Diskuse s uživatelem:Foxiest

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Tedy Tě tu vítám, posilo. Jen tak dál :) ----- s pozdravem Triquelito 18. 9. 2017, 15:37 (UTC)

Ad: Vítej na Necyklopedii![edit source]

Pro Triquelito‎

Díky! Jest mi ctí míti alespoň nějaký podíl na squělém projektu necyklopedickém. Chtěl jsem zde mít svůj obvyklý nick "Foxy", leč ten se jeví být již obsazen. Takže jsem byl nucen se vystupňovat až nadoraz, díky čemuž jsem the Foxiest.

With the Foxiest ČAU,

Foxy.

KRAVEČ! (To jest akronym: Krásný Večer!)

A přidám tedy dodatečně i ten lištičkový podpis...

--Foxiest (diskuse) 19. 9. 2017, 18:30 (UTC)

Milé překvapení[edit source]

Hezké odpoledne dnešního čtvrtečního záříjového dne. Tvoje editace se mi líbí. Jen tak dál! Mimochodem, angažovat se můžeš tu: článek, v němž každý editor použil právě jednu jedinou větu. Ď.----- s pozdravem Triquelito 21. 9. 2017, 12:55 (UTC)

-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Zdravím Tě! Dík, jsem rád, že jsi rád.
Zatím se tu rozkoukávám... Ale jistě se i nadále budu snažit pracovat ad maiorem Necyclopaedei gloriam - neb se mi to tu fakt líbí.

Tak ať je lépe a radostněji, pokud možno ještě lépe, než vůbec může být,
heprd a kraveč (to jsou akronymy),

with the Foxiest Krleš!

Foxy --Foxiest (diskuse) 21. 9. 2017, 14:56 (UTC)

Oprava chybných značek u reálně existujících prvků[edit source]

Ad: September 25, 2017 08:28 Šablona: Prvky‎

Dovolil jsem si opravit do očí bijící chyby v názvech/zkratkách reálně existujících prvků. Že aby nějaký prudivý punťa chemik nepovažoval pachatele Necyklopedie za úplné voly, případně volyně.

--Foxiest (diskuse) 25. 9. 2017, 11:21 (UTC)

Stalinium - trochu jsem ho upravil[edit source]

Při projíždění tabulky prvků jsem narazil na Stalinium. Pro kontrolu jsem odkaz otevřel, a vykouklo na mne tohle:

"Tento článek je potřeba pěkně dojebat a upravit."

A protože jsem zrovna předal malého vnoučka devastátora zpět rodičům a měl tak chviku veget, zkusil jsem uposlechnout pokynu a dojebal to Stalinium bis zum Anschlag.

Enjoy it!

--Foxiest (diskuse) 25. 9. 2017, 14:48 (UTC)

Super, jen…[edit source]


Velky-maly-modrak.jpg

Děkujeme za tvé příspěvky do Necyklopedie. Je s nimi jedna potíž: snaž se používat tlačítko Ukázat náhled (bez uložení ti ukáže, jak vypadá článek po tvých úpravách), protože neustálým ukládáním drobných změn zbytečně zanášíš poslední změny a historii článků.

Až si budeš jist, že již nic nevymyslíš, napiš stručně co jsi stvořil do Shrnutí editace a klepni na Uložit změny. Tímto se můžeš vyhnout zbytečným editačním konfliktům a zbytečnému nepořádku.


Please :-) ----- s pozdravem Triquelito 29. 9. 2017, 10:39 (UTC)

Děkuji, že to respektuješ. Je to přehlednější. A ještě více se mi líbí, že seš v těch souhrnech i vtipnej :)) Seš dobrá posila, pokračuj, mě to baví.----- s pozdravem Triquelito 7. 10. 2017, 11:41 (UTC)

Jojo, hraju si... Možná jsem tu naposled i něco zčunil/zprasil, spíš to bude na smazání, jsem holt řidič začátečník - ale furt lepší, než být řidič konečník. MSF, --Foxiest (diskuse) 7. 10. 2017, 14:27 (UTC)

br[edit source]

Zdravíčko. K formátování článků.. prosím o omezení užívání zalamování s pomocí <br>. Odstavce by se měly oddělovat prázdným řádkem. Díky. --Pykhal (diskuse) 11. 10. 2017, 14:24 (UTC)

OK, budu se vyhýbati všemu, co je BRrr. Holt zlozvyk odjinud, kde naopak používání ono Brrr bylo nezbytností. Mám to časem v příspěvcích, kde jsem tak již učunil, opět postupně při případných editacích odčunit, nebo už je to totálně neodčunitelné a raději už na to už nešahat? S pozdravem BRrrr -- Foxiest (diskuse) 11. 10. 2017, 14:35 (UTC)
Odprasit dle vlastního uvážení, spíše ano. Mimochodem, zrovna tady se to BRování hodí spíše, než odsazování do více odstavců, nebo spíše nezalamovat vůbec, jak je jasně vidět, pokud tedy člověk nemá úplný estetický hluch. A odpovědi odsazujeme dvojtečkou, dvojdvojtečkou, a tak dále, jak je také vidět. Chce to trochu koukat kolem sebe. --Pykhal (diskuse) 11. 10. 2017, 14:39 (UTC)
Něco již odpraseno (pod mou nepřihlášenou identitou). Nebudu již více BRouti... btw, v čom to zalamování vlastně vadí? Někdy to přehlednosti textu docela pomůže...no nic, takže i tuhle diskusi jsem dle zdejších dienstreglamá dodatečně srovnal. Snad je to teď OK. Hezký dobrý večer, --Foxiest (diskuse) 11. 10. 2017, 19:53 (UTC)
Výborně, nekontroloval jsem to, ale tady to už vypadá mnohem lépe (i když zas taky platí, že do diskusí moc nevrtáme :)). BR vyloženě nevadí, někdy se i hodí, ale jako oddělení odstavců to nefunguje a vypadá hrozně (to taky stačí porovnat okometricky). Zdar, --Pykhal (diskuse) 11. 10. 2017, 20:17 (UTC)


Vandalism[edit source]

Shledal jsem vícero článků zvandalisovaných škudibíkem číslo 37.221.242.253. Zkusil jsem, jak funguje undo, a zdá se, že to zabralo. Tož tak asi, snad jsm ničeho nezbabral. Zdravím, Foxy, aka Foxiest (diskuse) 4. 11. 2017, 19:16 (UTC)

Dobrá práce, zdar!--Nytra (diskuse) 4. 11. 2017, 20:04 (UTC)

rollback[edit source]

