Diskuse s uživatelem:Bublina

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to searchAmbice[edit]

Milý Bublino! Pozoruji tvou úpornou snahu vnutit se (za jakoukoliv cenu a jakýmkoliv způsobem) do funkce správcovské. Nic proti tomu. Ale podíváš li se do hluboké historie necyklopedické, shledáš, že správcovské funkce dotyční získávali po dlouholeté aktivní a zodpovědné činnosti na Necyklopedii. Obvykle tomu předcházelo i doporučení jiných aktivních správců a často se tak stávalo právě v situacích pro Necyklopedii kritických. Tvá úporná snaha však zde působí zcela kontraproduktivně. Zastav se na chvíli a sebekriticky zhodnoť vše, čím ses zde na Necyklopedii dosud zapsal. Zkus sám sebe zhodnotit s odstupem, ať už se to týká obsahu, stylu či gramatické stavby tvých příspěvků (a to i všeho, co bylo dodatečně smazáno, protože zde vše, z dobrých důvodů, zůstává v historii zaznamenáno). Obávám se, že bez potřebné sebereflexe se dál nedostaneš. Každopádně ti přeji hodně zdaru i úspěchů. Zdraví Foxy, aka Foxiest (diskuse) 20. 2. 2021, 12:25 (UTC)

Práva správce bych jsem opravdu zatím využil jen k mazání spamu a blokování spambotů, Mě by blokovat spamboty a mazat spam hrozně bavilo. Když budu zkušenější uživatel tak je využiju i k více věcem. Vím o tom že mám více než 250 Editací a 14 dní činnosti --Bublina (DiskuseSpraseno) 20. 2. 2021, 12:37 (UTC)

Děkuji za poděkování,[edit]

ale moc douho mě to děkování za reverty tvých editací asi bavit nebude. Místo abys napsal kloudný článek, zase provokuješ. --Pykhal (diskuse) 7. 3. 2021, 10:38 (UTC)Vandalismus poznat umím, ale musel jsem něco zkoušet abych jsem se poučil že se to má nebo nemá dělat. Nesmí se mně plést tím, že některou změnu zrevertuješ a pak svůj revert zase zrevertuješ, jak se to stalo v stránce AAAAAAAAA!. Tohle by měla být dnešní poslední odpověď --Bublina (DiskuseSpraseno) 7. 3. 2021, 18:52 (UTC)

Wikimedia commons[edit]

Milý Bublino, všiml jsem si, že máš tendenci nahrazovat v článcích obrázky sdílené s Wikimedia Commons jejich kopiemi. Myslím, že neděláš dobře. Často tyto sdílené obrázky používám proto, že jsou, už z titulu svého umístění, kryty uznávaným kopyrajtem. Domnívám se, že toto sdílení je určitou formou prevence možných budoucích problémů z této strany.
Co se mne osobně týče, nemám problémy s koexistencí Wikipedie s Necyklopedií, považuji obě tyto platformy za vzájemně komplemenární, Z tohoto důvodu mi nečiní problém být aktivním necyklopedistou a zároveň wikipedistou. Proto se též snažím, aby mé, či mnou formované články byly důstojným pandánem obsahu wikipedického.
Tož tak asi, s úctou Foxiest (diskuse) 7. 3. 2021, 15:46 (UTC) Už jsem to pochopil, nemusíš mě znovu upozornit --Bublina (DiskuseSpraseno) 7. 3. 2021, 15:48 (UTC)

Výtka[edit]

Moc děkuješ a málo píšeš, Bublino. A tady je přitom takových příležitostí...

Pechar146 12. 3. 2021, 13:03 (UTC) Jsem asi líný na psaní, ale později se to zlepší --Bublina (DiskuseSpraseno) 12. 3. 2021, 13:28 (UTC)