Slipy

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Slipy (spodní prádlo).

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.


Kde je ta zázračná třetí noha?

Slipy (dnes již nesprávně Slapy) je obrovitánská vodní nádrž, která slouží hlavně ke koupání a sebevraždám. Používaly ji ale také kurvy, zvláště blondýny, neboť věřily, že uvnitř hráze je zázračný penis, který jim zajistí mladost piče až do smrti (možná také to, že jejich tělo bude možné mrdat i po smrti). Bohužel jsou to jen novodobé průpovídky, zpracované neznámým autorem z Dubí. Většinou se také používá na zvětšování, vyjímečně i k zmenšování povodní.

Historie[edit]

Před tímto megalitickým monstrem zde bylo krásné údolí plné chatek, hospod a lesů, které bylo vyhledáváno hlavně vodáky. Až novodobý komunista řek, že vodáctví je hříšná činnost (podle některých pramenů horší než nevázaný sex). Vodní nádrž ale byla stavěna hlavně pro vojenské účely, to jest kdyby Prahu obsadila západní armáda, tak aby záložním hlavním městem mohla být Tábor. Západní armáda by tím pádem nemohla obsadit Tábor loďmo.

Ale tato metoda obrany je zcela neúčinná - dnes se bojuje i ve vzduchu.

Když se konečně свободный lid oprostil od komančů, začala se v naší zemi usazovat nová, tehdy neznámá populace zvaná kurvy. Prodávaly své vlastní tělo k jebání. Většině lidí se to nelíbilo. Později ale nějaký vtipálek přejmenoval ceduli na Slipy, a tak vznikla tato kurevská pověst o zázračném penisu. Většina kurev, která sem přišla, utonula, jiné byly převezeny Metrem do Bohnic.

Původní jméno Slapy je dnes již zapomenuto.

Dnes[edit]

Dnes jsou Slipy využívány nejen k rekreaci a sebevraždám, ale i jako pohřebiště těch "nebohých" kurev. Inspirace na tento velmi jednoduchý způsob pohřbívání přišla z Ratu. Pověst o zázračném penisu v hrázi je již zapomenuta.

Taky se používá k vědeckým experimentům s vodou, jako je výroba vlny (ne ovčí!).