Podprdélník

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Vulgarismus.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Zeichen 101.png

VAROVÁNÍ & VAROVÁNÍ

V článku se hodně opakuje slovo prdel. Tak si dávej pozor aby to nebyla tvoje půlprdeláku.

Culo7.jpg V tomto článku je opravdu hodně zmíňeno hodně prdelí
Tyvole mě bolí prdel. Nemáte někdo něco měkkého?

—Tomáš Jedno z Pičína


Podprdelník, podprdeláky nebo taky podprdáky (nikoli padáky) je zařízení, které dělá pohodlí vaší ale i jiné prdeli. Poprvé bylo použito již v dávných dobách starověku což ocenil Franta jelikož měl průjem a bolela ho prdel. Dobře mu tak. Podprdelník má mnoho podob. Proto si ty prdelníky probere hezky pojednom a nebudeme přeskakovat.

Historie[edit | edit source]

Jak bylo na začátku zmíňeno. Franta již ve starověku ocenil příjemnost podprdáku. První podprdelníky byli vyráběny obvzláště ze slámy a toť vše. Veřejně podprdelníky mohli mít jenom ti nejbohadší (Mařka Terezka). Ve středověku se podprdelníky nijak nelišily. Autorův záměr zůstal stejný. Prostě bordel slámy a je to. Velice jednoduchá montáž a použití a dostupnost. Na farmách se z podprdelníků stal naprostý převrat. Jelikož do té doby se seno dávalo kravičkám na mléko, prasatům na žraní a debilům na strkání slámy do pusinky. Teď seno nabralo nový rozměr příjemnosti. Velikosti podprdelníků na farmách mohli být libovolné. Od malých po velké až po strop. Tyto modely z farmy se nikdy nedostali do prodeje, protože je mezitím sežrali kravičky. Pičky jedny! Samozřejmě Mařka Terezka chtěla bejt na úrovni takže seno házela z vokna a farmáři jí za trest házeli koňská hovna do paláce na vyvoňení. Proto se podprdelníky ušívali jinak a kvalitněji pro dámičku kurvičku Mařku speciálně z superhebké trhavé balvny.

Spalte to někdo :)
Takový luxus si na zakázku Mařka Terezka objednala pod svou tlustou špekatou prdel. Vidíme že i v novověku jsou šikovní rolníci. Jinak by tohle neušili ale dostala by barevné seno limitovanou edici seno se sračkama vod prasat aha


Podprdelníky se vyraběli obvzláště doma a původně na farmách kde si farmáři vydělávali těžký dukáty z výroby senových podprdelníků. V té době kdo měl něco pod prdel, Tak byl král Karel IV., který podprdelníky nesnášel z nějakého důvodu. Ale přece i Karel měl svůj speciální superhyperultragigatera měkký podprdelník skrytý v trůně. Pro běžné obyvatele středověké vesničky to bylo něco počem snily cely život. Podprdelníky jim změnily život a dokázali tak zpříjemnit každodenní život na trakaři. Frantův prapraděda lebeda nám říka že je to mnohem lepší než sedět v bahně na židli ze dřeva na stromě bez listů voňavých květů áleje zkurvené seno a prdel se mají rády. Samozřejmě děda lebeda byl zhulenej jablíčkama ze zahrádky takže si sedl na podprdelník a tím to končí ja eho prdel si užívá zbytek sracího života.

Modernizace[edit | edit source]

Modernizace podprdelníků začíná až v 21. století kdy Franta Bezejména zkonstruoval v Hulíně v díře v jádře v prdeli prototyp WiFi podprdelníku 1.0. Pod svoji prdel si můžete pustit třeba Mishovy šílenosti a nebo něco co vás opravdu uspokojí, Podprdelník podporuje také volání a odesílání SMS, na které můžete odpovídat prdem a nebo poslat úplný hovno. Franta plánuje že by se dali posílat i videa ale říká že by to bylo už moc prdelaté. WiFi podprdelník také se může chlubit vyhřejváním což je tak originální že musí zastleskat.

