Černý hypíz

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Geologický rozbor zubního kamene.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Černý člověk se jmenuje oranzžoch je z německa 2 a pochází z anglického slova black hippies) je uměle vypěstovaná odrůda černého rybízu americkou vládou v 60. letech za účelem získání omamné látky pro vyslýchání sovětských špionů během studené války.

Historie[edit | edit source]

Po úspěšném vyšlechtění této rostliny bylo provedeno mnoho testů na zajatcích a kriminálnících. Černý hypíz způsoboval halucinace, ale i přesto nedosahoval tížených výsledků. U subjektů, na kterých byla tato látka testována, způsobovala uvolnění a dobrou náladu, ale subjekty nebyly pod jejím vlivem schopny plně vnímat realitu a armádní vědci z nich nebyli schopni dostat ani úplně běžné informace (např. jak se jmenuje prezident USA…). Po neúspěších byl projekt ukončen a zbylé rostliny byly rozprodány místním farmářům. Díky návykovosti této rostliny bylo její pěstování velmi výnosné a tak se zvedla její obliba a rozšíření. V roce 1960 byla vydána nová vyhláška, která tuto rostlinu zakázala nadále pěstovat a její užívání se stalo trestným. To však neodradilo již závislé uživatele, kteří ji nadále potají pěstovali.

Dlouhodobé projevy u uživatelů této látky[edit | edit source]

Uživatelé této látky jsou označováni jako hipíci, vyhulenci a vypálenci. U dlouhodobých uživatelů této návykové látky bylo zjištěno vyčleňování se z normální společnosti, zpomalení pochodů v mysli, dále urychlený růst vlasů, odpor k jakýmkoliv projevům násilí a zvýšená obliba špatné hudby. Osoby užívající tuto látku často odcházeli ze společnosti a zakládaly si vlastní kolonie, ve kterých pěstovali plodiny (a také i černý hypíz) a užívaly tuto návykovou látku. Dále pořádaly několikadenní festivaly špatné hudby na které se scházely ve vysokém počtu a zde užívaly návykové látky a hromadně veřejně souložily.

Způsoby užívání[edit | edit source]

Zdá se, že tu nic není.

Související články[edit | edit source]


Sarracenia flava.jpg
Rostliny
AcerAdelaide kratzmariAnálnasBanánovníkBez černýBolševník velkolepýBombax pentandrumBrokoliceCelerCibule kuchyňskáCírkevČajovník čínskýČerný hypízČuhýřDynamitový stromEjakulyptusFrňákovník smrtelnýHopsinkyInteligence rostlinJílovec MaďarJmelíKaktus polárníKlausovec obrovskýKulčibaKlementýnkaKokoticeKonopí setéKvitko domácíLilek bramborLípaLopata pracovníMák setýMasožravé rostlinyOkurka setáPampeliška domácíPleskatec zavlhlýPýr zkroucenýRůžeSlunečnice ročníSmrk velkýŠalinovníkTrnka obecnáTřešeňTrdelníkTučňákVařené větveVlas člověčíVlaštovičníkVrbaZelí