Slipy (spodní prádlo)

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Slipy.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Palec.png

Tento článek může obsahovat výsledky vlastního výzkumu!

To je ale moc dobře, protože vlastní výzkum zaručuje faktickou správnost, kterou často nespolehlivé nebo lživé zdroje neposkytují.

Tento článek je psán v encyklopedickém stylu.

To znamená, že o popisovaném tématu pojednává zcela vážně.

„Slipy se maj' plnit, hlavně o Vánocích

- Janek Ledecký
Stadardní slipy.

Slipy jsou druh spodního prádla.

Použití[edit | edit source]

Slipy, německy Die Slipen, byly vytvořeny jako kompromis mezi trenkami a plenami. Mají tvar plen, čímž zvyšují hygienu u méně čistotných nositelů, ale nejsou savé a nezadržují tekutinu. Nejčastěji je nosí především malé děti. Má to praktické vysvětlení. Když se podělají, mají s tím jejich rodiče mnohem méně práce. Z toho samého důvodu je mají v oblibě i staří dědulové. Slipy jsou ovšem v běžné populaci oblíbeny také z toho důvodu, že je v nich při parných letních dnech mnohem méně vedro, než v jiných typech spodního prádla.

Jak je správně nosit[edit | edit source]

  • Důležitá je správná velikost. Pokud si koupíte příliš velké, asi to neoceníte. Pokud se tedy zrovna nechystáte krást v obchodě a strčit si do nich celej pecen chleba. A pokud si zase koupíte příliš malé, pak je oceníte pouze pokud jste sadomasochista.
  • Pokud jsou vám vpředu hrozně volné a vzadu nějaké úzké, znamená to, že jste si je nasadili obráceně. To samé platí, pokud najdete vepředu škrtátko.
  • Pokud je dole uprostřed takový malý kousek dvojité látky, místo aby byla takto provedena celá přední část, pak to znamená, že jste úplný idiot, protože jste si koupil dámské kalhotky.
  • Nezapomeňte - jejich absorbce je nula.

Podobné články[edit | edit source]