Chuckoláda

From Necyklopedie
(Redirected from Čokoláda)
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Šokoláda.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Po neúspěchu s využitím osoby Chucka Norrise v reklamě na chuckoládu přišli výrobci s nápadem opřít se o věhlas Adolfa Hitlera.

Chuckoláda, též někdy komoleno jako čokoláda je produkt, o němž jeho výrobci tvrdí, že její konzumenti budou mít sílu Chucka Norrise, což se však ukázalo jako klamavá reklama. Jisté však je, že Chuck Norris má po konzumaci chuckolády sílu Chucka Norrise. Chuck Norris je také patrně jediným člověkem, který může chuckoládu konzumovat bez zdravotních následků.

Tato hmota je barvou a při vyšších teplotách i konzistencí podobná s..čce, přesto se lidé nechali reklamou tak zmanipulovat, že ji pojídají ve velkém množství, aniž by tím získávali schopnosti Chucka Norrise. Co se týče názvu produktu, původně se uvažovalo o jménu čokláda, to však neprošlo po zásahu České obchodní inspekce, která při laboratorním rozboru chuckolády zjistila, že výrobek neobsahuje žádné čoklí sádlo, ani čoklí mléko a dokonce ani čoklí výkaly, takže by název čokláda byl matením veřejnosti.

Chuckoláda se podle všeho vyrábí hlavně z dehtu, a mazutu, které se mísí se zvratky dováženými z brněnské přehrady. O výrobě chuckolády byl natočen film Karlík a továrna na chuckoládu, první dokumentární horror v dějinách kinematografie. V Česku je hlavním výrobcem firma Voryjon sídlící v Praze. Na dotaz, jak dopadlo vyjednávání firmy s Chuckem Norrisem o možnosti používat jeho jméno v názvu produktu odpovídá tisková mluvčí firmy Voryjon Zoja Kosmoděmjanskaja: „Nevíme, předpokládáme ale, že nám to Chuck Norris dovolil, protože žádný z vyjednavačů firmy se již nevrátil.

Co se týče účinků na sílu a zdraví konzumentů, Vědecký tým Necyklopedie uvažoval o provedení výzkumu účinků této potraviny, s tím, že by dobrovolníci ze skupiny A po dobu jednoho měsíce byli krmeni pouze chuckoládou a pak by měřili své síly s Chuckem Norrisem. Pro srovnání by byly vytvořeny ještě referenční skupiny B a C. Členové skupiny B by byli živeni pouze ovocem a zeleninou, zatímco členové skupiny C by byli podrobeni dietě sestávající z bůčku, uheráku a vodky. Tento výzkum se však dosud neuskutečnil z několika zcela zásadních důvodů:

  • Nenašli se žádní dobrovolníci do skupin A a B.
  • Všeobecná zdravotní pojišťovna vyhrožovala, že odmítne hradit následnou zdravotní péči pro případné členy skupin A a B.
  • Chuck Norris odmítl měřit své síly s dobrovolníky ze skupiny C, zato však se nabídl, že by byl jejím členem, což by ale narušilo objektivitu celého výzkumu.
Google uncyc.jpg Chuckoláda na googleTohle je nejlepší článek na téma „Chuckoláda“ na celým internetu.
Palec.png

Tento článek může obsahovat výsledky vlastního výzkumu!

To je ale moc dobře, protože vlastní výzkum zaručuje faktickou správnost, kterou často nespolehlivé nebo lživé zdroje neposkytují.