Diskuse:Evropská unie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Nestihl jsem přečíst návod, ale mám to napsané.--Nytra 30. 12. 2009, 14:54 (UTC)


re: Karkos

Je fakt že to nebylo vyčerpávající, těch píčovin EU je a bude mnohem více, měl by to snad být samostatný článek? Zatím moc rozumného s EU nevypadlo, já aspoň nic rozumného až na zákaz náboženských symbolů na mincích jsem nepostřehl, ovšem to zase může naštvat pánbíčkáře. Nevidím důvod proč by to nemělo být na pranýři, ty kokotiny každý zná, v tom pramenu to už bylo trochu sepsáno, jistě by to šlo napsat svými slovy ale výsledek by byl stejný, jen by to nanejvýš bylo v jiném pořadí, třeba ty rozhalenky tam nebyly atd. myslím že nějaký přehled by mohl být, asi je to moc rozsáhlé téma, ale proč nad tím zavírat oči.--Nytra (diskuse) 7. 1. 2013, 18:44 (UTC)

Stejně tak nic rozumného nevypadlo z existence ČR ani předtím Československa. Naštvání neni vždy dobrou múzou. Kromě toho tenhle článek byl směsí propagandy a polopravd: např. normy na banány a okurky si vynutili obchodníci s nimi, aby se dobře přepravovaly. Kvóty pro ženy nějakou dobu mají již v Norsku a asi i jinde a zdá se, že se osvědčily. Zákaz nazývat pomazánkovou sračku máslem vadí pouze firmám, které to vyraběj. Spousta nesmyslů, jež je předhazována EU vylezla z českých úřadů. --Karkos (diskuse) 9. 1. 2013, 16:44 (UTC)

Jsem pár detailů vylepšil, zdá se že tomu už moc nechybí mezi nejlepší články? Ještě mi tam pár věcí neštymuje, dorazí to někdo?--Nytra (diskuse) 9. 10. 2013, 14:52 (UTC)