Ahoj, na Nytrovo žádost jsem ti udělil práva rollback, to znamená jednodušší revert vandalismu. Užívej s rozmyslem. --Karkos (diskuse) 7. 11. 2017, 21:18 (UTC)

Pokusím se užívat tuto zbraň co nejrozvážněji. A hlavně ad maiorem Necyclopedii gloriam! S úctou Foxy, aka Foxiest (diskuse) 7. 11. 2017, 23:06 (UTC)
no, zatím to tak nevypadá :) --Pykhal (diskuse) 8. 11. 2017, 07:51 (UTC)
Myslím že je třeba podporovat snaživé Necyklopedisty, nakonec i s ošklivého kačátka se může vyklubat stará protivná labuť.--Nytra (diskuse) 8. 11. 2017, 11:11 (UTC)
Nojo, jsem blbej, ale venkoncem na čem jiném to otestovat a ošahat si to, aniž by jeden příliš škody nenarobil, než právě na takovéhle marginální diskusi? A s tou labutí, nejépe říci si don't wake up a swan; učený z nebe nepadají, a proto je jich tam jak bolševníku, zatímco tu na zemi místo toho lány blbosti kvetou a jejich semena se do všech stran rozlétají. Ale já už budu hodnej!!!!! Snad :-) With the Foxiest ČAU, Foxiest (diskuse) 8. 11. 2017, 12:35 (UTC)
Taky je možné, že nezačít tuto fičuru hned zkoušet na relevantním cizím příspěvku vlastní diskuse nemusí být vůbec nerozmysl, jen nedostatek nápadů. Mě by něco takového prostě nenapadlo, na stará kolena. --Pykhal (diskuse) 9. 11. 2017, 09:30 (UTC)
re:Foxiest Není ta hračka moc nebezpečná? Má se to užívat s rozmyslem, no to je radosti na Starém Bělidle :).--Nytra (diskuse) 9. 11. 2017, 12:55 (UTC)
Nojo, dyť já už budu hodnej, kaju se, hlavu mám celou popelem posypanou... dokonce pravým, 7 let starým sopečným popelem ze sopky Eyjafjallajökull! Naštěstí koneckoncůzačátekzačátků to šlo vrátit zpátky. Příště si holt počkám na nějakého vandala, bezostyšně plundrujícího vznešenou stavbu necyklopedickou (i když bůhví, jak to tenkrát s těmi Vandaly, jejich králem Geiserichem a zběsilým pleněním a ničením pohanských chrámů i lecčeho dalšího z řetězu utrženou domácí křesťanskou spodinou vlastně bylo). Takže hezký večer a vůbec, mějte se, Foxy aka Foxiest (diskuse) 9. 11. 2017, 20:03 (UTC)
Ještě mi, prosímpěkně, někdo z vás délesloužících vysvětlete, jaký je zde, na Necyklopedii, rozdíl mezi rollback a undo; či zda je tu někde dostupný návod k použití, abych to nemusel hloupě testovat metodou Pokusu a Omylu. Tož tak asi, s pozdravem velevydatným Foxy, aka Foxiest (diskuse) 9. 11. 2017, 20:54 (UTC)

Pravda[edit source]

Chtěl bych upozornit, že vkládání pravdivých informací je jeden z možných důvodů udělení tzv. banu ;) Zdar, --Pykhal (diskuse) 16. 4. 2018, 06:07 (UTC)

Naja... Ale kde je jistota, že právě tato informace byla pravdivá? Vždyť byla pouze vycucaná z hloubi mé velmi opotřebované, skoro tři čtvrti století staré paměti. Tam je kdejaký ten rmut usazen, a když je intensivním vzpomínáním zvířen, množství lecjakých podivností z něj může povstati. Je samozřejmě možné, že v mysli dědské vytane z rmutu onoho i cosi pravdě blízké, či něco, co se jí i přímo jeví být. Je to však za všech okolností chyba? Pravda je jako sůl, či dráždivé koření. Pokud ve výsledné krmi zcela chybí, vznikne blaf k nepožití. Pokud je tam pouze ona, bez špetky bujné fantasijní bájivosti, vznikne blaf k nepřežití. Tož úvahu tuto předkládám zde k uvážení, aniž jakoukoli snahou o její vnucení je toto předložení vedeno. Se vší úctou, Foxiest (diskuse) 16. 4. 2018, 07:05 (UTC)
I pravdivé informace lze podat tak že tomu nikdo neuvěří, naopak nepravdivé informace lze podat velice důvěryhodně, například náš prezident to umí velice přesvědčivě, správný mix pravdy a výmyslů je pak tak zvaná mystifikace, když se to dobře podá je to i zajímavé. Informace které nám podává Necyklopedie bývají velice hodnotné a často i přesvědčivé, ono trochu zasuté pravdy je jako koření které tomu dodá správný říz. Proto jsou odmítány například příspěvky zvané jako "totální píčoviny", a na opačném konci příspěvky jako "vkládání pravdivých informací", správná mystifikace musí proto vypadat velmi přesvědčivě, například teorie globálního ochlazování popírá pomocí více méně pravdivých informací všeobecně uznávanou teorii globálního oteplování, která se rovněž zakládá na více méně pravdivých informacích, to je celkem jistě přínosem Necyklopedie k rozšíření vědění do všech koutů světa, poukazuje to na oblbování lidí jednostranným výkladem, jak se komu hodí.Jistě zase třeba teorie hnědé magie by se těžko dočkala zveřejnění v jiných mediích atd. Dnes máme zase zářný příklad oblbování světa Američany o chemických útocích v Sýrii, jejich zdůvodňování svého útoku by se jistě vyjímalo lépe v Necyklopedii. Dnes a denně se setkáváme se spoustou pochybných informací které se na nás valí z internetu i jiných sdělovacích prostředků, hodilo by se konečně začít vyrábět ve velkém parabolické jímací tyče a paměti WOM aby nás toho zbavily.--Nytra (diskuse) 16. 4. 2018, 08:37 (UTC)
Ad: "Dnes a denně se setkáváme se spoustou pochybných informací které se na nás valí z internetu i jiných sdělovacích prostředků, hodilo by se konečně začít vyrábět ve velkém parabolické jímací tyče a paměti WOM aby nás toho zbavily."
No, možná bude lepší hyperbolické pojmutí těchto informací, aby ad absurdum rozvinutí oněch desinformací nádherně ukázalo jejich naleštěnou, přitom však pouhým puchem nevábným nafouklou prázdnotu v její plnosti. Mám sesbíranou krásnou jich kolekci, případu Skripala se týkajících, jak bude chvilka, doplním jimi příslušnou sekci Novičoku.

