Diskuse s uživatelem:Jitrnitz

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to searchNazdar. Pěknej začátek, jen tak dál.--Karkos 10. 2. 2011, 21:50 (UTC)

čus, dík jitrnitz 10. 2. 2011, 21:56 (UTC)
I já se přidávám ke chvále, konečně se zase objevil někdo, kdo umí napsat vtipný článek :-) --Vygoš 10. 2. 2011, 22:02 (UTC)
Fakt kůl ártikl. Čeknul jsem to a udělalo to na mě imprešn. --Zylbrsztajn 11. 2. 2011, 12:19 (UTC)
a vo vo vo tom to ye! dikec. budu mít teď nějakej frí tajm ve worku, tak zvandalizuju co mi přijde pod ruku a bude se zdát okáčko :D --jitrnitz 11. 2. 2011, 12:46 (UTC)
Nazdar kolego. Smekám klobouk pod lehkostí tvého díla a připojuji se k pochvalným kondolencím. Zdar. --Ervín 11. 2. 2011, 22:19 (UTC)


Nazdar, právě jsem si dal k obědu dvě jitrnice. :-) --Karkos 21. 2. 2011, 14:04 (UTC)
Vrahu! Doufám, že tě budou na ceste ven tlačit! Ale neboj, nas mnógo! --jitrnitz 21. 2. 2011, 17:46 (UTC)
No, zažívání nebylo nejkomfortnější - jitrnice asi byly už mírně prošlé, ale ježto mám odolný organismus, obešlo se to bez zvracení či průjmů a podobných nepříjemností. --Karkos 22. 2. 2011, 12:04 (UTC)

Vlastní stránka celkem pěkně napsaná, bych řekl.--Nytra 27. 2. 2011, 12:01 (UTC)

Chvály kopec[edit source]

Zdravíčko, musím před tebou uznale smeknout klobouk, vypadá to, že jsi perfektně zapadnul na Necyklopedii a výtečně přispíváš k jejímu zlepšování. Jen tak dál. Mimochodem... po přečtení tvé staroegyptské básničky jsem málem spadnul ze židle :-D --Vygoš 5. 3. 2011, 10:22 (UTC)

Hele to mě jen tak napadlo, když sem čet stránku hieroglyfy.. původně sem chtěl stvořit hrdinský epos, ale vono je to trošku vopich. Každoprdně díkec, matroše na vandalismus je tu hromada :D --jitrnitz 5. 3. 2011, 16:43 (UTC)
Tak to mně těší o to víc, protože na to, že tu jdou psát hieroglyfy jsem přišel já... ovšem hledat symboly, které by se daly nějak vyložit a poskládat je, aby to dávalao smysl, tomu říkám necyklopedizace! --Vygoš 6. 3. 2011, 09:48 (UTC)

Aktuality[edit source]

Přispíváš do aktualit, obrázky v aktualitách mají nepsané doporučení 140px, jsem i šablonu upravil aby to bylo ve stejném stylu, tak pokud možno dávej obrázky o šířce 140px, jen z vážných důvodů, např. animace nebo špatná čitelnost nějaká jiná šířka.--Nytra 4. 5. 2011, 07:52 (UTC)

oukydouk, nět problema.. tak příště. --jitrnitz 4. 5. 2011, 08:25 (UTC)

Můžeš taky občas provést v aktualitách přesun, většinou to dělám já ale jak je to moc dlouhé na hlavní straně tak je třeba tento řetězec:

(určuje konec zobrazení na hlavní straně) vyjmout a vložit výše aby délka sloupců v aktualitách na hlavní straně byla přibližně stejná, může být že nebudu mít čas nebo nikdo to neopraví tak to sleduj, dáváš tam dost příspěvků tak se vždy podívej co se s tím stane (na hlavní straně se to projeví), uvidíš to při editaci aktualit kde se zrovna nalézá. Zdarec.--Nytra 19. 5. 2011, 08:14 (UTC)

