Penis

From Necyklopedie
(Redirected from Pyj)
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Mužský pohlavní orgán.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Kokot.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Okomentovaný plakát, aneb penis obecný.
„Co je jistý důkaz, že tě muž chce podvádět?“
„Má penis!“

„Hele Maruš, penis se píše jedno n nebo 2? Napiš 2... ...ať je delší.“

- sestřičky v kameňákovské nemocnici

Úvod k penisu[edit]

Pomůcka pro výuku

Je to nejcennější věc muže. Většina mužů (ale také některé "pseudoženy") se může pyšnit údem jménem penis. Nazývají jej různě, např. kokot, péro, pták nebo dokonce klenot, Vašek nesprávně též čurina Na slovensku tiež švonec alebo pipíš nebo Fico. Jeho hanlivé přezdívky se hojně používají jako nadávky určené především pro muže.

Funkce[edit]

Do penisu ústí močová trubice tudíž pomocí něj muži močí. Oproti ženám mají ohromnou výhodu: nemusí vyhledávat WC, ale mohou prostě zechcat kdejaký strom či kamaráda. Další, pravděpodobně populárnější funkci vykonává jako kopulační orgán. Po spatření ženy (či muže), se kterou (se kterým) by chtěl strávit hříšnou noc či pracovní dobu, postaví se, to znamená ztvrdne a prodlouží se do své maximální délky (podle keců velmi značné). Odborný název pro toto ztopoření je erekce (podle keců kdykoli a na jakkoli dlouho). Další postup je již u každého exempláře individuální a záleží čistě na jeho fantazii a výdrži (zde kecy končí a začíná realita).
Pro vylepšení erekce se používá tableta Viagra, (také nazývaná Modrý pramen), mající zásadní vliv na vznik živočišného druhu: Homo Erektus. Existuje však určité nebezpečí vedlejších účinků (další vývojový stupeň: Homo Exitus). Na druhou stranu, kdo může mít na náhrobku: "Stál mu až do smrti!", popřípadě: "Stál mu i po smrti!"

Popularita penisu[edit]

Je vědecky dokázáno, že téma "penis" je ve všech kulturách velice hojně diskutované. Nezáleží přitom na orientaci a pohlaví diskutujících, ale dříve či později si "penis" najde v diskuzi své místo. Odborníci do současnosti vedou spory, proč penis má mezi lidmi tak velkou popularitu a stále se předhánějí více či méně šílenějšími názory. Dokonce i v reklamě můžeme najít skryté známky o penisu. Penis se stal symbolem, který každého zaujme a na dlouhou dobu z něj nespustí oči (toto omámení cizím penisem je často způsobeno tím, že onen pozorovatel v duchu měří velikost penisu "jeho" s tím svým). Český národ má v tomto ohledu prvenství. Patří mezi nejaktivnější penis-diskutéry. Můžeme být hrdi, že i v české kotlině vznikl unikátní projekt, který se snaží anonymně porovnávat velikosti a ostatní parametry penisů mužů [1] v ČR. Penis se tak stává známkou vkusu a prestiže dobré diskuze.

Ochrana[edit]

Ptáci se musí chránit, a to nejen ti, co létají po obloze. Mohou se prostřednictvím kopulačního procesu totiž nakazit spoustou chorob, jako je BSE, HIV, vzteklina (pokud je majitelem zoofil), kapavkou, slintavkou, kulhavkou a ptačí chřipkou. Nakažení se dá účinně zabránit pouze a jedině kondorem. Kondor (pro čtenáře, kteří navštívili o víkendu JúeSeJ: Émmm Condor) je velmi mocný pták, který dokáže odehnat od vašeho miláčka šílené krávy a ochránit vás před každou nemocí. Naproti tomu zcela neochrání proti kopacímu míči či blbě položeným hrablím. V této souvislosti nesmíme opomenou ocelové ptáky našich letců, které jsou odolné i proti viru H5N1, ovšem velmi často ani nevystoupají kvůli kdejaké píčovině.
Ochrana ptáků je doslova nařízena:

Směrnice o ptácích (celým názvem Směrnice Rady č. 79/409/EHS z 2. dubna 1979 o ochraně volně žijících ptáků) je směrnice Evropské Unie týkající se ochrany ptáků.

Zabývá se zejména ochranou velkých ptáků, péčí o ně, ale také regulováním jejich počtů a pravidly pro jejich využívání.

Velikosti[edit]

Zde jsou velikosti u různých osobností:

Soustojí s tím[edit]

Externí vopruzy[edit]

Čeští ministři školství jsou evropský extrém

Anonymní srovnání velikosti penisu s ostatními muži

Létající pták Garryho Kasparova

Zdravotnictví
Ukopnutý palec Anatomie

BradaviceČakraDívadloErekceG-BodJazykKadidloKouleKoulenoKrevní plazmaMyšlenNosPatologiePenisPlešPlícePrsPrstySrdceStydké pyskyUherVaginaVlasyZuby

Prašule Léky na choroby

BukakeMočPlaceboVšemženPoloniumWobenzym

Arteterapie Léčebné metody

Domácí léčeníJak získat správnou liniiKardiostimulátorMasážNarkózaNeurologické vyšetřeníOperacePorodRH faktorTotální endoprotézaUrinoterapieVodková pumpaZdravíZimním spánkem proti obezitě

Zdravotníčka Zdravotníci

LékařRadim UzelLeoš HegerMirek Oplzlák

Zákaz vstupu, hadi! Zdravotní zařízení

Ministerstvo zdravotnictvíNemocnice na kraji městaPatologieParacelsus (lékárna a poliklinika)Pobyt v nemocniciStomatologická ambulanceVšeobecná zdravotní pojišťovna