Bezdrátová sprcha

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Voda
Ty si preca Dihydrogenmonoxid,
čo ma drží nad vodou

             Jožo Ráž, Elán
Sorry, why I can't be a drop of water...

Brněnská Přehrada
Česká přehrada
Přehrada Desná
Modřická přehrada
Žablonecká přehrada

Mordyje
Zvratka
Vltava
Lužická Hnisa

Česká flotila
Kardinál Miloslav Vlk
Křižník Václav Klaus
Loď Necyklopedie
Primátor Pavel Bém
Jaderná ponorka Kladno
Říční flotila Brno

Bezdrátová sprcha
Ministerstvo námořnictví
Námořnictvo České republiky
Těžká voda
Skoky do vody
Šetření vody
Vodáctví
Vodní elektrárna
Led Sníh Vodní pára
Vodní turistika
Vodní výtah
Povodně

Bezdrátová sprcha v koupelně (v této verzi i s kohoutkem zdarma). Pod kohoutkem je skryto vysílací zařízení, v místě, kde bývá u obyčejných sprch hadice, je přijímač vody.

Bezdrátová sprcha je nejnověší vynález Vědeckého týmu Necyklopedie. Vznikla v utajené továrně v Prdelsku, aby imperialistické týmy nemohly ukrást plány na její výrobu. Nyní je převážena šalinami 3B do prodeje a brzy se může dostat i do Vaší koupelny.

Popis[edit]

Sprcha se skládá z vysílacího zařízení, jehož princip je tak složitý, že jej nechápe (skoro) ani sám Jára Cimrman. Na samotné sprchování slouží něco podobného běžné vidlácké sprše, jenom nemá na konci ošklivou a nepraktickou hadici, ale přijímač vody vysílané bezdrátově prostorem.

Dosah bezdrátového přenosu je 10 metrů beze ztráty kapičky vody. Poté se začíná voda kamsi ztrácet... Necyklopedie zatím nepřišla na to kam. Zhruba po 20 metrech už ze sprchy jenom kape. Pracuje se ale na novém subprostorovém vysílači, který dokáže poslat vodu subprostorem do vzdálenosti přibližně 23,2084 světelných let (což by mělo vklidu stačit na osprchování se na jakékoliv planetě ve sluneční soustavě G208-44), vše v reálném čase. Používání sprchy nemá žádné škodlivé účinky na zdraví (kromě údivu nad jejím fungováním).

Verze[edit]

Sprcha se vyrábí v několika verzích, které se hodí pro různé skupiny uživatelů:

  • NUDA - normální běžná verze, pro normální běžné lidi.
  • MASO - sprcha se zvýšeným výkonem a velice úzkým otvorem, z něhož teče voda pod velkým proudem, až způsobuje požadovanou bolest. Verze SADO je úplně shodná.
  • METROUŠ - sprcha pro metrosexuály, voda je navoněna značkovými voňavkami, má i mód, při němž na vlasy teče gel.
  • CHUCK NORRIS - speciálně pro Chucka Norrise, jemuž nebude vadit, že z ní neteče voda, hlavně že se jmenuje po něm.
  • VODNÍK - má zvýšený objem přenášené vody za sekundu (díky paralelnímu přenosu), což v důsledku může vytopit koupelnu (ale dá se pomocí ní napustit třeba bazén).
  • VENUŠE - Sprcha se speciálně tvarovanou protáhlou násadou s pohyblivými částmi potaženou materiálem podobným kůži. Zatím není úplně jasné k jakému účelu slouží, protože na běžné sprchování je velmi nepraktická kvůli silným vibracím. Výrobce ale při reklamaci tvrdil že nejsou na závadu. Po bližším prozkoumání a zjištění účelu dáme vědět.
  • PRASE - jde o nefunkční imitaci sprchy použivané v azylových domech, protože voda je drahá, ale bezdomovcům to bylo líto.
  • PIVAŘ - ze sprchy teče pivo (pozor, jsou dva poddruhy, z jednoho tečou méně kvalitní piva).
  • UPÍR - jde o speciálně upravenou sprchu černé barvy doplněnou o vyjímatelnou barevnou kazetu s krvavě rudou barvou (vyměnitelná a doplňovací). Člověk se sice v červené vodě moc neumyje, ale vypadá to hrůzostrašně. Tato verze je speciálně určena pro gothiky, black metalisty a psychopaty (nedoporučuje se pouze v této sprše za provozu páchat sebevraždu nožem nebo jinou zbraní, jelikož nevíte zda jste se trefili).
  • INSECT - Výborně se hodí, když se vám doma usadí mravenci nebo tarantule. Sprchování se nedoporučuje.

Pokud si chcete se sprchou popovídat, tak můžete na Facebooku

Úspěchy sovětského strojírenství
Babeta AirbagBezdrátová sprchaBrněnské meždunárodné letochodištěCentrální šroubCyklomethanDunihlavDegenerátorElektrifikaceElektronika 666FichtlJaderná elektrárnaJak 42Jednosměrné letištěKalašnikovKardiostimulátorLetiště Klementa GottwaldaLáhev na zalévání kolejíLehkokolejná dráhaLidé z oceleLoupač brambor typu 3xKV-2MakroprocesorMerkurMiG-29MoskvičMPR deštníkNízkopodlažní tramvajPekloPodprdélníkProudová helikoptéraRádio JerevanŠukafonT-72Metro v TaganskuTopol MTramvaje v NevyslovitelnojeTu-154Raketoplán BuranSférické DVDŠetření vodyŠalinokoptéraUral 2Vertikální chrlič intelektuálůVodíková bombaŽabotlamŽigulíkЛинукс
Google uncyc.jpg Bezdrátová sprcha na googleTohle je nejlepší článek na téma „Bezdrátová sprcha“ na celým internetu.