KV-2

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Kv-2-nekonecnaja.jpg
Nkvd.jpg

KV-2 (neboli Kráva-2) je bolševický tank lednicového typu (což znamená, že má místo věže lednici) s těžkosilážní houfnicí ráže přibližně 152cm (kvůli průměru každého z 3 kanonů se pomocí Matematiky musí ze všech 3 vystřelit naráz)

schopným vystřelit několik lahví vodky, nebo jednoho člena osádky Ivana. Tank je známý tím, že naháněl hrůzu spíš vlastní osádce než nepříteli (Záznamy dokonce ukzají, že Němci se při pohledu na něj smáli). Tank byl poprvé použit při obléhání Lihovaru u Moskvy, dále při povstaleckých akcích v Maďarsku a na Středním východě slouží jako cvičný terč pro tupany s ručníky na hlavě. Tank je jako většina strojů (nejen) lednicového typu vyroben ze Stalinia.

Služba u Wehrmachtu[edit | edit source]

U Wehrmachtu byla velmi oblíbená verze s osazeným ochozem na věži, přičemž tank sloužil důstojníkům jako pojízdná rozhledna.

Sportovní využití[edit | edit source]

Jedna blíže neidentifikovaná osoba zaznamenala klínovým písmem na dveře od kadibudky v čerpací stanici ХуйОйл poblíž Konsomolpizdovsku v Prdelské Autonomní Republice legendu, že vídala Chucka Norrise s těmito nesmysly žonglovat. Podle studijí Dr. Nevyléčila ve knihovnách Necykloverzity byla ta osoba identifikována jako Helmutt von Latrine, bývalý člen Al-Gebry, který tuto legendu sepsal jako pomstu za exkomunikaci. Jiní zase tvrdí, že tou osobou byl polský supertajný agent Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. Verzí příběhu je celken 179 (všimněte si, že je to prvočíslo).

KV-2 jako dopravní prostředek[edit | edit source]

Sralinnakv2.jpg

Jeden mužik jménem Anatolij vyril do starého samovaru, že byl tento nesmysl vyvinut jako sáně pro nadrané diktátory za účelem uspokojení proletářského lidu. Dále tato lednice dokázala vystřelit Jurije Gagarina i se sojuzem až na oběžnou dráhu. Mezi gopniky ale panují pověsti, že KV-2 byla vyvinuta pro přepravu vodky. Je to zkrátka univerzální popelnice pro plnění nejintimnějších potřeb strany. Byl použit i pro přepravu počítače Ural 2.

Úspěchy sovětského strojírenství
Babeta AirbagBezdrátová sprchaBrněnské meždunárodné letochodištěCentrální šroubCyklomethanDunihlavDegenerátorElektrifikaceElektronika 666FichtlJaderná elektrárnaJak 42Jednosměrné letištěKalašnikovKardiostimulátorLetiště Klementa GottwaldaLáhev na zalévání kolejíLehkokolejná dráhaLidé z oceleLoupač brambor typu 3xKV-2MakroprocesorMerkurMiG-29MoskvičMPR deštníkNízkopodlažní tramvajPekloPodprdélníkProudová helikoptéraRádio JerevanŠukafonT-72Metro v TaganskuTopol MTramvaje v NevyslovitelnojeTu-154Raketoplán BuranSférické DVDŠetření vodyŠalinokoptéraUral 2Vertikální chrlič intelektuálůVodíková bombaŽabotlamŽigulíkЛинукс