Zdar, Foxiest (diskuse) 16. 4. 2018, 11:15 (UTC)

Věci kategorické[edit source]

Vidíš, když se chce, tak kategorizování je moucha. Zdar. --Nytra (diskuse) 22. 4. 2018, 16:21 (UTC)

Nojo, dyk jo, polepšuju se, snad... A co že moucha nemá svůj vlastní článek? Jak je to možné? Žeby Necy neměla nějaké ty mouchy, to je přímo nepřirozené! Ať je fajn, Foxiest (diskuse) 22. 4. 2018, 19:52 (UTC)

Zpětná vazba[edit source]

Zdravím, tak nějaký feedback. Berme na vědomí, že čtenář tu nemusí zůstat dlouho, takže se třeba já, snad trochu úspěšně snažím nerozpitvávat to. Dlouhé články mohou být nudné, protože jsou odrazující. Takže kromě té omáčky bych se snažil vyvarovat i sáhodlouhých point. To jest nakonec Tvou předností, Tvoje články a doplnění jsou vypointované či jak to říct a celkově to umíš podat odborným, encyklopedickým stylem (tvýkůž např.), který je tu samozřejmě vítán a patří sem. To jen, abys věděl jakým způsobem pokračovat :) Takže doufám, že tu na Necyklopedii zůstaneš :) i mně můžeš dát zpětnou vazbu, i kdybych měl smazat všecky své články zde, kritika je vítána, pravdivá, konstruktivní ----- s pozdravem Triquelito 24. 7. 2018, 13:43 (UTC)

Zdravim Tě! Dík za fídbek! Jak tak čas letošní ubíhá, čím dále tím méně času volného nalézám... snad až se vnoučata opět rozprsknou do škol a podzimní plískanice nedají tolik příležitosti flákat se vůkol. Ano, vím, že mnohé mé články jsouu kapánek delší, ale snad se polepším... Zatím čas od času lapnu nějaký ten náhodný kus, u kterého se mi jeví nevyužitý potenciál, a zkouším ho učesat, rozcuchat, svinout či rozvinout dle svého nejhoršího vědomí a svědomí. A pokud tedy snad naleznu nějaký ten Tvůj základ, u kterého nabydu dojmu, že bych jej mohl (a dokázal) ve svém stylu rozvinout, dobře, učiním tak. Nemaž ničeho, děláš tu vic než dobrou práci coby správce, vím moc dobře, jak je to časožroutské, to bych nezvlád. Tak, musím zdrhat, ale, jak říkal Sandokan, já přijdu! A se mnou přijde záhon, aspoň tak nějak to pravil Joe Limonádník. Měj se, Foxy, aka Foxiest (diskuse) 24. 7. 2018, 15:34 (UTC)
Ještě k délce článků; lidi jsou různí, a čtenáři jakbysmet. Jsou tací, které jakýkoliv delší text spolehlivě odpudí, ale je i zvláštní sorta podivínských čtenářů, kteří si naopak v delších a přitom informativně hodnotných článcích přímo lebedí (třeba zrovna takový úžasný Mikešův máselný paradox může být dobrým příkladem). Ale zpět k mým dlouhocancům. Sem, na Necy, to nikdo nenapíše, ale specielně na Ukřižování a Novičok mi přišlo až nečekaně hodně positivních reakcí, a to kupodivu i od na slovo vzatých :-)) odborníků. Právě v článcích Halucinace a Ukřižování jsem mohl přímo těžit z mých někdejších drsných a hlubokých osobních zkušeností, i docela fundovaného vlastního výzkumu, což by mi zrovna na Wikipedii surově omlátili o hlavu a ještě k tomu tak tvrdým banánem učinili :-( ... Tož jsem rád, že stará dobrá Necyna mi alespoň tu a tam mi plky takové dovolí do prostoru svého zavěsit. Ale je fakt, že mi tvorba, doplňování či úplné přepracovávání ryze necyklických článků typu Kňuba, Trojkoň, Trivol, Mořská panna, Tvýkůž či Výkladový slovník, přináší až neslušnou míru blaženosti. Mám i nezaslouženou výhodu v tom, že slova ke mě snadno přicházejí a dokáži je umně hromaditi a spojovati, a také to, že mi nečiní problémy hrát si s obrázky ve starém dobrém Corelu. Takže dokud mne někdo ze zdejších správců z nějakého dobrého důvodu nezabanuje, a pokud k tomu i živ zůstanu, bude mi ctí a potěšením i nadále přispívat a pracovat ad Maiorem Necyclopedii Gloriam. Zdravím, Foxiest (diskuse) 24. 7. 2018, 20:08 (UTC)

Pro NYTRU:
Píšeš: Asi nekrolog: "Jsem už poněkud schátralý, byl jsem na malé operaci a Necyklopedie byla zatím poněkud pojebána, nějak se mi to nelíbí, jestli to souvisí s ochranou osobních údajů nebo s čím, nevím, už to zřejmě tak zábavné nikdy nebude. Erotika je omezována, svoboda vyjadřování potlačována. Zřejmě nastalo období normalizace, jako obvykle, nakonec se už tomu ani nedivím. Pro vrchnost je nepřípustný vlastní názor, máme to zpět. Totalita je stále globálnější. Asi bude hůř, strašného konce civilizace se už asi vzhledem k věku nedožiji. Ještě bude postupně hůře. Je to na mládeži aby se pokusila prapor svobody pozvednout. S pozdravem ať, Necyklopedie nezahyne!"

Člověče, hlavu vzhůru! Po operaci... no a co. Taky jsem se musel znovu naučit dejchat, vyměšovat, trefovat se lžící do huby, chodit, psát, a podobný pičičandy, no a co? Otestoval jsem si, jak se umírá, jak se prolítává tunelem ke světlu nekonečný blaženosti, taky dobrá psychedelická haluz a zajímavá zkušenost. Věk; taky už mám sedmdesátku v dálce za sebou a spěji ke světlým zítřkům báječné schátralosti... a jediná možnost, jak se vyhnout sešlosti stáří, je umřít mladý. Za pojebání Necyklopedie nemůže EU, ani GDPR, ani globální totalita, to je jen sprostá záminka, lživá výmluva, aby Fandom, svatý webhostitel náš vezdejší, mohl svévolně změnit xicht stránek z někdejšího Monobooku na tu odpornou Oasis. To, že je tak stupidně a svévolně potlačován jakýkoliv náznak erotiky, včetně klasických děl starých mistrů, je taky tím americkým webhostingem, zřejmě někde na rozhodujícím místě sedí jakýsi superprudérní svatoušek, strážce té nejvyšší morální čistoty a majitel té jediné nejsvětější pravdy. Najít si lepší webhosting? Pokud to bude nesnesitelné... možná k tomu dojde. A pojebání Necyklopedie lze čelit jen novou tvorbou; jestliže je to špatné, je to vlastně fajn, protože se to aspoň může zlepšit. A pokud je tak zle, že horší to být prostě už nemůže, je to vlastně báječné, protože to už se to může jen zlepšovat!
 

