Angela Merkel

From Necyklopedie
(Redirected from Angela Merkelová)
Jump to navigation Jump to search
Combo.png
VAROVÁNÍ - TRIGGER WARNING
Tento článek obsahuje sexistické narážky.
Pokud jste feministka / feminista / maskulinistka / maskulinista, může Vám způsobit psychické problémy.


AngelaMerkel08.jpg
Makrela (ryba)
Biografické informace
Pohlaví Žena
Zajímavosti
1 Na fotce si Merklová poslední dobou vede jako šílená makrela.

Angelu Merkel (přezdívanou "Makrela" nebo "Mutti Multikulti") vynesla v roce 2005 úspěšná volební kampaň, jako první ženu v historii Německa, až do premiérského křesla. Během prvního volebního období si dokázala vybudovat natolik silné bilaterální vztahy s nejdůležitějšími tlustými světovými politiky, že vítězství v dalších volbách již bylo naprostou samozřejmostí. Kromě politických schopností ji ovšem do značné míry pomohla i její pověstná tělesná přitažlivost. Vrtkavá přízeň „Neodolatené Angie“ , jak se jí brzy začalo přezdívat v nejvyšších politických kruzích, se stala hlavním tématem světové politiky následujících let. Pochvalné slovo Angely se stalo důležitějším měřítkem, než růst HDP, investice do zbrojení či úspěchy v dobývání kosmu. Část jejích fanoušků tvrdí, že jde ve skutečnosti o muže jménem Angelo Merte.[1]

Proměna

Cesta k moci[edit | edit source]

Merkel kohl.jpg

Na začátku hvězdné politické kariéry Angely Merkel nestál nikdo menší než stopadesátikilový gigant německé poválečné politiky, kancléř sjednotitel Helmut Kohl. V roce 1992 podlehl kouzlu střapaté Angely a postupně ji začal zasvěcovat do tajů nejvyšší diplomacie. Učenlivá Angela brzy pochopila, které orgány jsou pro fungování světové politiky nejdůležitější, a zahájila nekompromisní tažení k dosažení svých hegemonistických cílů.

Další úspěchy ve světové politice, přesvědčujíc hlavy největších velmocí (hlava Putinova a Obamova), slavila Merkelová také díky tomu, že byla žena a že ačkoliv tamti dva měli jinak vlastní hlavu, byli až příliš náchylní poslouchat maminku, čehož si soudružka Merkelová brzy všimla a začala toho patřičně využívat.

Náboženské vyznání a některé Angeliny slavné výroky[edit | edit source]

Náboženské vyznání Angely Merkel je ortodoxní hinduismus. Indové v Německu jsou přesvědčeni, že Angela je reinkarnovanou bohyní Kálí a jsou rádi za to, že konvertovala. Pravdu o tom, jestli je bohyní opravdu, snad přidají jiní.

Angela/Kálí se však dopustila fatálního omylu během nezvládnuté migrační krize okolo roku 2015. Zatímco se Evropou šířila solidní destrukce, Angela/kálí trucovala a uvažovala o sebevraždě a příští reinkarnaci v době pro ni příznivější. Když byla dokonce osočena z islamomilství a sluníčkářství, cítila se hluboce dotčena, neboť není víry, která je jí více odporná. Zamýšlela zakázat kebab, ale rozmyslela si to, když si všimla jak dopadnul ten Japončík ze sousedních Čech. Na druhou stranu její vztah k buddhistům, husitům a Létajícímu špagetovému monstru zůstává nevyhraněný.

Bezdětná?[edit | edit source]

Angela Merkelová je sice podruhé vdaná, ale děti nikdy neměla. Alespoň to tvrdí její oficiální životopis sepsaný a průběžně aktualizovaný jejími nejbližšími přáteli z bývalé Stasi. Podle tří věrohodných zdrojů našeho Vědeckého týmu Necyklopedie, jejichž identitu Vám ale neprozradíme, je Merkelová matkou Emmanuela Macrona. O germánském původu nynějšího francouzského prezidenta hovoří např. jeho modré oči.

Co přinesl výzkum mimoverbální komunikace[edit | edit source]

Od dob ostudy prezidenta Billa Clintona s jeho stážistkou Monikou Lewinsky v Bílém domě si již všichni světoví politici dávají na své soukromé záležitosti patřičný pozor, a proto se jejich aktivity s Angelou dařilo dlouhá léta držet pod pokličkou. Nebýt výzkumu Vědeckého týmu Necyklopedie v oblasti mimoverbální komunikace, nebyly by tyto aféry zřejmě nikdy spatřily světlo světa. I když zkušená Angela byla mistryní v konspiraci, přeci se nakonec pozorným necyklopedistům podařilo analyzovat její mimiku i mimoděká gesta, a odhalit tak neuvěřitelné pozadí německé zahraniční politiky. Merkelová dovede korektní vztahy náležitě využít a ocenit, ale pro selhání nemá ani špetku pochopení.


Poznámky[edit | edit source]

Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátMiroslav MacekPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif