Uživatel:Vygoš

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Motto: Dělejme si srandu ze světa, jinak si svět udělá srandu z nás

Supes10.jpg Tento uživatel je jedním ze Správců Necyklopedie. To znamená, že má vždy pravdu.
En Broken english spoken perfectly!
Ich war vier Jahren...ehm...zlotřile přinucen Deutsch studieren.
Šp Tento uživatel je věčný samouk španělštiny. ¿Dónde está la taberna?
Čí Tento uživatel se hodinu učil čínsky. Mám se dobře se řekne Hao!
La Tento uživatelus dva rokusy jazykusu latinskému učen byl.
Ře Tento uživatel umí říct řecky, že neumí řecky.
Tento uživatel plyně řve a haleká černou řečí Mordoru.
Arch Tento uživatel by chtěl být architekt. Třeba jako J.F.Womacka.
Th Tento uživatel studuje v Thákurově ulici a možná viděl pana Thákura.
RUR Tento uživatel má rád roboty, četl Čapka i Asimova.
Mtx Tento uživatel věří, že žije v Matrixu. Dejá-vu je jeho denním chlebem.
www Tento uživatel užívá Internet vnitrožilně. Přes monitor to už nestačilo.
¿†? Tento uživatel je nábožensky zmatený a nevyhraněný.
Paradoxy.jpg Tento uživatel miluje kvantovou teorii a podobné hovadiny.

Kterak zjevil jsem se na stránkách Necyklopedistických

Náhoda a Chuck Norris tomu tak chtěli, že jsem jednoho krásného letního podvečera léta páně dvou tisícého osmého zavítal na stránky Necyklopedie... Po prvním přečteném článku následoval druhý, po něm třetí a tak dále a tak dále, tak nějak se mi to dostalo pod kůži a zažralo do hlavy no a najednou jsem i začal sám něco psát. Z mé klávesnice dosud vzešly tyto články:

Jednotky SI, Povodně, Pružnost a pevnost, Svatý ruční granát, Mrazák, Šišoid, Mírné pásmo, Kiwi, Architektura, Poznámka pod čarou, Hoaxium, Království kněze Jana, Baskicko, Tati, ožer mě, Origami, Expanzí k ekologii, Wikileaks, Erich von Däniken, Barvy, Barman, Osamělá palma, Firefox, Opice, Winston Churchill, Švýcarský nůž, Pascalův trojúhelník, Joachim Brueghel, Menhir, Hyperlativ, Albert Einstein, Subtropy, Koloběh, Tundra, Žízeň, Feministická lingvistika, Kvadratura kruhu, Jan František Womacka, Hieroglyfy, Polopenze, Sedm divů světa, Milan Buřičin, Se, Kalyptus, Chaos, Kabát, Dave Lister, Lichtenštejnsko, Kryton, Bonbón, Válka volů, Perpetuum mobile, Tokelau, Venušin pahorek, Němčina, Zénón z Eleje, Sekt, Metr, Svět, Cizinecká legie, Majlant, Český les, Tam a tady, Zblo, Skotsko, Kniha, Šokoláda, Mladý hodný chemik, Velká policejní krize, Jak na křečka, Paracelsus, Aralská poušť, Gymnázium Václava Hlavatého, Nasertivita, Bestie, Hrůzovládce, Igor, Zlohrad, Saně SS-606, Dřevárna, Skorotekutina, Chuck-Norrisium, Ropa, Jak se dorozumět kdekoli na světě, Sputnik 666, Nová abeceda, Želva galaktická, Drtík, Alt, Moldavsko, Vosa šavlozubá, Koštice, Uran, Fyzika, Velký kulový, 5+1 největších vynálezů světa a Turecký med.
(Tučně jsou napsány články, které to dotáhly na doporučený článek na hlavní straně či na některém z regálů, nebo dostaly nálepku nejlepšího článku.)

Také jsem vytvořil Necyklokrám a Knihovnu vysoce odborných článků, výrazně sprasil spoustu dalších článků (například DVD, Dvoutisící článek či Toaletní papír), vytvořil několik rozcestníků (Škoda, Chleba, Válka, Barva) a šablon (Knihy, Zlo, Jednotky, Vysoce odborné články, Články s červenou čepicí, Červený trpaslík, Šavlozubí, Biomy a Manové ), podílel jsem se na kalendáři, nadále se podílím na Necitátech, provedl jsem Velký čachr s regály (dva vznikly, další byly sloučeny, takže jsou teď čtyři (Cestování, Lidé, Osvěta a Zemědělství) a podílím se na všech, navrhl jsem několik částí osnov Necykloverzity a....ale to asi stejně nikoho nezajímá.

