Spam

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Spam-plechovky.jpg
Další nabídka na prodloužení.. Zatraceně, jak můžou ti pákistánci vědět, že mám malý penis?

Ross Hedvíček

Spam (z angličtiny Shit posing as mail) je požehnáním moderní iternetové komunikace. Lze ho rozdělit na několik základních typů:

Spam obchodní[edit]

Snaží se vám nabídnout skvělé výrobky a služby, o jejichž existenci jste dosud neměli ani páru. Jakmile je spatříte, vaše srdce po nich zahoří nesmírnou touhou. Ačkoli o nich slyšíte poprvé, v tuto chvíli stoprocentně víte, že bez nich už nemůžete žít ani minutu.

Spam milostný[edit]

V tomto spamu vám vyznává lásku velmi sexy mladičká dívenka:

Ahoj

Am Juliet podle jména, jsem krásná a sexy, jsem 5,9 metrů vysoká, mám 25 let, jsem prostý smýšlející člověk, snadno se
osoba, poslušný, věrný, upřímný, starostlivá, milá, srozumitelné, věrný, upřímný, důvěryhodný.
Opravdu chci muže, který se bude starat a milovat mě, musím muže, který vám vždy řekne mi pravdu z jeho heart.I potřebují muže, 
který se svým bratrem mých nejlepších přátel, a pokud to povaha umožní, že můj manžel, ale v případě manželství je z toho, já to
nevadí, ale jak dlouho jsme spolu s opravdovou lásku budu určitě satisfied.I přečtěte si o svém profilu vytvořit i pocit, který 
chci začít vztah s vámi, s obsahem váš profil, můžete montáž typ člověka, který musím v mém životě, můžete mě kontaktovat s adresou,
abych mohl zaslat foto, a můžeme začít tam, a ne jen to, že musím něco důležitého říct.

Těším se na jednání od vás brzy,
Sexy Juliet.

Spam pornografický[edit]

Nabízí většinou podívání na krásné slečny více či méně zletilé, bohužel většinou však silně podměrečné, jak co se týče obvodu horního, tak i spodního.

Spam náboženský[edit]

Disisspam.gif

Přináší důležité informace o tom, že se blíží konec světa, vesmírná invaze ještírků, příchod mesiáše (Aštara Šerana), Elvise, vykupitele nebo zachránce. Nabádá - věšinou slovensky - abyste denně padali na kolena a úpěnlivě se modlili za záchranu duše své nebo jiných, zcela nezávisle na tom, jestli používáte staré pneumatiky s duší nebo moderní bezdušové. Pokud tak učiníte, vaše duše bude zachráněna a bude plesat nebeskou radostí až do skonání světa, což ale nemusí být dlouho, protože konec světa je už za rohem.

Spam romatický[edit]

Romatický spam je zvlášní tím, že se vám nesnaží prodat žádnou užitečnou věc, žádnou skvělou službu, ba dokonce se od vás ani nesnaží, nic koupit, neoznamuje vám, že jste vyhráli a ani nevaruje před katastrofou. Tento spam se snaží zcela zdarma - krom toho, že nad ním strávíte nějaký čas, který byste mohli věnovat vydělávání peněz nebo editací Necyklopedie - oblažit vaši mysl romatickými fotografiemi dalekých zákoutí Zeměkoule, které se nedají najít v nabídce žádné cestovky, leteckými fotkami měst, kam byste se v životě nepodívali, protože je to moc drahé, případně obrázky kočiček a pejsků, kteří jsou příliš malí na pekáč a tak dosud nebyly poraženy. V podstatě je k ničemu, krom toho, že jím lze vyplnit zoufale prázdné pustiny vašeho harddisku a tak mít konečně pořádně vytížený počítač.

Nigerijský dopis[edit]

Nigerijské dopisy od nigerijského prince jsou speciální kapitolou. Líčí neutěšený osud posledního žijícího potomka nějakého afrického funcionáře, který si poctivou prací pro vydělal spoustu peněz většinou desítky někdy i stovky miliónů dolarů. Po převratu zosnovaném arogantinem zfetovanými zlotřilými odpůrci jeho lidumilného režimu byl zatčen, a posléze za ranního kuropění popraven na nádvoří věznice. Poslednímu potomkovi tohoto laskavého potentáta nezůstalo po jeho tatínkovi nic, než těch pár milionů ušmudlaných dolarů. V podstatě na nich moc nezáleží, ale byla by škoda nechat je v té zlodějské bance, kterou dnes ovládají pučisté.

Za drobnou službičku, kterou je propůjčení vašeho skomírajícího sporožira u Spořky k přepumpování těch zbylých peněz, případně nějaký ten poplateček na nezbytné výdaje nutné k uskutečnění transakce, vám na kontě zůstane pěkná sumička plus úroky, která zajistí na důchod vás a možná i vaše děti, a v neposlední řadě i dobrý pocit, že jste pomohli neznámému člověku v nouzi. Teda pokud nevyužijete pozvání svého nového vzdáleného přítele, a nerozjedete se za ním do nitra temné Afriky, abyste mu s penězi pomohl osobně. Pak už totiž žádný důchod potřebovat nebudete, protože se jistě sám, rád a dobrovolně rozhodnete Nigérii zůstat. Podnebí je tam teplé a policisté přívětiví.

Srdcerváč[edit]

Spam srdcervoucí, neboli Srdcerváč, je nejdůležitější druh informací na Internetu a nebojme se to říci otevřeně: Je to nejdůležitější kategorie komunikace na světě za celou historii lidstva. Proto je také důležité ho přeposílat okamžitě, dokonce ještě rychleji než dopisy štěstí (a ty jsou velice důležité).

Sdrcerváč přináší životně důležité informace o ztracených dětech, mladících se ztrátou paměti nebo stopařkách, kterým byl poskytnut příliš krátký sex a vůbec si to neužily. Srdcerváč hledá a nachází ztracené a opuštěné, spojuje manžely a milence odloučené při katastrofách, nachází zatoulané rodiče a vrací je jejich plačícím blonďatým dceruškám.

Autoři a rozesílatelé srdcerváče jsou opravdoví filantropové. Neváhají obětovat svou cennou pracovní dobu, a místo toho, aby vydělávali peníze pouze pro sebe, burcují veřejnost, hledají ztracené, vrací paměť zbloudilým a odloučeným, nacházejí sponzory na transplantace ztracených mozků a upadlých orgánů.

Dopisy štěstí[edit]

Bez dopisů štěstí by byl svět jen šedivou pustinou. Dopis štěstí bývá nabit kosmickou energií, která z něj přes obrazovku počítače vyzařuje blahodárné vibrace na příjemce, eliminujíc při tom škodlivé záření trubice monitoru. Dopis štěstí je však nutno odeslat obvykle „do 5-ti minut nejméně 7-mi lépe však 10-ti svým známým“ (nemáte-li dostatečný počet známých, možno poslat i neznámým). Jinak totiž nastane přehlcení vaší čakry štěstí, ta se přehřeje a mohla by vám explodovat hlava. Pokud však dopis štěstí odešlete, vaše štěstí bude stále narůstat. Skladováno v temnu a chladnu obvykle vydrží i několik týdnů.

Spamovací boty

Spam cestovní[edit]

Pro spamování na cestách se dobře hodí spamovací boty.

Viz také[edit]

Mimo Necyklopedii[edit]

Galerie nigerijských dopisů od Tomba