Rolatost
Rolatost na google • Tohle je nejlepší článek na téma „Rolatost“ na celým internetu. |
.
Rolatost je nově objevená fyzikálně-chemická veličina, kterou lidstvo využívá k popisu osob. Tzv. koeficient rolatosti, který slouží jako základ popisu jakékoliv náhodné osoby je velmi složitý a vědci z Cernu na něm stále pracují (zejména na některých atributech koeficientu jako rase člověka, vyznání atd...) Obecně ale platí, že čím je člověk rolatější tím je ve společnosti váženější. Spekuluje se také o tom, že rolatí lidé jsou chytřejší a hezčí. (Čím více rolatí, tím více kladných vlastností lidé mají a naopak).
Na projektu Rolatost - the meaning of the life (ve zkratce ROMOL) spolupracují přední čeští vědci Ferro Magnetis, Olesch Garczicz pod vedením věhlasného prof. Vyskočila.
V současné době se stále pracuje na lepším popisu veličiny. "A začíná se uvažovat o užití veličiny k popisu zvířat a věcí." Stanislav Vyskočil - protagonista výzkumu.
Dobře si představíme rolatost na dvou obrázcích. Vlevo je člověk, který téměř postrádá jakékoliv známky rolatosti (což je výjímečný případ, není se tedy třeba plašit že po světě chodí více takových lidí!). Naopak uprostřed je vidět člověk, u kterého byla zaznamenána doposud nejvyšší míra rolatosti. Rozdíl mezi obrázky je zřejmý a není ho tedy třeba vysvětlovat. Pro porovnání, napravo je běžný výborně rolatý člověk
Rolatost ve světě[editovat | editovat zdroj]
- Rolatost např. používají cestovní kanceláře (originál anglicky: Rola to St Pauls Convent School Kamhri Road Ratlam), pro zjištění trasy. Čím delší trasa, tím rolatější.[1]
- Vzácný chemický prvek rolinium se používá při výzkumu rolatosti, jedno s mála nalezišť se nalézá v Austrálii,[2] samozřejmě se zde také vyskytují vzácné rostliny rolinie, které rolatí lidé s oblibou pěstují.
- Jedno s mála míst na světě kde by jste rolaté lidi hledali marně, je pochopitelně Wikipedie.
Jakékoliv heslo na téma Rolatost byste na české Wikipedii hledali marně. |