Trenky

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Palec.png

Tento článek může obsahovat výsledky vlastního výzkumu!

To je ale moc dobře, protože vlastní výzkum zaručuje faktickou správnost, kterou často nespolehlivé nebo lživé zdroje neposkytují.

Trenky jsou druh spodního prádla

Vytvoření[edit | edit source]

Trenky jsou staré spodní prádlo, které vzniklo z ještě starších podvlékaček. Nevýhodou podvlékaček bylo to, že v nich bylo v létě děsné vedro. Vynálezcem trenek byl geniální císař Franz Josef. Napadlo ho to, když na zahradě pracoval v kraťasech a podvlékačkách pod nima. Tenkrát řekl památnou větu: Mě se tak potí prdel, že bych nejradši ty spodky zahodil a pracoval jen v těch kraťasech. Tak taky udělal. Hned se převlékl. Při převlékání se zároveň před poddanými objevila jeho nahá zadnice a tak Franz Jozef, kromě trenek vynalezl i porno.

Trenky jsou vpodstatě to samé, co kraťasy, jen mají jeden rozdíl. Obvykle mají chcací díru vpředu, což je nepříjemné, protože je zavřená na knoflíky, a to zvyšuje pravděpodobnost, že se pomočíte dřív, než se vám ji podaří rozepnout. Většinou ji ale stejně nikdo nepoužívá, protože je mnohem rychlejší si je jednoduše stáhnout.

Použití[edit | edit source]

Toto spodní prádlo je relativně oblíbené. Je volné, prakticky nevíte, že ho máte na sobě, a také vzdušné.

Boxerky[edit | edit source]

Boxerky jsou moderní, nová verze trenek, která odstranila všechny jejich dřívější nevýhody. Předevšim jsou přilnavé k tělu, takže nepřekážejí a jsou i mnohem hygieničtější a pohodlnější. Zesílen je především předek, kde je místo chcací díry nainstalována silnější látka, takže se na nich neobjevují žluté fleky.

Podobné články[edit | edit source]