Nigel Farage

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Lord Protektor Farage.jpg
Farage po jmenování lordem protektorem.
Nigel Farage
Biografické informace
Pohlaví muž
Barva očí britská
Vlasy zaručeně nerumunské
Narozen +/- 1964
Národnost poddaný Jejího britského Veličenstva
Tituly Lord Spasitel Británie, bič Bruselu, strážce hranic a ochránce království
Povolání Lord Protektor Velké Británie a Irska

Nigel Farage (čti Farář) je britský politik, šlechtic a spasitel Spojeného království a jeho impéria za sedmi moři.

Mládí[edit | edit source]

Mladý Nigel již od útlého mládí inklinoval k tomu, co se v budoucnu mělo stát jeho životním posláním - a sice k ochraně království před Bruselskou byrokracií a nájezdy kočovníků z různých světových stran. Již když bylo Nigelovi deset let, získal si oblibu v nacionalistických kruzích tím, že se v diskuzi utkal s místním marxistickým profesorem, načež odvážně vedl oddíly Jejího Veličenstva za vítězstvím, když s dvěma kamarády zkouřenému pedagogovi vysklil okno jeho zahradní boudy.

Politická kariéra[edit | edit source]

Britská pravicová scéna, jež tak dlouho čekala na svého pravého Spasitele, se konečně dočkala, když Nigel založil svou stranu UKIP. Vyhrál sice evropské volby a stal se postrachem vší bruselské socialistické chátry, avšak v domácích volbách neuspěl. To však nevadilo, neboť v něm Její Veličenstvo královna rozpoznala ztraceného syna významného šlechtického rodu. Nigel se tak mohl v souladu s britskými principy demokracie stát lordem protektorem, i když ho skoro nikdo nevolil.

Lord protektor.jpg

Průkaz vydaný Úřadem jejího Veličenstva pro odstraňování kebabů, který Nigela Farage opravňuje k územně neomezenému odstraňování kebabu.