Ústav Janka Keplera

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?


Split-arrows.png Tento článek nemá skoro nic společného s článkem Vesmírná sonda Kepler.

To je dobře, kdyby byly stejné, nebyl by důvod, aby se jmenovaly jinak.

Ústav Janka Keplera
Jídelna a kepleráci.

Ústav Janka Keplera je, vyjma jeho podzemní části, 18395,68544 m³, s přihlédnutím k vstupním údajům (mimo jiné "jeden zasranej kriminál") 20000 m³ velká (nikdo se ještě neodvážil změřit velikost podzemí, proto není započítáno) hranatá budova sloužící k editaci lidí (později už jen jejich tělesných schránek co zbydou po vymývání mozků). Je v Práglu. Ústav má dokonce svojí jídelnu Eurest, která se vyznačuje frontami v řádu kilometrů mimo špičku a v řádu desítek až set kilometrů ve špičce. Běžně se stává, že lidé stojí ve frontě a nevědí proč, neboť začátku fronty bez pozorovacího teleskopu nevidí.

Příjímací řízení[edit]

Povinné, vedle znalostí se zde zjišťuje také tělesná způsobilost. Hezcí uchazeči jsou vyhazováni.

Chovanci[edit]

Chovanci tohoto ústavu, někdy také mylně nazýváni „studenti“, jindy zas správně "Kepleráci" mají mnoho specifických vlastností, podle kterých je lze poznat:

  1. nechápou ironii, občas se jim za to lidi smějí, ale vždyť oni za to nemohou!
  2. většinou někam pospíchají a to buď do školy, nebo ze školy;
  3. nadprůměrně často si pletou písmena H a P;
  4. spí.

sekundárními poznávacími znaky jsou:

  1. kalhoty zastrkané do ponožek
  2. slintání nad otevřeným telefoním seznamem
  3. absence dovednosti zavazování tkaniček

„Výuka“[edit]

Výuka v ústavu probíhá velice rovnoměrně, tzn, že chovanci mají vyučování každou třetí hodinu. Přestávky mezi hodinami chovanci tráví rozličnými způsoby od šoupání laviček po chodbě po systematické hypnotizování zdí. Specifikem zdejší výuky je postup ze středu brané látky, proto jsou sem také bráni jen nadprůměrní studenti, protože těm podprůměrným by to mohlo připadat zbytečně složité. Další specifikum zdejší výuky jsou kurzy GO. GO je zkratka olympiáda géniů a je již tradicí, že se jí zúčastňují pouze Kepleráci. Probíhá tak, že chovanci mají během 58 hodin spočítat co největší množství příkladů. Rekordmanem je Oto Kadlec, který spočítal 8672 příkladů.

Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něho něco dozvěděli. Pokud se chcete podívat na podobné zvratky, navštivte slovenskou Wikipedii.