Lépe prapor svobody
pevně v rukou třímat,
nežli někde v koutečku
smutně, teskně dřímat

Chlape, nevzdávej to! Foxiest (diskuse) 18. 8. 2018, 21:42 (UTC)

Znáš?[edit source]

Ahoj, nevím, jestli jsi na to při bádání Necyklopedií narazil, ale zde, zde a zde by měl být i Tobě přístupný seznam chybějících 1000 stránek. Třeba tam někdy objevíš něco, co bys dokázal založit a nějaké odkazy by už na ten článek vedly. Jen tak mimochodem :) Zatím se měj a kdyby něco, písni. Hezký víkend, Foxy. --| s pozdravem Triquelito 1. 2. 2019, 10:47 (UTC)

Jo, ahoj, koukl jsem se na to, jak bude chvilka času, na některá témata alespoň něco napíšu, jsou zajímavá. Jak to, že jde tolik linků do prázdna, to jsou smazané články? Redirecty do prázdna?
Na článek "Chemie" si pamatuju, jakási Feministka ho splácala, byl hloupoučký až běda, leč když jsem jí do něj šáhl, vše revertovala, taxem se na něj tenkrát vybodl, akorát jsem si říkal že škoda tématu. Byl po právu smáznut. Když ho časem někdy obnovíš, překopu ho kompletně, snad k lepšímu.
Něco z toho seznamu už je i ve výkladovém slovníku, mohl bych do něj z prázdných stránek udělat redirecty, aspoň do té doby, než na to téma vznikne samostatný článek. Měj se fajn, Foxiest (diskuse) 2. 2. 2019, 11:44 (UTC)


Projekt[edit source]

Ahoj, napadlo mě, jestli by ses nechtěl podílet na projektu který mě napadl. Tak jako spousta dalších tady jsem fanouškem Červeného trpaslíka, Black Books, Černá zmije a podobných. Zároveň moje mysl miluje fantazírování a tak občas vyplodí i nějakou tu myšlenku. Mimo jiné mně napadlo naškrábat svůj vlastní sitcom o malé sektě nebo partě posedlé konspiračními teoriemi. V každém díle by se mělo řešit nějaké typické spiknutí či záhada a že jich je mnoho. Ze scénáře nemusí být vždy nakonec jasné, jestli je spiknutí pouze výplodem mozků hlavních hrdinů nebo jestli na něm něco je. Sekta má čtyři členy: Ámose, Borise, Helgu a Jasmínu.


Ámos je šlachovitý brýloun posedlý konspiracemi a rozkráváním záhad, přesvědčený o své genialitě, každého opravuje, je velmi podezřívavý až paranoidní. Vede skupinu ale ve skutečnosti ji spíše vede do problémů, z kterých ji dostávají ostatní. Ve všem vidí nesmyslné souvislosti. Velmi si zakládá na svém odporu k mainstreemu a vybočení z řady ovcí. Jeho otec byl komunictický pohlavár, který se snažil své děti vychovat k poslušnosti a službě ve straně, po revoluci zahořkl, Amosovi bratři se stali podezřele úspěšnými podnikateli, on si vybudoval pouze nenávist k ideologiím, podezřívavost ke všemu a tendenci ze všeho obviňovat okolí.


​​​Boris, tlusťoch se strništěm a culíkem, velkej prasák, tváří se že mu je všechno jedno, ze všeho si dělá legraci, trolí v internetových diskusích. Tvrdí o sobě, že je hrozný hacker, ve skutečnosti ale nic neumí. Často také pro skupinu vytváří různá pseudovědecká udělátka která nefungují. Je trošku pomalejší. 


Helga, holka s chlapáckou postavou a krátkým sestřihem. Je asi nejpraktičtější ze skupiny. Skupina je pro ní důležitá, bojí se opuštěnosti a přetvářky, nesnáší, když se skupina rozhádá, snaží se jí držet za každou cenu pohromadě, je odvážná, ve chvíli, kdy jde do tuhého, přebírá iniciativu a velení.


Jasmína, holka uchvácená seberozvojem a esoterikou. Myslí si, že je médium. Je velmi naivní a impulzivní, hodně ukecaná, snaží se být neustále pozitivní a každého pozvedat do nových výšin. Maluje abstraktní obrazy, vyhodili ji z umělecké školy. Byla z bohaté rodiny, na střední vedla nezřízený bohémský život, přespávala po squatech, potom, co jí vyhodili ze školy jí trošku přeskočilo.


Jestli tě to zaujalo nebo máš nějaké připomínky, budu rád, když napíšeš. Mapafius (diskuse) 7. 2. 2019, 16:13 (UTC )

Ahoj! Je to hezké, ale právě tyto věci jsou mimo můj obor, nevím, nakolik bych do toho vplul. Též se obávám, zda je tento formát patřičně necyklopedický, to je však spíš na úvaze zdejších adminů.

Tož asi tak. Foxy, aka Foxiest (diskuse) 8. 2. 2019, 13:24 (UTC)

přetahování obrázků[edit source]

Čau, zatím jsem z https://necyklopedie.wikia.com/wiki/Speciální:Chybějící_soubory přetáhl obrázky do čísla 58. (zatím je mám u sebe). Nechceš pokračovat? --Karkos (diskuse) 31. 3. 2019, 21:30 (UTC)

Jak je přetahuješ? Mohu je akorát ládovat na svůj HD - což už činím... Foxiest (diskuse) 31. 3. 2019, 21:39 (UTC)
Přesně tak, dělám to růčo, u každého smazaného obrázku si musím najít smazanou verzi a tu na disk... --Karkos (diskuse) 31. 3. 2019, 21:40 (UTC)
Mám obavy, jestli už není pozdě, jestli už asi začli na wikii mazat, už se to chová nějak divně. --Karkos (diskuse) 31. 3. 2019, 21:59 (UTC)
Aha,ty ses do toho pustil, díky. --Karkos (diskuse) 31. 3. 2019, 22:18 (UTC)
Všechno co bylo smazáno Fandomem a šlo obnovit, mám nahráno na disku. Finitum est :-) Foxiest (diskuse) 31. 3. 2019, 22:27 (UTC)
Seš skvělej. Díky moc, můžu jí spát. --Karkos (diskuse) 31. 3. 2019, 22:32 (UTC)

