USB nabíječka

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Vybíječka.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Všichni víme, jak vypadá USB nabíječka (neplést s USA nabíječkou, natož s USA zabíječkou). Zkrátka a dobře, jeden konec se zapojí do elektrické zásuvky (230 V), druhý pak se spojí s nabíjeným zařízením, nejčastěji s mobilem, GPS, digitálním fotoaparátem lze tam ovšem také zapojit například flashdisk, to vše díky rozhraní USB. Zpravidla tak činíme proto, abychom výše zmíněné zařízení nabili.

Ovšem právě toho využívají ilumináti, kteří se připravují na převzetí celosvětové vlády a kontrolu všeho našeho myšlení a konání. Naše podezření se zakládá na zjevném a všeobecně známém faktu, že USB není standard sloužící pouze k napájení, ale především k přenosu dat.

Z toho vyplývá, že jakékoli datové úložiště (tedy například váš chytrý mobil, fotoaparát atd.), jež připojíte pomocí USB nabíječky k elektrické síti, může být od toho okamžiku čteno kýmkoli dalším, kdo je také k elektrické síti připojen.[1]

Tajné služby tak samozřejmě činí! Na svých tajných serverech mají zkopírován obsah vašich telefonů, fotoaparátů, navigací atd. Naopak tyto služby nahrávají skrze elektrickou síť na vaše zařízení nebezpečné viry, které vám mohou způsobit další škody, zejména tehdy, pokud aktivně vystupujete proti jejich záměrům.

Také další USB zařízení mají vedlejší funkce, jež ohrožují zájmy uživatelů. Například USB lampička kopíruje data z vašeho počítače a vyzařuje je do vesmíru, takže je zpřístupňují všem mimozemšťanům.

Jedinou ochranou před únikem dat u USB nabíječky je připojení "PET ROCK" [1] do USB výstupu nabíječky. Když to uděláte začnete hrát s nabíječkou hru kámen, nůžky, papír. Pokud nabíječka zvolí nůžky, vyhráváte - rychle připojte svůj spotřebič a můžete nabíjet. Pokud nabíječka zvolí papír, máte smůlu a můžete si jít stěžovat na lampárnu. Při remíze, která nastane, když nabíječka zvolí kámen, rychle prchejte, neboť pet rock je ve skutečnosti zakonzervovaný důlní pes, který se při remíze probere a začne konat svou práci.

K dalšímu počtení[edit]