Elon Musk

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něho něco dozvěděli. Pokud se chcete podívat na podobné zvratky, navštivte slovenskou Wikipedii.

Elon Musk je uprchlý americký experiment umělé inteligence (leč poměrně neškodný, srovnej např. s Anthropoidem) v podobě robota poháněného lithiovými elektrickými články. Rozmnožuje se pučením na elektromobily. Důchod by chtěl strávit na Marsu a proto založil společnost zabývající se vesmírnými lety. Tento projekt je ve finální fázi, navazuje na něj koncepce potrubních marťanských silnic s krycím jménem Hyperloop. Testování probíhá ve slovenské Vyšnej Dieri pod Sráčom.

V raných prvních letech po svém zkompletování měl problémy se zpracováváním zvukových, konkrétně hlasových, signálů od okolí. Hlavní dozorkyně, která dozírala na Muska od začátku, se dopídila podstaty problému: Elonův makroprocesor se zaměřuje na složité výpočty pro konstrukci vesmírných raketoplánů, hypermoderních šalinokoptér a studených vousů. Lidské žvatlání a s ním spojené procesy mají pro Muska nízkou prioritu. Lidé obecně.


TECH WARS
Think different hitler.jpg Impérium

AcerAmazonAppleAvastAVGBoschDellFacebookGoogleHewlett-PackardHPIntel
Kaspersky LabLenovoMicrosoftNokiaSamsungSamsung ElectronicsSymantecTencentVerbatimWikipedie
Bill GatesGordon MooreGiacomo Vista
iPhoneIPhone 7iPrdNoPhoneuPhoneSamsung Galaxy Note 7Google Marx

Rebelové

AnonymousMozilla FirefoxLinux
Elon MuskLinus Torvalds

Piráti

PirateBay

ostatní

Aktron TelekomCETINIG FarbenKult AmpérmetruMatrixNASA