Mira Laime už zas promptně smazala vše včera obnovené. Všiml jsem si, žes začal uložené obrázky zpětně ládovat; mnohé jsou přitom shodné s tím, co jsem onoho večera stihl nasyslit k sobě. Až s tím teda skončíš, dej mi vědět, porovnám to s tím, co mám u sebe, a doláduji zbytek. Měj se fajn, Foxiest (diskuse) 1. 4. 2019, 19:40 (UTC)
Klidně láduj, já mám jenom cca 40 obrázků, možná budu na ně mít čas zítra.--Karkos (diskuse) 1. 4. 2019, 21:18 (UTC)
Pustím se do toho, jak bude chvíle volna. Nejspíš taky až zítra. Jo, mimochodem, na stránkách Necy Wikia jsem zabanován. Nejspíš právě za ty obrázky... :-) Foxiest (diskuse) 2. 4. 2019, 06:38 (UTC)

Obrázky[edit source]

Poslal jsem Ti odkaz na databázi mého archivu, snad tam najdeš něco co chybí. ahoj Nytra--Nytra (diskuse) 2. 4. 2019, 19:02 (UTC)

Spam[edit source]

Ahoj, většina spamovacích adres začíná na 107 takže je to hned podezřelé např: WhoIs IP: 107.183.178.10 reported as spam 188 websites attacked, discovered Aug 02, 2019, last activity Aug 17, 2019 05:51:25. Jde to snadno zjistit podle statistiky black listu, například na stránce https://cleantalk.org/blacklists. Když zablokovat tak raději pořádně, nemá smysl předpokládat že se polepší. Nytra

OK, zatím jsem to dělal tak, že si dám škudibícké IP do vyhledávání (ctrl-f) a projedu Knihu smazaných stránek (posledních 500). Pokud se tam alespoň jednou opakovaně vyskytne, blokuji. Nevím, nakolik má smysl blokovat unikátně se vyskytující IP, protože anonymizér je generuje náhodně... ale zkusím se tedy zaměřit na tu 107 a blokovat je do odvolání. Zatím jsem byl s blokováním opatrný, protože spammer může jednorázově (ale i opakovaně) zneužít IP zcela nevinného člověka. Ale není problém blokovat každou zneužitou IP, současně se smazáním spamu, bylo by to i mnohem jednodušší. Tož tak asi, dík, Foxy, aka Foxiest (diskuse) 17. 8. 2019, 10:17 (UTC)

..Dal jsem příklad této konkrétní adresy, jak vidíš je prověřená,(reported as spam 188 websites attacked), (napadla jen ten měsíc 188 stránek), je to v historii toho black listu, je to sledováno v USA, tak si můžeš každou podezřelou adresu ověřit, jak dala stovky spamů tak je to jasné, ty hostovací adresy může využívat více spamerů, nemusí být odtama. V té řadě adres od 107. je hodně podezřelých, takže jak se objeví u nás je to skoro jisté. Zdar Nytra ...Ten poslední co jsi ho zablokoval je známá firma: 198.46.235.11 reported as spam and brute force attacks375 websites attacked, discovered Nov 28, 2015, last activity Aug 17, 2019 13:19:07. 1 brute force attacks, last activity Aug 17, 2019 14:58:18. Zjistil jsem to na: https://cleantalk.org/blacklists/198.46.235.11 Nytra

Dobře mu tak, syčákovi, jen ať hnije v pekle! Brutal attack, brutal ban... Foxiest (diskuse) 17. 8. 2019, 16:13 (UTC)

Zamyšlení nad spamem. Jsem přemýšlel proč nás obšťastnují těmy spamy, došel jsem k závěru že se starají o to abychom se tu nenudili, jiný význam mi uniká, přece to stejně nikdo nečte a za 5 minut tu už to tu stejně není, když máme přestávku tak jen v USA nikdo nespí, ale že by se američani zabývali studiem Necyklopedie, to zrovna nevypadá. Tož tak...--Nytra (diskuse) 3. 2. 2020, 12:03 (UTC)

Skoro si myslím, že ten spam bude záležitostí spamovacích robotů, nikoliv živolidů. Když si kus nějakého toho spamu dáš do gůglu, vysype ti více míst, kam je šoupnut stejně tupým a nesmyslným stylem. U spamu na uživatelských stránkách je výrazný rozpor mezi deklarovaným profilem a připojeným odkazem, takže taky jen čistokrevný spam. Nikoho asi taky nezajímá, zda to někdo čte, bodíky či kredity sbírají za samo umístění spamu. Takže asi tak to vidím. Měj se moc fajn, Foxy, aka Foxiest (diskuse) 3. 2. 2020, 12:36 (UTC)

Prosím o smazání mého předchozího účtu[edit source]

Ahoj, kdysi v dětství jsem zde zcela nepromyšleně psal naprosté hovadiny, za které se stydím. Jde o tuhle stránku. Bojím se, že to někdo, kdo mě zná, uvidí. Mohl bys to prosím smazat? --Prosímsmažteto (diskuse) 5. 9. 2019, 20:07 (UTC)

Smazani editace pod touto IP[edit source]

Zdravim, chtel bych smazat editaci pod touto IP se kterou nechci mit nic spolecneho https://necyklopedie.org/w/index.php?title=Panick%C3%A1_porucha&action=history. Ocividne to uz nekdo editoval, takze o stranku neprijdete, ale nelibi se mi ma IP u teto stranky. Prosim smazat editaci nebo nejak odebrat od ni IP. Diky --78.102.113.134 7. 2. 2020, 22:09 (UTC)

Smazal jsem hlavně obrázek, který evidentně porušoval necyklopedická pravidla (osobní útok na osobu veřejně nečinnou). Dík za upozornění na článek. Foxiest (diskuse) 8. 2. 2020, 09:39 (UTC)

Vracení hanbatých obrázků[edit source]

Vážený pane Foxieste, máte nějaký důvod tam neustále ty hanbaté nahotinské obrázky vracet? Já si myslím, že článek je mnohem lepší bez nich. Přestaňte to tam vracet, není to vtipné. 194.228.13.49 14. 7. 2020, 06:18 (UTC)