čus, přiznávám, že mě to už napadlo, ale nedělal sem to schválně, sic mi přišlo že tvoříme slušnej tým - ty šoupeš, ja píšu. A když nepíšu, tak píšeš ty :) já bych to tak nechal, mě se tvoje šoupání líbí, navíc mam jistotu, že to po mně někdo čte a případně opraví nabodeníčka. ale dík za připomínku --jitrnitz 19. 5. 2011, 08:39 (UTC)
Očekávám na staré roky příval práce, tak pro jistotu, třeba to tak strašné nebude. Jinak pro zajímavost: jeden čas aktuality skomíraly, tak jsem si řekl, aspoň nějaká aktualita každý den, je dobře že to pokračuje, má to velký vliv na čtivost Necyklopedie, když je na stránce pořád něco nového tak se tam lidé vracejí. Taky jsem vybojoval pro aktuality větší prostor, tak je ho třeba plnit.--Nytra 19. 5. 2011, 16:55 (UTC)

Jiří Paroubek[edit source]

Jiří Paroubek u národních socialistů začínal (tehdy Československá strana socialistická (ČSS), t. j. dnešní Česká strana národně sociální ()). Takže to bude spíš návrat domů. Viz http://radovan.bloger.cz/politika-penize/Byvaly-komunista-Paroubek-nevolit-jej

Super, tak to uprav. A podepisuj se. Dik --jitrnitz 22. 5. 2011, 09:48 (UTC)

Správce[edit source]

Hehe, tak si tak říkám, že bych tě mohl navrhnout pod parou na správcovství, kouknu do posledních změn a co nevidím: Ervinpospisil změnil pro Uživatel:Jitrnitz zařazení ve skupinách z (žádné) na Správci... Gratulálog! --Vygoš 8. 6. 2011, 20:55 (UTC)

....sakra, jak jsem to teď zkopíroval, tak jsem konečně pořádně zaostřil na ta písmenka a to, co jsem doteď pokládal za Jimitz se změnilo na Jitrnitz! To jsou dneska věci :-D --Vygoš 8. 6. 2011, 20:55 (UTC)

Povýšení[edit source]

Nazdar Milý skromný příteli. Ač se to nezdá, již jistý čas tě pozoruji (bez ABL i nedovolených přístrojů). Vymíráme (správcové) na úbytě a současná sračka v Německu nás rozhodně neposílila. Ba naopak. O islandských sopkách ani nemluvě. Zkrátka jsem se rozhodl pro tvé blahořečení bez obvyklých formalit, jelikož v tobě cítím onu Sílu (viz Hvězdné války). Každopádně si zajišťuj náhradní volno, již jsem rezervoval apartmán na Lodi od 17. 7. 2011. Dřív to nešlo, pro stávku španělských pokojských. Jen prosím pozor na orální sex s pokojskými, podobných afér by se Necyklopedie ráda vyvarovala. Prostuduj si, prosím, manuál Správci Necyklopedie. S pozdravem --Ervín 8. 6. 2011, 21:02 (UTC)

Poděkování[edit source]

Přiznávám, že jsem teď několik minut hledal slova.. Dovolte tedy, abych poděkoval své rodině, jež mne nutí neustále sedět u kompu a vydělávat škváru, svému zaměstnavateli, že ještě nezjistil, kolik času tady trávím, svému psovi, bez nějž bych se ani nepodíval ven na cigáro, svému donašeči pizzy, který mne nedá zahynout... Zatlačujuji slzu dojetí, klaním se a odcházím do svého budoáru se dmout pýchou.. Děkuji děkuji!! --jitrnitz 8. 6. 2011, 21:15 (UTC)

P.S. - aby to bylo stylové, prosím představte si při odcházení za oponu pomalé otočení mé hlavy a takový ten Nicholsonovský zlý úsměv s tichou větičkou: Nebudete litovat..
Mně napadla ještě hezčí scéna, která by se sem hodila, i když by byla cílená spíš pro ostatní nebohé nesprávce... viděl jsi film Constantin, koknkrétně scénu, kterak jde Constantin do nebe, maje za zády Satana, který si pro něj osobně přišel? konstanprostred.jpg

--Vygoš 8. 6. 2011, 22:30 (UTC)

