Šprckuláš

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Mikulas.jpg

Šprckuláš je sexuální pomůcka vynalezená krátce před Vánoci 2007 vynálezcem a lidovým myslitelem Sanchem Estebanem ibn Ali Ahmedem "Kundou" von Hochdobern, známějším krátce jako Sančho Kuňda.

Název je utvořen kombinací slov šprcka (slangové označení pro kondom) a Mikuláš. Šprckuláše je snadné vyrobit i v domácích podmínkách - stačí zakoupit čokoládového mikuláše odpovídající velikosti (není-li mikuláš k dispozici, poslouží stejně dobře např. velikonoční zajíček nebo jiná dutá čokoládová figurka) a ostrým nožem odstraníme dno, čímž umožníme jeho aplikaci na přirození. Zvláště při tzv. orálním sexu je Šprckuláš výhodnou pomůckou, neboť dodává přirození zajímavou čokoládovou chuť a veselý vzhled. Jeho velkou nevýhodou je však poměrně krátká životnost, neboť nasazený na přirození zpravidla po pěti až deseti (podle výsledků pokusů některých dobrovolníků dokonce již po dvou) minutách taje a zanechává na okolních textiliích těžko odstranitelné skvrny.

Nevýhoda poměrně krátké životnosti je však bohatě vyvážena tím, že poté co roztaje, funguje jako nečekaně účinný lubrikant.