Vážený anonyme!
Ano, mám důvod ty "hambaté nahotinské obrázky" vracet, a buďte si vážený anonyme jist, že tak budu činit i nadále. A přesto, že nejsem jejich autorem a do článku, kterého též nejsem autorem jsem je nevložil, budu Vaše vandalisace revertovat, IP přes které Vaše zásahy provádíte budu blokovat (ban), a buďte si, vážený anonyme, jist, že stejně tak budou činiti i ostatní správci Necyklopedie. Důvodem je to, co je vepsáno již na hlavní (úvodní) straně Necyklopedie:
Varování: Necyklopedie může obsahovat politicky nekorektní obsah, sprostá slova a jiné nevhodné formulace a obrázky. Proto by ji nikdo neměl číst a kdyby ji přesto četl, měl by to co nejrychleji zapomenout.
Necyklopedie není pornoserverem a veškeré pokusy zavést sem jakoukoliv explicitní pornografii nebo zjevná či skrytá přesměrování na pornografické stránky jsou okamžitě mazány, jak se ostatně lze přesvědčit historií smazaných stránek.
Samo ztvárnění nahoty ovšem není pornografií, neboť nahota je přirozeným stavem lidským, lidé se nazí rodí a jakékoliv zahalování nahoty je pouze a jen lidskou konvencí, ať je již zdůvodňováno jakkoliv. Dokonce ani samo ztvárnění lidského aktu lásky ještě není pornografií. Pornografie (z řeckého πορνογραφία; porné (prostitutka) + grafein (psát), zkráceně porno) je neumělecké znázornění lidského těla či sexuálního chování, které zjevně nemá jiný účel, než podněcovat sexuální pud. Sám pojem pornografie je vynálezem až excesivně prudérního 19. století. Poprvé se objevuje v roce 1857 v anglickém Zákoně o obscénních publikacích[1]. V minulosti byla jako „pornografická“ pronásledována celá řada dnes klasických uměleckých děl.
Pokud toto, vážený anonyme, nehodláte respektovat, nezbude Vám nic jiného, než se vzdát nejen návštěv Necyklopedie, ale i valné části světových museí, pinakoték i glyptoték, a odvrhnout k tomu i převážnou část antického dědictví.
Navíc se budete, vážený anonyme, muset vzdát i veškerého pohledu na rostlinstvo, viz článek Fytopornografie. Neboť akt lásky, milování, souložení a pohlavního rozmnožování je vlastní nejen dominantní části živočišstva, ale i rostlinstva. A pokud jste zrovna Vy, vážený anonyme, nepřišel na svět parthenogenesí či coby výsledek vegetativního pučení, byl jste i Vy, vážený anonyme, počat v čvachtavě upatlané souloži tak, jako ostatně celé člověčenstvo, roztahující se na planetě Zemi. Prudérní fanatici všemožných obskurních náboženství to nazývají "poskvrněné početí", přestože ani oni (ony) nepovstali kondensací či inkarnací éterických par nebeských. A názory prudérních fanatiků odmítám akceptovat a i nadále je hodlám negovat a jejich zásahy do svobody necyklopedické hodlám i nadále tvrdě eliminovat.
Možná Vás, vážený anonyme, pohoršil obrázek Přemysl Oráč ze stránky Slovinsko, přestože ani zde o explicitní zobrazení pohlavních orgánů lidských nejde.

Přemysl Oráč

Nevím, vážený anonyme, nakolik jste seznámen s mužskými erektilními schopnostmi, leč vězte, že se zde v každém případě jedná o zjevnou hyperbolu neboli nadsázku, rozhodně tedy nikoliv o pornografii. Pokud ani toto, vážený anonyme, nejste schopen akceptovat, pak Vám budiž Bůh milostiv, neboť skončíte v pekle. A protože Vy, vážený anonyme, jste mne ráčil poslat k čertu, obávám se, že se v onom pekle časem budeme potkávat. Což mne rozhodně nenaplňuje radostným očekáváním.
V úctě Foxy, aka Foxiest (diskuse) 14. 7. 2020, 14:03 (UTC)
Reakce anonyma 194.228.13.186:
"Mizím, a už mi dejte pokoj konečně a neurážejte mě, vy prasáci. Necyklopedii si blokuji pomocí Website Blockeru a už se tu nikdy neobjevím. Spokojeni? Nazdar, a těma svejma prasáckejma obrázkama se klidně udavte."
A pak vážený anonym provedl svou obvyklou mazací vandalisaci, načež byl opětovně zabanován...
Slzu dojetí zamačkávám v oku svém, a jsem jen zvědav, jak dlouho mu jeho/její předsevzetí vydrží. Spasitelé světa a bojovníci proti jeho zkaženosti bývají vytrvalí...
Tož tak asi, Foxy aka Foxiest (diskuse) 15. 7. 2020, 19:08 (UTC)

Diskuse Kin[edit source]

Můžu si založit prázdnou diskusi s některými věcmi, Například některé odkazy třeba přidat téma, Které v mobilní verzi webu nejde vidět (Na všech stránkách a diskusích bez odkazu přidat téma) --Kin (diskuse) 30. 1. 2021, 12:00 (UTC)

Obrázek[edit source]

Jak přidám obrázek ke článku? Dík za odpověď. Starej pan Vyser (diskuse) 7. 2. 2021, 18:22 (UTC)

Z Wikipedie? Třeba takto:
Ranní tělocvik
  • Vyberu si na Wiki obrázek
  • Kliknu na něj, on se mi zobrazí.
  • Vpravo dole ťuknu na "Více informací"
  • Zkopíruji si plný název obrázku, třeba File:Franz von Bayros 001.jpg
  • Umísti si na vhodé místo v článku hranaté dvojzávorky, do nich vlož onen plný název obrázku, svislé oddělítko | , parametr "thumb", znovu oddělítko, požadovanou horizontální velikost (třeba 300px), oddělítko, umístění (třeba right), oddělítko, text k obrázku (třeba "Ranní tělocvik")

Výsledek vypadá takto:

Z Wiki na Necy takto sdílet obrázky lze, obráceně (z Necy na Wiki) nikoliv

Hodně zdaru, Foxiest (diskuse) 7. 2. 2021, 20:06 (UTC)


Gratuluji k povýšení![edit source]

Vaše Výsosti,

dovolte, abych Vám mohl upřímně pogratulovat k Vašemu povýšení.

Dovoluji si tvrdit, že nás (minimálně poslední dobou) spojuje zájem o blaho Necyklopedie, a přeji Vám co nejupřímněji mnoho zdaru.