23. prasince roku 2008 jsem byl jmenován správcem Necyklopedie. To se mám.

Něco málo o mojí maličkosti

Já na šikmné věži v Pise

V roce 2084 mi bude 93 let. Doufám. Za povšimnutí rozhodně stojí, že to není prvočíslo. Možná by bylo zajímavější, kdyby to prvočíslo bylo, leč nic není dokonalé...

Mé už dříve choré myšlení bylo Cimrmanismem, Zeměplochou, Červeným trpaslíkem a Stopařovo průvodcem po galaxii přetavneo a zformováno do současné šílené a ztřeštěné podoby, která mi však zcela vyhovuje už jen z toho prostého důvodu, že je alespoň trošičku originální.

Narozen jsem v jednom městě v Podkrušnohorské pánvi, obklopeném malebnými výsypkami a povrchovými uhelnými doly, ale v současnosti jsem stálým obyvatelem již-brzy-velmi-slavné velkovesnice s hrdým názvem Koštice nad Ohří. Nezastihnete-li mne doma, v mém pokoji plném kamenů, knih, suchých větví, zbraní a spousty další veteše, pravděpodobně budu někde na někde jinde. A pokud ne, tak na vás stejně nemám čas, takže mně nemá cenu hledat někde jinde než někde jinde. Lepší je jít někam jinam a dělat něco jiného. Protože pokud jsem někde jinde než někde jinde, pak nejspíš taky dělám něco jiného.

Momentátolně studuji v Praze archtektůru, takže doufám, že se časem zařadím mezi slavné světové architekty, jakým je třeba Jan František Womacka. No a abych nezapomněl, často se také pohybuju ve světě dřeváren. Kdo neví, oč jde, má smůlu, prozradím ale, že jde o jde o opravdu bezvadnou věc a dost možná i o jeden z nejlepších a nejzábavnějších způsobů trávení volného času. Bolí jen málo občas...no...ano, dřevárna bolí.

Život, vesmír a tak vůbec

Provedl jsem už spoustu věcí. Například při příležitostech aprílu mystifikuji na stránkách webových obce Koštice, které spravuji (jednou jsem nfromoval o stavbě metra, podruhé o plánu na jadernou elektrárnu). Také jsem vedl stránky o profesorech Gymnázia Václava Hlavatého, kteréžto jsem ráčil navštěvovati, vyvěsil tam náborové letáky do Mordorské armády či se tamtéž vydával se za ztělesnění ředitelovy vůle a rušil vyučování jen proto, že jsem chtěl jedné slečně půjčit knihu :-) S onou slečnou trávím poměrně dost času, a tak se stalo, že mně již k mnohému inspirovala, díky ní vznikly například mé články Bonbony a Kalyptus.


Zde jest malý rozcestníček několika mých projektů:

  • Vygosh.borec.cz - mé osobní stránky o všem a se vším, hledáte-li něco, porozhlédněte se tam.
  • Ježkodlak.borec.cz - stránky o učitelích z mého rodného gymnázia, galerie světové demence a jedinečná sbírka spamu.
  • YouTube/Vygosh - má skvělá videogalerie. Natočil jsem již několik necelovečerních filmů, let's watch!
  • Tepelgurth.tk - stránky mé dřevárenské družiny. Dejte se k nám, dejte se k Mordoru!
  • 42.wz.cz - mé stránky o čísle 42, jeho významu a dopadu na život, vesmír a vůbec.
  • Riegersun.ic.cz - archiv všech (tedy bohužel jen dvou) vydání školního bulvárního tisku, na kterém jsem se velkou měrou podílel.Mohu se také pochlubit tím, že už jsem (s ručníkem v ruce či batohu) zcestoval značný kus světa. Navštívil jsem už sedmnáct států , autonomních oblastí a kolonií a deset hlavních evropských měst. Ba co víc, díky indickému velvyslanecví v Praze jsem stanul na území Indie! Mé cesty dokumentuje následující přehledná mapa. Kdo nalezne, kde jsem jel na velbloudu, má u mě bod.

Mapa cest vygose.jpg

Mimochodem, také jsem pravděpodobně jediný člověk vstoupivší do Národního divadla v černém trčiku s lebkou.

Plány do budoucna

Do konce světa bych chtěl stihnout ještě spoustu věcí. Třeba jej ovládnout. A letět na Mars. A postavit národní knihovnu v podobě dvou zápasících chobotnic! No a taky samozřejmě napsat co nejvíce co nejlepších článků na Necyklopedii.