Samsung Electronics

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Samsung Electronics Je neseverokorejská společnost, jenž se rozhodla použít ve svém názvu anglické slovo, protože jihokorejštině skoro nikdo nerozumí. Původně neseverokorejská odnož Tesca se totiž rozhodla, že když už se samsung vecpal do spousty jiných odvětví, tak elektroniku nesmějí vynechat. Společnost proslula především výrobou pádel.

Věc národní hrdosti[edit]

Jelikož jsou mobilní telefony Samsung často to největší, co lze nalézt v kalhotách Jihokorejce, je Samsung věcí národní hrdosti. Zároveň je to také proto, že samsung ovládá v Neseverní Koreji úplně všechno od trhu se zeleninou, až po výstavbu lodí.

Obchodní strategie[edit]

Samsung electronics,též Samsung,ZamZung(tak mu říkají Němci) ťamťung(v Jihokorejštině) nebo ,,Samshit" (jak mu říkají iSheeps) se řídí strategií, že uživatelé mají spustu času, a proto ani jejich uživatelské prostředí příliš nespěchá. Občas telefonu či pádlu trvá rok, než otevře kalkulačku, jindy zase dva roky, než ji zavře. Ten pravý důvod, proč si uživatelé Samsungy kupují ,je ten, že jeho zadní strana vypadá jako náplast.

Zpackané produkty[edit]

Většina politiků si myslí, že Samsung vyrábí pouze pádla, ale vyrábí také ledničky,sušičky,televize, a jiné blbosti. Ale nejznámější jsou nejspíše pádla s možností volání a televize. Mezi ledničkami se nejlépe uchytily Právě tepelné modely, u kterých si můžete v klidu nastavit teplotu mezi 119-120 stupni KIMvina (asi 59.5 a 60 stupňů Celsia, Jihokorejci převzali roku 2969 jednotkový systém po svých severních přátelích). Televize se pyšní přízviskem smART což znamená smUMĚNÍ. A je to opravdu umění. Vzhledem k línému chování elektroniky od Samsungu se dá předpokládat, že než se některá ze ze smART funkcí zapne, je z vaší nové televize rázem loňský model. A nyní si trochu popvídáme o mobilech, které Samsung vyrábí. Hned na úvod musím říci, že iSheeps mluví o Samsungu jako o kopii sadařské firmy, kterou tolik uznávají. Není to pravda! Samsung je v oboru výroby pádel již několik let mistrem a Sadaři s ní začali teprve nedávno. Začneme tedy pádly

 • Samsung galaksi ES
  • toto je první použité pádlo, ještě relativně malé,pod tímto označením se prodával prvních pár měsíců, pak byl název změněn na Galaxy S (po konzultaci s učitelem angličtiny).
 • Samsung Galaxy S2
  • Druhý model dostal hned dvě jádra-tedy hned 2 tyče, které zvyšují vodákův výkon hned dvojnásobně.
 • Samsung Galaxy S3
  • Toto je nejpovedenější pádlo od Samsungu, Které mělo osobitý tvar i výkon, Hned Čtyři tyče a nálepka Malí 400 Zajišťovali optimální záběr i stojatou vodou.
 • Samsung Galaxy S4
  • Nic moc revolučního, pádlo bylo vytvořené, protože Samsungu připadalo trapné, nevyjít s něčím novým.
 • Samsung Galaxy S5
  • Největší pádlo z výše jmenovaných, jenž má záda podobné náplasti aby přilákal k vodáctví i doktory.

Patentové spory[edit]

Několik patentových sporů zaznamenal Samsung s Applem o to, kdo si dříve podal patent na horší zařízení, Sařská společnost však vyhrála a proto může v některých zemích prodávat špatná zařízení jen ona.

TECH WARS
Think different hitler.jpg Impérium

AcerAmazonAppleAvastAVGBoschDellFacebookGoogleHewlett-PackardHPIntel
Kaspersky LabLenovoMicrosoftNokiaSamsungSamsung ElectronicsSymantecTencentVerbatimWikipedie
Bill GatesGordon MooreGiacomo Vista
iPhoneIPhone 7iPrdNoPhoneuPhoneSamsung Galaxy Note 7Google Marx

Rebelové

AnonymousMozilla FirefoxLinux
Elon MuskLinus Torvalds

Piráti

PirateBay

ostatní

Aktron TelekomCETINIG FarbenKult AmpérmetruMatrixNASA