Oddaný služebník,

Pechar146 11. 3. 2021, 14:12 (UTC)


Kurrr...(domácí)!
Kolego, nejsem výsost, furt pouze úplně obyčejný šmudla moderátor, úplně stejný jako jseš Ty. A jako kolega (česky sounožník) oceńuji Tvou práci i starost o blaho a zdárný rozvoj Necyklopedie.
Oddaný služebník; hele, jdi do Prčic! Jednoho takového už mám v kuchyni. Je uvězněn v bílé skříni, a vždycky, když mu tam narvu špinavé nádobí, krásně a bez odmluv ho umeje.

Měj se ještě lépe, než to jde, Foxiest (diskuse) 11. 3. 2021, 18:16 (UTC)

PS
Vyzván jsem byl k vakcinaci,
nabídli mi Astru,
bodli mi to do ramene,
teď tam mám kus flastru.

Takže snad tu ještě nějakou dobu vydržím...


Zdravíčko, gratulace i za mě :), zkusím se v dohledné podívat, jestli by se nedalo vylepšit zabezpečení kapča. --Pykhal (diskuse) 12. 3. 2021, 11:54 (UTC)

Práva[edit source]

Můžu dostat práva Rollback na snadnější revert vandalismu? Některý vandalismus jsem určitě revertoval --Bublina (DiskuseSpraseno) 11. 3. 2021, 17:26 (UTC)

Uvidím, časem. Foxiest (diskuse) 11. 3. 2021, 18:23 (UTC)

Někdy revertovat budu, budu hlavně moci několik vandalismů na některé stránce --Bublina (DiskuseSpraseno) 16. 3. 2021, 11:15 (UTC)

Gratulace[edit source]

Díky za povýšení Pykhala na imperátora, na necyklopedii snad nebude málo imperátorů, protože z ní někteří zmizely --Bublina (DiskuseSpraseno) 12. 3. 2021, 11:50 (UTC)

Oznámení[edit source]

Dne 20.04.2022 zemřel pan Ervín Pospíšil. Necyklopedie bylo jeho dlouholeté hobby, o kterém velmi rád vyprávěl. Bohužel se v tátovi v posledních letech života sesypal svět. Nejdřív přišel při útoku v restauraci Družba o život jeho dlouholetý kamarád, později mu nikoliv jeho vinou zkrachovalo podnikání. Ještě v březnu plný energie vyprávěl, jak "tu s Vámi zatočí", že se brzy vrátí. Nevrátí. Uctěme jej prosím minutou ticha.

Rozloučení se bude konat v místním kostele.

PS. Parte nám vytiskli s chybou v letopočtu. Lemplové.

--PetrPospisil (diskuse) 23. 4. 2022, 23:17 (UTC)

Smutecni oznameni.png

Brno[edit source]

Ahoj, Brno je zvandalizováno, prosím vrátit zpět. Díky--Nevimkamo (diskuse) 11. 10. 2022, 08:38 (UTC)

Provedeno :-) Foxiest (diskuse) 11. 10. 2022, 11:37 (UTC)

Martin Člupek[edit source]

Zdar borče, smazal jsi mně a mým kolegům článek, který jsme napsali o našem cvičícím, který nás celý druhák necvičil. Vzhledem k tomu, že na to téma visí i 50 minut meme videí na YouTube, přijde mi docela divný to mít tady zatrhnutý. Bylo mi to smazaný jako vyřizování osobních účtů. Zaprvé, nemám si co vyřizovat, naučil jsem se látku sám a dostal Áčko, navíc už mám dostudováno. Zadruhé, klidně ti seženu 50 podpisů od Člupkových bývalých i současných studentů, že všechno v tom článku je objektivní popis výuky. Součástí stránky byly i snímky z oficiální ankety v SISu VŠCHT.

P.S. Nevím, kam jinam tohle psát.

OK. Obnovím ti to. Ale ten paragraf 7 se tu bere dost striktně, tak se toho držte, lidi! Foxiest (diskuse) 13. 11. 2022, 20:40 (UTC)

Žádost o smazání ostudného textu z dětství[edit source]

Dobrý den,

když jsem byl ještě dítě, když mi nebylo ani 15, tak jsem zde přispíval pod tímto účtem a psal jsem úplné kraviny, za které se stydím. Někdo by si to mohl vyložit úplně jinak, než jsem to myslel. Od té doby si uvědomuji, že na to někdo může narazit a můžu mít ostudu. Uplynulo již 6,5 roku. Mohl byste, prosím, smazat uživatelskou a diskusní stránku mého uvedeného účtu?

Předem děkuji. --Byla to ostuda (diskuse) 12. 5. 2023, 18:45 (UTC)

Provedl jsem požadované. Hodně zdaru! Foxiest (diskuse) 14. 5. 2023, 14:09 (UTC)
Děkuji moc. --Byla to ostuda (diskuse) 15. 5. 2023, 10:26 (UTC)

Dobrý den, mohl byste prosím smazat ještě tyhle uživatelské a diskusní stránky mých účtů z dětství? tohle, tohle, tohle a tohle. Předem děkuji. --Byla to ostuda (diskuse) 15. 5. 2023, 11:14 (UTC)

Provedl jsem. Ať je lépe a radostněji, Foxiest (diskuse) 15. 5. 2023, 18:27 (UTC)

Článek[edit source]

Zdravím, zrovna jsem založil jeden s svých prvních článků Vatikán. Chtěl bych slyšet tvůj názor na něj, aby věděl jestli jsem článek udělal dobře a poučil se do budoucna. Dík Přihlášený uživatel (diskuse) 28. 8. 2023, 16:36 (UTC)

Technické provedení článku je OK. Co se obsahu týče, můj styl to není, připadá mi to, jako by ses při psaní inspiroval až příliš kvalitním matrošem. Leč to je můj pouhý osobní názor; ni ptákovinám by nemělo být bráněno v rozletu. Tož tak asi. Foxiest (diskuse) 29. 8. 2023, 06:07 (UTC)

SK?[edit source]

Ahoj Foxíku, tys Hornouhřan? Mimochodem díky za uzamčení Ukrajiny a Ukrajince. Jitrnitz (diskuse) 15. 9. 2023, 21:09 (UTC)

Zdravím! Nepřímo, konstrukční základ mám moravsko šumavský. Šumavankou je i žena má milovaná. Ze Slovače mám ovšem zeťáka, takže i hornouherština je mým standardním komunikačním prostředkem. Jsem z toho všeho nakonec důkladně usedlý Pražák, zatím trifotrický hexaděd. Tož tak asi, Foxiest (diskuse) 16. 9. 2023, 13:59 (UTC)
Verynajsbjutyfl, jak říkáme my, britofilové. Já jen kvůlivá některým tvým textům. Kažodpádně díky. Jitrnitz (diskuse) 17. 9. 2023, 07:16 (UTC)

Pozdrav[edit source]

Čau, celkem mrtvo. Co? 176.102.155.49 9. 2. 2024, 22:28 (UTC)

Jo jo, to už tak odjakmrtva bývá. Chuj tvuj stuj, Foxiest (diskuse) 10. 2. 2024, 08:38 (UTC)

Komunikace[edit source]

Jak to jinak jde? Vidím, že stále pilně pracuješ a udržuješ tento národní klenot včil a zdráv - toho si velmi vážím. Představuji se jako Bastion, rád tě poznávám.

