NoPhone

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něho něco dozvěděli. Pokud se chcete podívat na podobné zvratky, navštivte slovenskou Wikipedii.

NoPhone je nejmodernější mobilní telefon, který překoná dokonce i iPrd. Má samé výhody. Je zcela nezničitelný, nerozbitný, vodě odolný. Nevyžaduje připojení k USB, Wifi, Bluetooth, takže vám žádný hacker neukradne vaše data, dokonce i kdyby vám ukradl tento mobil. Nikdy se mu nevybije baterie, nikdy vás nevyruší při souloži nevhodným zazvoněním. Je velmi snadno ovladatelný, má několik užitečných funkcí, již od výroby je v něm integrována funkce podložka pod nohu stolu.

Některé modely umí i selfies, dokonce s nedostižným rozlišením nekonečno DPI. Tento model nastavuje zrcadlo všem konkurenčním výrobcům, ukazuje, že kvalitní fotoaparát může být levný a stoprocentně spolehlivý. Také selfies pořízené tímto mobilem, jsou zcela chráněny před krádeží, pokud ovšem příslušný útočník se nenachází v bezprostřední blízkosti NoPhone. Tyto modely však již nejsou bohužel zcela nerozbitné. Další nevýhodou, je že tento mobil nejde nijak zablokovat proti krádeži, případný zloděj má k dispozici všechny jeho funkce. V USA se vyrábějí i pancéřované verze, které se výborně hodí k odrážení kulek v tamních častých přestřelkách. Při hudebních produkcích se s výhodou používají mnohem větší nástroje, a to například celopancéřové fortepiana, které dokáží ochránit mnohem více lidí..