Eliška Bučková

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Eliška s ukázkou typického českého průmyslového výrobku určeného pro export do rozvojových zemí.
Eliška po nácviku na návštěvu Vietnamu
Eliška Bučková nahoře i dole bez

Vítězka domácího klání Eliška Bučková bude Českou republiku reprezentovat 14. července ve Vietnamu. Svou garderobu si prý připravila ve stylu královny průmyslu.

"Také se tak cítím," nechala se slyšet Eliška. "Chci zaujmout přirozením. Tím, čím jsem zaujala porotce na České Miss," tvrdí osmnáctiletá středoškolačka ze Strážnice na Hodonínsku. Cestu do Asie prý bere jako příležitost získat kontakty a poznat nové lidi v branži. "Je to dobré pro budoucí práci," míní, "Mám hodně nabídek k práci," chlubí se.

Cesta do Vietnamu[edit]

Na cestu do Vietnamu piluje jazyky a cvičí polohy, ale připravuje se prý i psychicky. "Miluji Asii, ale nejsem nadšená z toho, že tam budu tak dlouho. Obavy mám pouze z toho, že mám reprezentovat Českou republiku," říká. "Kdybych měla reprezentovat Slovensko, bylo by to všechno jedno." Vzorem mladičké miss je prý Diana Kobzanová. Motivuje ji zejména její úspěch v časopise Leo. Obdivuje ale i šéfovou České Miss Michaelu Maláčovou. "Je to silná žena. Jednou jsem ji viděla, jak v posilovně zvedla padesátikilové závaží. Navíc je upřímná, jde si za svým a má peníze," chválí svou patronku, která ji do světa vysílá.

Vítězství v české soutěži vnímá jako dobrou životní šanci. "Vzalo mi to trochu z nevinnosti, ale v životě není nic zadarmo. Mám však lepší sebevědomí, učím se vystupovat dokonce i před lidmi. Jsou to věci velmi důležité pro život," říká.

Na světové klání česká zástupkyně nepoveze dvě sady luxusních originálních šperků v hodnotě 2,5 milionu korun. Neozdobí ji náhrdelníky, náušnice, náramky a prsteny z bílého zlata osazené brilianty. S sebou nebude mít rovněž dar do charitativní aukce, luxusní hodinky značky Prim z takzvané svatováclavské edice, které tím pádem nebudou reprezentovat Českou republiku. Všechny tyto předměty totiž letos obdržel darem francouzský herec Alain Delon, který v únoru předsedal porotě České Miss. Namísto toho Eliška poveze vzorky výrobků českého průmyslu.

Ostatní soutěže[edit]

Na loňské soutěži Miss Galaxie I8X11JH byla česká zástupkyně Lucie Hadašová desátá. Nejlepšího úspěchu ve vesmírných soutěžích krásy dosud z českých reprezentantek dosáhla vítězka konkurenční soutěže Miss ČR Taťána Kuchařová, která v roce 2006 získala titul Miss World Kirivského okresu autonomní oblasti Severní Osetie.

Poznámka[edit]

Eliška, bohužel nepatří do necyklopedického Seznamu hereček a osobností s velkým poprsím, je nám to velice líto, ale nepodařilo se jí kvalifikovat ani po půlroční výkrmné dietě.