Znásilnění

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Znásilnění je hojně rozšířený úmyslný trestný čin, jehož specifikem je to, že si ho ve výjimečných případech užije i oběť.

„Kontrolní otázka: Může být žena znásilněna v pohybu?“

- por. Troník

„Vyloučeno - soudruhy ze SSSR bylo prokázáno, že žena s vyhrnutou sukní běží mnohem rychleji než muž se staženými kalhotami.“

- tentýž záhy

Hmotná stránka[edit | edit source]

Zvláště odolné exempláře

Znásilnění se obyčejně provádí tak, že dychtivý muž čeká za tmy mezi stromy v místě, kde je častý výskyt druhu Žena obecná. V momentě, kdy jde kolem nějaký pohledný exemplář, vyskočí muž/pachatel z křoví právě na ženu/oběť, a přinutí ji větším či menším násilím k pohlavnímu styku.

Existují však i případy, kdy je jako "znásilnění" překryt pohlavní styk dobrovolný, nebo dokonce nikdy nevykonaný ve snaze ženy pojmout vybraného muže za manžela.

Prevence je jednoduchá - dlouhé sukně, žádné velké výstřihy, žádné "mejdany", žádné kosmetické "fasády".

Odpovídající odměna[edit | edit source]

Protože znásilnění je bráno jako násilí, je soudně honorováno, standartně pobytem za mřížemi. V Čechistánu je řečený pobyt jen pro vyvolené, a to ještě přechodně - od 0,5 do 5 let; 5-12 let v případě nezletilé oběti; 10-18 let v případě, že oběť to blaho nepřežila.

Ve Švýcarsku je situace o poznání horší (od 1 do 10 let).

Ve Velikonoční říši je to zlé - od 2 do 10 let. Pokud by to oběť nepřežila, tak 10 - 20 let nebo doživotí.

V zemích, kde převyšuje věřící, tzv. katolické obyvatelstvo, je častý trest drakonický - muž je odsouzen k doživotnímu trestu sňatku se svou obětí. Pokud jí zplodil dítě, je zároveň odsouzen k jeho obživě a výchově v trvání nejméně 18 let. Kdyby se náhodou stalo, že by už ženatý byl, tak se mu výkon odnětí svobody proměňuje v trest spočívající v amputaci...nádobíčka...

V zemích s muslimským obyvatelstvem je to částečně pohodlnější - pachatel je odsouzen k trestu smrti rovnou. Pokud je obětí křesťanka, pak je omilostněn a odsouzena k smrti je žena.