Krakonoš

From Necyklopedie
(Redirected from Václav Exner)
Jump to navigation Jump to search
CPF-PCdF.jpg

This article has been rated by the supreme soviet of Communist(ic) party of Florida as contrarevolutionary. It should not be here, The Party is now using all legal processions to delete it.

Cette article a été évalué par le suprême soviet de Partie communistique de Florida au contrarevolutionaire. Il a pour ne pas être ici, la partie emploiera tout maintenant tous les possesions légaux pour la supprimer.

Tento článek byl nejvyšším sovětem Komunistické strany Floridy označen jako kontralevolucionářský. Nemá tu být a Strana použije všechny své páky, aby jej vymazala.


Krakonoš (alias Sojka) za působení v USA


„Prosil bych půlku Šumavy.“

- na návštěvě v pekárně


Krakonoš, též Krakomouš nebo Crackonoš, vlastním jménem Exem Václav, známý STBák a komunista se narodil v roce 1918. Matkou je Sněžka (Sociálněžka) a otcem Kralický Sněžník (Komančský Sněžník). Sám Krakonoš vstoupil do KSČ v roce 1937. Po roce 1948 byl jmenován prezidentem Krkonoš, funkce mu byla udělena Klementem Gottwaldem. V roce 1954 se stal členem ÚV KSČ, po smrti Tondy Potockého byl společně s Tonym Newtnem prezidentem ČSSR a KSR (Krakonošská socialistická republika). V roce 1968 pozval Rusy na svojí zahrádku. Oženil se se sovětskou Sojkou.

Policejní svodka

KRAKONOŠ, 17.4.2009

vyhlašujeme celostátní pátrání po muži jménem Krakonoš. Dlouhodobě se ukrývá v Krkonoších, ve svém revíru. Již několikrát byl podniknut zásah na jeho revír, jenže ten je vybaven novými prototypy sojky a spoustou překážek. Na jeho revíru si vylámalo zuby již spousty agentů (jako např. 007, Colombo, Komisař Rex...). V dnešní době se vymýšlejí spousty plánů na dobytí jeho revíru, jenže vše komplikuje jeho ohromný plot kolem celého revíru (tenhle plot neměli ani na dinosaury v Jurském Parku). Jeho schopnosti jsou neuvěřitelné : Dokáže se několikrát zvětšit, teleportovat se, či vidět přes dřevěný klacek kilometry daleko. Jeho hlavní nepřítel : Chuck Norris, který byl až doteď považován za nejmocnějšího muže planety Země, ovšem do té doby než se svět dověděl o Krakonošovi. Mezi jeho dávné protivníky patřil i Trautenberk, který se v této době nachází na útěku na Seychelách. Měl problémy s mafií, drogovými dealery nebo třeba Arabskými šejky. Jeho dva věrní sluhové : Kuba a Anče se v této době již také nenachází v okolí Krkonoš. Ančiny stopy vedou neznámo kam, je pohřešovaná a je po ní vyhlášeno celostátní pátrání. Poslední zprávy říkají že se Anče zapletla do drog a nedopadla zrovna dobře. Kubovy stopy vedou na pohraničí Ukrajiny kde Kuba pracuje pro Ruskou Mafii jako vymahač dluhů. Starý známý : Hajnej. Ten se v dnešní době nachází v lesích Krkonoš, kde nocuje a žije. Informace, že je závislý na lysohlávkách, je asi pravdivá. Další informace budeme sdělovat průběžně. Prozatím z Krkonoš vše.

Máme nové informace o narkobaronovi Krakonošovi, 14. 4. 2024[edit | edit source]

Krakonoš si na Aukru objednal stroj času z Číny. Proslýchá se, že chce poslat sojky a vybrané oddíly MOA do období svrchní křídy, aby tam "hájily nezávislost Krakonošské socialistické republiky před kapitalisty a imperialisty z Vindelické republiky". V případě úspěšného policejního zásahu ve své narkozahrádce Krakonoš nejspíše zdrhne do tohoto tropického daňového ráje. Tam se prý hodlá spojit s generálem Koolasuchem, aby v "křídovém světě společně vybudovali socialismus a mír". Možná ho ještě dokáže zastavit pošťák Postosuchus, nebo komisař Tyrannosaurus Rex. Další dezinformace budeme sdělovat průběžně.