Zdařbuch

To víš, doing my best... Možná bude lepší, Bastione, když si založíš přihlášení a taky přispěješ. Krleš, Foxiest (diskuse) 11. 2. 2024, 21:23 (UTC)

Moc toho neumím, ale pomůžu rád! Měl bych se nějak vyučit? Čus bus autobus.

Bastion

ukrajina (fašistická země)[edit source]

Proč je stránka ukrajina uzavřena. Když: ukrajinci jsou hovada na dávkách. Mají fašistickou historii. Jeden z jejích hrdinů je Bandera , který může za Volyňský masakr. Je velmi zkorumpovaná. Česko přišlo o většinu svých zbraní , které používala armáda kvůli ukrajině. 185.5.70.215 15. 2. 2024, 18:48 (UTC)

Právě kvůli takovým trollům, jako ty, jsou stránky vztahující se k Ukrajině uzavřeny. Veškeré tebou uváděné argumenty jsou buď přímo lživé, nebo přinejmenším sporné. Doporučuji jako prvotní studijní materiál knihu Rusko - ukrajinské vztahy, autor: Milan Syruček, vydala: Grada Publishing 2023. Měj se jak chceš, Foxiest (diskuse) 15. 2. 2024, 20:27 (UTC)

Účet[edit source]

Tramtarará! Teď mám i profil. Ještě se vyučit a už budu moct psát! --Bastion (diskuse) 15. 4. 2024, 17:27 (UTC)Bastion

Proč to mažete?[edit source]

Dobrý den, proč to mažete? Víte, co té chudince ta nestvůra udělala? Ona své dceři odmítá zajistit rehabilitace, které má předepsané od praktiky. Ona je těžce nemocná, má Bechtěrevovu nemoc a po chvíli chůze ji nesnesitelně bolí pánev. Ptal jsem se strejdy, on je špičkový lékař a říkal mi, že bez rehabilitací skončí na vozíku už třeba ve 25 místo v 50. Když ji takhle zničila život, tak se jí přece musím pomstít aspoň tady, když s tím nemůžu nic udělat. Volal jsem na rehabilitace a bez souhlasu rodičů ji nevezmou. Navíc ji nechala jít na fyzicky náročný obor SŠ, který prostě dělat nemůže a po praxích se skoro nezvedne. Ona ji zničila život a hledal jsem invalidní důchody a když nebude mít nic odpravované a nebude moct chodit tak ho nedostane a skončí pod mostem.

Vážený anonyme!
Je to smutné, ale zde jste na špatném místě. Necyklopedie je, podobně jako Wikipedie, svou podstatou encyklopedie, a dá dost práce ji v tomto formátu udržovat. Zkuste svůj příběh umístit na Wikipedii, a uvidíte, že dopadnete stejně. Navíc je tu §7 Pravidel, zkuste si je přečíst. Váš problém by spíš patřil na sociální síť typu Facebook či podobnou platformu. Zde, na Necyklopedii, i kdyby Váš výkřik čirou náhodou zůstal, tak tu po něm pes neštěkne a stejně nakonec padne do bezedné jámy zapomnění.
Zkuste se obrátit s tímto na místa příslušnější typu sociálky či ombudsmana.
Foxiest (diskuse) 5. 5. 2024, 16:50 (UTC)

Chápu. Ale co s tím můžu dělat? Holka je na intru a matka ji ďábelsky nalhala, že nemůže sama chodit na rehabilitace. Já jsem tu lež odhalil, dokonce jsem tam osobně volal a řekli mi, že může chodit sama, akorát to tak máma musí poprvé podepsat. Takže ona je líná a odmítá tam jet ji to podepsat. Vůbec nevím co s tím dělat. Navíc ta šílená paní ji zatajila, že tento obor dělat nemůže. Na praxích má nesnesitelné bolesti, padá tam na zem, noc po praxích neusne bolestmi zad a další den se těžce dobelhá do školy. Její mámě je ta Bechtěrevova nemoc ukradená a nemoc se pořád zhoršuje a zhoršuje. Tento obor dělat nemůže, ale co bude v životě dělat? Může vůbec najít práci, když nemůže nic nosit, nezvládne být na nohou více než 2 hodiny denně, čtvrtinu roku má různé záněty? Na plný invalidní důchod to není a stejně by na něj musela mít něco odpracováno. Má vůbec šanci přežít? Moc se bojím, že umrzne pod mostem.

Borci[edit source]

Čau Foxieste, rád bych se, jen tak pro zajímavost, zeptal, jak se necyklopedista stane borcem Necyklopedie. Předem dík za odpověď, --Simba (diskuse) 9. 5. 2024, 11:36 (UTC)

Až s pocitem dobře vykonané práce se ohlédneš za svým dílem, které jsi ad maiorem Necyklopedii gloriam učinil, a sám pro sebe si řekneš "to jsem teda borec", staneš se tímto skutečným Borcem Necyklopedie. Takže tak asi. Měj se fajn, Foxy aka Foxiest (diskuse) 9. 5. 2024, 12:11 (UTC)

Soros[edit source]

Dobrý den, proč jste smazal šablonu Schváleno Sorosem? Je tu řada obdobných šablon, že tento článek někdo schvaluje.--185.153.195.203 17. 5. 2024, 18:25 (UTC)

Soros je příliš kontroversní osoba, kolem níž se aktuálně točí až příliš mnoho až příliš stupidních a až příliš nenávistných, proklatě lživých hoaxů. Mohl by zde být počátek nenávistné flamewar, které je lépe vyhnout se zde velkým obloukem. Kdyby se to začalo rozjíždět, uzamknu preventivně i celou soroší stránku. Tož tak asi, Foxiest (diskuse) 17. 5. 2024, 18:40 (UTC)