Bird hand.png APPLAUSE
APPLAUSE nenačten protože si autor vytřel prdel
A pošli hovna každý den a celý den
Ukázka prototypu WiFI podprdelníku 1.0 edice bílá

Takže vám může být dobře, příjemně, uspokojivě a také pokud kouříte rádi tak zhuleně jenom díky WiFi podprdelníku 1.0. Byl to revoluční krok, který zjednodušil život všem debílkum, kteří si tento nástroj koupili a užili k zahřívání a produkování tepla všem prdelím, které kdy se narodili. Franta už konečně neměl průjem. JEJ

A pokud si objednáte ihned tento podprdelník. Dostanete i zdarma novou pánvičku značky PŮLKA-PRDELE.

—Horst Fuchs

Podprdelníky v autech[edit | edit source]

Vo co že by ti prdel nejela
Ilustrační obrázek podprdelníku limitované edice "Sedni si a prdel ti pojede"

Abychom zde nemluvili jenom o Mařence, která nám zařídila povinnou školní docházku. Tak pohodlí prdelí by mělo být i v autech. Již na začátku automobilového průmyslu se podprdelníky stávali součástí sedaček. Takže to samozřejmě nemůžeme nazvat podprdelník ty Prává Půlko Prdele. Auty nám cestují malé uřvané a otravné děti a také mimina do věku pěti let. Jelikož nějakej fanatik přišel na to, že když děcko sedí na sedačce tak prý jsou moc nízko a kdyby auto prudce zabrzdilo tak urvou pásy a proletí voknem ven do vokna bábě na pánev se slaninou. Proto se vymysleli polystyrenové (jelikož ze slámy by nadělal bordel) podprdeláky, na kterých děcka sedí přikurtovaní pásem. Takový to podprdelník je velmi primitvní a i docela kupodivu pohodlný natož že to české ručičky zvládnou vyrobit. V roce 2010 se nejmenovaná firma Prdel&Penis spolupracovala s firmou Disney a Pixar na limitované edici podprdelníků "Blesk McQueen - Sedni si a prdel ti pojede". Tento podprdelník se úspěšně dostal do prodeje a setkal se s obrovským úspěchem. Byl v každém autě kde jelo děcko a mimino. Dnes se již vyrabí běžně a lze k dostání ve vietnamských obchůdcích na rohu ulice Bramborová a v okolí Prahy 666

Podprdelníky jako pohovka[edit | edit source]

Kupuj na heureka.cz/podprdelniky/podprdelnik-portable007
Na obrázku vidíme reklamu na Podprdelník Portable, na kterém sedí rozmazaný ksicht kravaťácký a se spocenou prdelí čumí doprdele někoho jiného třeba ta vaše to není.

Ne nedělám si prdel. Jelikož pohovky sou drahé jak zlatá cihlička hrdlička. Nábytek z Asko náblytek nikdo nechce a všichni chcou si to tak trochu udělat po svém. Zástupci ekologie Pan Hruška a Švestka Shnilovy vymysleli velký podprdelník pro tři TŘI lidi. Pod samotnou konstrukcí z plesnivích palet je sovětský akumulátor "ElektroStalinMoskau" s kapacitou proměnlivou zdůvodu namíchání špatných látek. Tento podprdelník nabízí 2x připojení USB a dvě zásuvky na 230V plus přepínač k ničemu jenom na ozdobu aby se soudruzi mohli něcím chlubit. Tuto ekologickou pohovku používá Kim Čong Un jako záložní křeslo.

Výrobek sklízí do dnešních dnů velký úspěch hlavně pro svou jednoduchost a poctivost při montáži plesnivých palet slepováním prošlým herkulesem. Ale prdel to má ráda a pohovka ji vyhovuje takže se na ní snad můžete i posrat. Kdo ví možná někdo to může otestovat zda Podprdelník Portable zvládne i vysraná hovna. Ale pozor na TV Hovna aby vás přitom nechytla.

Podprdelník Portable je naprosto kompatibilní s jakoukoli židlí a pohovkou co máte doma. Můžete ji vyhodil a rozmlátit na náhradní díly, protože prdel potřebuje něco lepšího. Podprdelník portable totiž mužete vzít ven na zahradu a naměstí. Můžete se i povalovat a srát a novém WiFi podprdelníku jelikož sraní je zdravé.