Výcuc

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Uživatel Necyklopedie právě provádějící výcuc.

Vycucat si něco z prstu je děj, při kterém se data převádějí z nulné soustavy do jakékoliv jiné soustavy. Výsledný produkt se nazývá výcuc.

Praxe[edit | edit source]

Protože data uložené v nulné soustavě nejsou přesně definována, výslednej výcuc můžou být jakékoliv data. Tyto data můžou být klidně binární, plain text nebo opět nulná. Většinou se k výcucu přidává trochu vlastní fantazie, a tak si lze vycucat z prstu novinové články nebo nejnovější verze Windows.

Způsoby cucání[edit | edit source]

Existuje hodně způsobů cucání. Pro všechny však platí tyto pravidla: Cucají se jenom svoje vlastní prsty a né něčí genitálie. Prst se strká do pusy a né do něčí prdele. Když tak, tak do svojí vlastní.

Z palce[edit | edit source]

Najdeme svůj palec a strčíme ho do své dutiny ústní tak, aby se nehet dotýkal spodního rtu. Následně začneme cucat. Prstem nepohybujeme, výsledný výcuc může být nekvalitní. Protože tento způsob výcucu používají i malé děti, výsledný výcuc bude nekvalitní i tak. Palec nestrkáme do prdele.

Z ukazováčku[edit | edit source]

Najdeme svůj ukazováček. Následně ho vložíme do své dutiny ústní tak, že tam bude úplně celý. Začneme velmi intenzivně cucat. Necucáme něčí genitálie. Asi po několika minutách začneme prst vytahovat. Výslednej výcuc bude mít tvar špagety a bude macatý. Tento způsob je hodně oblíbený. Bacha, aby jste svůj prst nestrčili příliš hluboko. Potom se jedná o výblitek.

Z malíčku[edit | edit source]

Protože tento prst je velmi malý a dá se velmi lehce ztratit, nejprve ho alokujeme pomocí GPS. Postupujeme jako u ostatních prstů. Protože z takového malého prstu se skoro nic nedá vycucat, zde můžete využít maximální plochy, která se nachází v           .

Výcuc z digitálních médii[edit | edit source]

Někdy se stane, že se data v nulné soustavě nacházejí na digitálním médiu, jako je třeba CD, DVD nebo Harddisk. V takovém případě postupujeme takto: Protože data jsou v nulné soustavě, data si vycucáme z prstu. Z výsledných dat si výcucem vycucáme data která potřebujeme vycucat výcucem.

Soubor:What Color Is A Mirror?
  • digitální vsauce (čti výcuc)

Příklad[edit | edit source]

Výcucem dostaneme:

Windows JehoVista™ je nejlepší operační systém na světě.

Tento výcuc je z palce, takže není moc kvalitní. Výcucem z ukazováčku dostaneme:

Windows JehoVista™©® je úplně ten bestest operační systém ve vesmíru.

Tento výcuc je už o poznání lepší. Pro představu takto vypadá výcuc z malíčku prováděný z           :

ĺÉóŇĎÁÓ ŕŠŠŘÔóň ňĚéďÄčĚľ óó Ôôřň ŽÝŮÔôŔŕ!@@@@@@


Věda a náhoda.jpg Prsty
PalecUkazováčekProstředníčekPrsteníčekMalíček
NehtyPrstová binární abeceda