Jojo, ten film mám moc rád, i když osobně jsem víc na větvi z postavy Lucifera, kterak s Constantinem mluvi (konkrétně repliky Busy busy, need a vacation a One does, one can, This world will be mine.. one day..).. No, alespoň je vidět, že fantazii máš a dovedeš si to představit :), původně sem chtěl napsat epický příběh děkování ala předavání Oscarů, jenže čas je kvapík.. znáš to..
Jinak poraď prosím, jak se tady privátně komunikuje? Pokud bych se zúčastnil sletu, jako Sudeťák nemůžu jet na blind... dikec --jitrnitz 9. 6. 2011, 07:07 (UTC)
Vítej v klubu. Co se týče privátní komunikace, na boku uživatelské nebo diskusní stránky určitého nebožáka najdeš volbu Polsat e-mail. Tím mu napíšeš, co nechceš, aby viděli ostatní. Současně s tím ale dotyčný dostane tvojí e-mailovou adresu, kterous zadal při registraci. Co se týče evtl. sletu necyklopedistů, nikdo v současnosti nic neplánuje pro chabou účast minulých akcí. Podle principu rotace by se měl konat na Moravě. --Karkos 9. 6. 2011, 09:16 (UTC)
Jo, Lu je bezkonkurenční :-) A překážkou sjezdů je právě nebohá roztříštěnost a velikost naší malé republiky... kdybysme byli Lichtenštejnskonecyklopedie, tak může bejt sjezd lichý tejdny ve Vaduzu a sudý v Schelenbergu, tedy v docházkové vzdálenosti pro všechny :-D Jinak já jsem taky skoro ze sudet, začínaly nám za Vesnicí. --Vygoš 9. 6. 2011, 09:29 (UTC)
Děkuji za projevené kondolence a poskytnuté informace. Ohledně sletu jsem narážel na větu Ervínovu o lodičce 17.7.11. Kdybych něco zoslil, plácněte mne. --jitrnitz 9. 6. 2011, 09:45 (UTC)

Připojuji se k gratulantům, jsem teď méně na Necyklopedii neboť mám nějakou práci v Košicích, snad to brzo pomine, důchodce by chtěli ztrhat, nějaký internet tam je ale není čas jen chvíli večer, teď jsem na chvíli v Česku ale práce souvisí s tím zas tam pojedu, zachraňuji výstavbu dálnice do Maďarska, posral se tam řídicí systém betonárny tak to to děláme znovu(bylo to německé, takže nic moc). Hlavně udržujte aktuality v chodu, zdraví--Nytra 15. 6. 2011, 15:57 (UTC)

Díkec, držím palce s výstavbou! --jitrnitz 15. 6. 2011, 16:55 (UTC)

Dvě drobnosti[edit source]

Nazdar, koukám, že ses docela rozjel v psaní článků i ve výrobě odkazů. Je dobře, že to tu někdo drží nad vodou. Snad se neurazíš, kdybych ti připomenul jednak, že Češi, Američané, Francouzi, Somálci, atd. se píšou s velkým písmenem. U poláků a rusů záleží na okolnostech. Druhá věc, když se někde napíše [[Satan]]a, udělá to odkaz na Satana, není potřeba to opravovat. Hodně štěstí --Karkos 15. 6. 2011, 18:25 (UTC)

Zdravím, neurazím se, mám rád pozitivní kritiku, což tohle doopravdy je. Ale já mám rád věci okulahodící i když je to v kódu. Měl bys vidět můj stylopisný fetiš při dokumentaci zdrojáků. S těma malejma pismenama - asi máš pravdu, ale pokud sou tam hrubky|velká/malá písmena a někdo to fixne, je to pro mě důkaz, že si to někdo přečet a případně to rozšíří. Stejně tak občas "zapomenu" udělat přesun v Aktoškách, pak přijde Nytra a fixne to. Ale já vím, že to aspoň někdo čet. Grafomanství bez publika je jako Paroubek bez botiček od Diora. Měj se --jitrnitz 15. 6. 2011, 19:44 (UTC)
No vidíš, já jsem zase naučenej z doby před bratru 20 lety šetřit každej bajt. U toho druhýho mě jen trklo, že to děláš soustavně. --Karkos 15. 6. 2011, 20:35 (UTC)
Máš rád čistý kód? A koukal ses někdy, jak vypadá ten Necyklopedie? Tady jsou dělaný ultrašpinavě dokonce aji stránky a šablony (podařilo se mi zorientovat ve staré hlavní stránce a předělat ji, takže tu je teď co tu je, dnes bych to zase udělal úplně jinak...) --Ráďa 4. 8. 2011, 23:34 (UTC)
Jo, že je to bugr a tak, to sem si všim. Ale já měnil to, co měnit můžu - pokud tohle byla pointa tvýho příspěvku. To že je něco eklhaft, ještě neznamená, že to budu dělat ještě ošklivější :) --jitrnitz 5. 8. 2011, 07:00 (UTC)

Sitenotice[edit source]

