Degenerátor

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?
NKVD se postarala o důkazy neexistence, ale VTN je nalezl!

Degenerátor, také nazýván jako blbomat slouží k regulaci inteligence a nadání člověka. Byl vynalezen v Rusku roku 1917 a vylepšován v letech 1923, 1933, 1943, 1945, 1948, 1953, 1968, 1978, až do verze z roku 1986.  V dnešní době se častěji využívá dezinformačních webů jako je Aeronet. Degenerátor slouží k vytváření jedinců schopných vstoupit do Komunistické strany, kteří by jinak nevstoupili nebo byli pronásledováni.

Trochu historie[edit | edit source]

Degenerátor byl vynalezen osobně V. I. Leninem v roce 1917. fungoval na principu paličky a infekce chorobami postihujícími nervovou soustavu, jako je Syfilis. S příchodem velké vlastenecké války a zastaralosti předchozích verzí zavedli vzor 1943, který využívá místo paličky různých dobrot, jako je perník, mák, benzín, nafta, surová ropa a moč komisaře. Netrvalo moc dlouho a s jaderným programem verze 1948 začala využívat životadárná směs Uranu, Plutonia a Cesia nalézat své využití pro verbování bolševiků.

Infiltrace[edit | edit source]

Ruským agentům se ale na přímý rozkaz Vladimira Putina podařilo infiltrovat do technologických společností a zanést degenerátor jako součástku do výroby. Nové chytré telefony, tablety či notebooky tak obsahují ne jeden, ale rovnou dva či více degenerátorů.

Úspěchy sovětského strojírenství
Babeta AirbagBezdrátová sprchaBrněnské meždunárodné letochodištěCentrální šroubCyklomethanDunihlavDegenerátorElektrifikaceElektronika 666FichtlJaderná elektrárnaJak 42Jednosměrné letištěKalašnikovKardiostimulátorLetiště Klementa GottwaldaLáhev na zalévání kolejíLehkokolejná dráhaLidé z oceleLoupač brambor typu 3xKV-2MakroprocesorMerkurMiG-29MoskvičMPR deštníkNízkopodlažní tramvajPekloPodprdélníkProudová helikoptéraRádio JerevanRuská ruletaŠukafonT-72Metro v TaganskuTetrisTopol MTramvaje v NevyslovitelnojeTu-154Raketoplán BuranSférické DVDŠetření vodyŠalinokoptéraUral 2Vertikální chrlič intelektuálůVodíková bombaŽabotlamŽigulíkЛинукс