KV-6

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

KV-6[edit | edit source]

Těžký tank KV-6 ( V ruštině Krava Velikaya model 6 ) je ruský speciální motorový člun poháněn láskou k babushkam a extraktem ze zemáků je určen na specialní operace. Pochazí z dob občanského sdružení roku 1920. Brambaliony Wermachtu za druhé světové války tomuto tanku přezdívaly "Verrückte Scheiße" neboli obrovská sračka.

Těžký tank KV-6 na Ukrajině v oblasti Bimbas

Specifikace :[edit | edit source]

Tank KV-6 má 2 kánony ráže 69mm a 2 super těžké houfnice ráže 420mm namontované na věži uprostřed vozidla. Na vozidle je také namontován systém raket Katyusha možné metat 69 raket za 4.2 vteřiny. Vozidlo dokáže plout jak nad hladinou moře tak i pod, rychlostí 69 uzlů. Vozidlo postrádá lidskou posádku a je operováno jednoutkou 7 mědvědů a mývalem který vždy uvízne mezi speciálními lodními pásy.

Kde je ted KV-6

KV-6 je uloženo v ukrajinském muzeu vojenského sprasení v oblasti Bimbas. Je faktem že tamější přístav nemá na toto vozidlo kapacitu a tak musí být schováno vevnitř. Veříme že Speciální operace na Ukrajině je za ůčelem znovu získáni KV-6 do rukou soudruhů v Ruském Kremlinu. Znovu získání se podařilo na začátku války ale Ukrajinské síly znovu získaly toto vozidlo a zničily ním Ruskou lod Moskva pár dni potom.Slovníček pojmů :[edit | edit source]

Brambalion = spoustu jednotek

Babuschka = Babička která je Gopnik

Speciální operace (v Rusku) = Okupace

Občanské sdružení = Doby kdy přišel kamarád lenin k moci