Zdar, když měníš Sitenotice, je potřeba taky změnit MediaWiki:Sitenotice_id, respektive posunoout číslo o jedna dál, bez toho se nemusí nové sitenotice zobrazit lidem, kteří minule klikli na Zavřít a zrušili si to. Teď jsem to už posunul, tak jen abys pro příště věděl. --Vygoš 19. 6. 2011, 10:54 (UTC)

Supr, diky moc, já to dělal podle posledních změn, jenže tam o *_id ani pip. --jitrnitz 19. 6. 2011, 10:56 (UTC)

Glatovia[edit source]

Pěkného 12.12 přeji. Koukám, že jsi smazal Šuky-Ou-Nýla, neboť byl vandalistický. Protože jsi tedy aktivní, napadá mě se zeptat: Jsou Klatovy v pořádku? --JakMel-42 (diskuse) 12. 12. 2015, 17:41 (UTC)

ave. jednou za uherák, když je vhodná konstelace hvězd, jsem dobře naladěn a náhodou se mi chce, tak projdu nové stránky. odstraňuji jen vyslovené přirozeniny (což zmíněné bylo), když to jde, trošku to přeprasím. Klatovy jsou v pohodě, schválil jsem je. vytkl bych snad jen externí linky, které nemám moc rád (leč toleruji) a zkusil bych jiné formulace. já osobně preferuji ujetiny (O letadélku Kakáněti,Princezna na sračku), absurdní humor nebo ještě lépe humorně podanou pravdu (Chrchelná elektrárna), leč každý to máme hozeno jinak. nicméně nic článku nevytýkám, třeba tě něco napadne a doplníš ty či někdo jiný. tady není nic vytesáno do šutru a tak nějak to žije svým životem. je-li tvůj dotaz ovšem skrytou žádostí o recenzi, pak věz, že mi to nepřijde špatné. necy zdar! jitrnitz (diskuse) 12. 12. 2015, 19:36 (UTC)
Je. Moc děkuji! --JakMel-42 (diskuse) 13. 12. 2015, 16:46 (UTC)

Aktuality[edit source]

Ahoj. U aktualit mi doslova příkladně vzdoruje funkce ctrl+v. Kdykoliv ji použiju, stránka hodí chybu a já pak skřípu zuby. Nešlo by s tím něco, v rámci zachování mé skloviny, udělat?J.S.CH. alias Ervínův Ježíšek (diskuse) 15. 5. 2016, 02:08 (UTC)

Ave. Zkusil jsem to a klaplo mi to. Tu chybku jsem neviděl, neb jsem vložení prováděl toliko z textového souboru. Používáš-li, drahý kolego, něco víc stylového (word, oo), může to dělat problémy anžto se tam vloží asi i metadata, hyperlinky a tak.. Dále jest mi nutno podotknouti, že s aktualitami je v zásadě hlaví problém, že neproběhl přesun. Čili ta stránka je moc velká, což unavuje džavaskript, co běhá na pozadí a tak dále. Zkusíme s tím něco provést. Díky --jitrnitz (diskuse) 15. 5. 2016, 08:40 (UTC)

Poznámka: kdysi ta délka dělala i některým prohlížečům problémy, proto se obvykle aktuality archivují, jak je to kolem 50k.--Nytra (diskuse) 15. 5. 2016, 09:01 (UTC)
Díky Nytro. Udělal jsem los archivaciónos a snad to tedy bude lepčí. Mimochodem - díky za Tvou péči a nasazení. --jitrnitz (diskuse) 15. 5. 2016, 09:33 (UTC)

Mě se jen tvoje úprava nelíbila, nic víc. Nevím, co nazýváš hackováním... Desserter

Urážka přes hranici[edit source]

Ahoj Jitrnitz Opravdu nemám nic proti tomu delat si z ostatních nebo ze sebe pr*el ale nazvat mě sadistickým ve článku 4242 tak to už je opravdu přes hranici proto žádám o rychlé řádné upravení stránky S pozdravem --DRKocourek (diskuse) 24. 4. 2023, 10:47 (UTC)

Drahý DRkocourku, jest mi velice nepříjemné, že se tě obsah stránky dotkl. Doufám, že mnou vyjádřená lítost uspokojí tvou touhu po satisfakci. V opačném případě souboj na ostří propisovaček samozřejmě přijímám a v rámci edukace ti objasním funkcionalitu tlačítka Editovat zdroj. Jitrnitz (diskuse) 25. 4. 2023, 13:52 (UTC)