Kurvy v obilí

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Kruhy v obilí.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Chudobný lid všech národností, napříč staletími, jednohlasně viní ze své nuzoty a poroby specifickou menšinu ze svého středu. Menšinu neet(n)ickou, vychytralou, bezskrupulózní, sociálně necitlivou až zlou. V průběhu dějin dostává tato nenáviděná sorta lidí rozličná hanlivá přízviska, většinou živočišného původu - paraziti (tasemnice, vši), svině, hadi, prasopsi, hyeny, vlci, vlkodlaci, upíři, krysy, piraně, žraloci, chobotnice, supi, jestřábi, měchožilové, a olgoj chorchoj.

Na Boleslavsku byla v ranních hodinách 7.8.2011 přistižena skupina kurev v obilí.

Tato terminologická rozvrstvenost umožňuje zlosynům páchat jejich nelidské praktiky vskrytu. Nikdy totiž není jasné, zda se jedná o parazita(tasemnici, veš), svini, hada, hyenu, vlka, vlkodlaka, upíra, krysu, kočku sloní, piraňu, žraloka, chobotnici, supa, jestřába, měchožila nebo dokonce o olgooj chorchuj. Co je však pro tyto enormně škodící jedince společné a tím i odhalující, to přešlo opakováním miliard hladových úst v lidové rčení - mají se jak prasata v žitě!


Jediná ucelená studie o kurvách v obilí vzešla z péra Eckharda Webera.

Po celá staletí, až na drobné vzpouřičky a vraždění, těmto predátorům všechno vycházelo. Lid byl jejich nemobilní, dezinformovanou dojnou krávou. Ovšem po prudkém rozvoji letectví a internetu padla kosa na kámen. Každý nuzný otrok si nyní může vyhledat na síti, které prase se má jako v žitě. A co víc - může si s nízko rozpočtovou společností zaletět kamkoli a osobně popatřit na honosné prasečí sídlo. A nebezpečně se rozlítit.

Vychytralá menšina začíná pociťovat mírný neklid, a proto se rozhodla podniknout další mlžící krok. Po přepisování dějin, ústav, zákonů (i přírodních!!!) přistoupila k přepisování lidových rčení. ( Jen pro zajímavost - utáhnout na provařený nudli, zdání nezklame, chudoba cti na trati, kdo se směje napohled, ten se směje nejlépe, kdo jinému ucho utrhne, ten se směje naposled, lepší jeden zmrd než sto doktorů, mladí ležáci - staří fešáci, apod.) Přepisovači se ale zaměřili zejména na přísloví, které na ně míří přímo ukazováčkem - ano, na prasata v žitě. Spletli chudičké stádo novou verzí rčení, v níž původní smysl je domácky zachován, ale v novém hávu odvádí pozornost kručícího davu směrem do polí. Bulvární média jsou zahlcena titulky - Kurvy v obilí! Aby sofistikovaná menšina dostála své oblíbené strategii - dvě tučné mouchy masařky jednou ranou - vynakládá obrovské (sobě vlastní) finanční prostředky na to, aby, jí vlastněné, supertajné technologie po nocích vytvářely na polích kurvy v obilí. Hlavně v Anglii.

Kurvy v obilí jsou krásně namalované, lepých tvarů a vždy, když je ráno nuzáci objeví, ženou se k nim, zdržují se v jejich magnetizující blízkosti a bezhlavě zapomínají na hlad a jeho původce.

Google uncyc.jpg Kurvy v obilí na googleTohle je nejlepší článek na téma „Kurvy v obilí“ na celým internetu.