Dvoutisící článek

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Výpočet přesného počtu článků v Necyklopedii je docela složitý a ne vždy přesný.

Toto je dvoutisící článek na Necyklopedii. Tedy možná je to dvoutisící článek, protože nikdo neví, jak se počítají statistiky Necyklopedie – máme určité podezření, že se do statistiky započítávají i Regály a účtenky za alkohol. Nevznikl v roce 2000, ale až v roce 2010, totiž 9. ledna (což ani není prvočíslo...). Navzdory krutému promazávání subpahýlů v posledních dnech je totiž zřejmé, že se nepodaří navždy zajistit, aby Necyklopedie měla méně než 2000 článků. Tento článek možná není vůbec vtipný a necyklopedický, takže by měl být asi smazán jako subpahýl. Je totiž těžké psát o tom, jaké to je mít Necyklopedii o 2000 článcích, když jich má Necyklopedie v tuto chvíli pouze 1999. Nicméně správný Necyklopedista by měl být nadán darem předvídání budoucnosti. Proto můžeme konstatovat:

A jak to dopadlo?[edit]

Výše uvedené předpovědi se všechny vyplnily. Během dne však na Necyklopedii přibyly čtyři subpahýly, které si nezaslouží nic jiného, než smazání. Počet článků podle Statistiky Necyklopedie však stoupl pouze na 2001. Zřejmě platí . Jestliže však bude platit , poklesne počet článků po smazání subpahýlů opět pod 2000. Těžký život Správce Necyklopedie.

Budoucnost Necyklopedie[edit]

Nativní horoskop nové Necyklopedie. Zajímavý je především Uran trigon Měsíc a Pluto v povýšení.

Naši mystici se shodli, že s napsáním dvoutisícího článku se narodila nová Necyklopedie. Abychom zjistili, jaká ta nová Necyklopedie bude, zeptali jsme se několika, astrologů. Zde je stručná syntéza jejich závěrů:

Devátého ledna zrozená Necyklopedie má horoskop vpravdě jedinečný, zatímco Slunce, Merkur, Venuše, Pluto i Uzel se nacházejí v Kozorohu, Neptun a Jupiter jsou ve Vodnáři. Slunce v Kozorohu značí ctižádost, stálost, svědomitost a organizaci a současně vytyčuje nové Necyklopedii vlohy pro vytrvalost, soustředění, uchovávání, využívání a praktičnost, upozorňuje však také, že jest třeba dále rozvíjet družnost, přátelskost a pružnost. Měsíc ve Štíru Necyklopedii propůjčuje schopnosti sebeobrany, obnovy sil a bádání, Mars ve Lvu pak stimulaci nadšení a schopnosti vést a řídit. Již zmíněný Jupiter ve Vodnáři sešle na všechny přispívatele nadšení pro humanitární záležitosti a reformy a rozšíří jejich originalitu, intuici a filosofické zájmy. Co se astrologických domů týče, Štír na hrotu 4.domu signalizuje energické, vynalézavé a tvůrčí myšlení, ryby na hrotu 7.domu pak odkrývají nové oblasti zájmu. Nová Necyklopedie má harmonické vztahy ke svým tvůrcům, je pyšná na svůj domov. Používá neobvyklé a pokrokové metody v práci a díky své pracovní činnosti navazuje nová přátelství. Má porozumění pro své spolupracovníky a zaměstnance, schopnost vlastnit a přitahovat peníze a dobrou vyhlídku, že na konci své existence bude obklopena krásou a pohodlím.

      Celý horoskop je dostupný ZDE.

Magické aspekty čísla 2000[edit]

Po uveřejnění výše uveřejněného horoskopu se nám začali ozávat nejrůznější gnostici, chiromanti, nekromanti, vykladači tarotu, věstci z vnitřností, věštci z letu ptáků, věštci ze stolice, jasnovidci, jasnoslyšci i slepé cikánky. Ti všichni se za drobnou úplatu nabízeli, že také vyvěští nové Necyklopedii budoucnost. jelikož však Necyklopedie nemá ani vnitřnosti, ani není pták, natož pak mrtvý a s dlaněmi, rozhodli jsme se, že si objednáme několik numerologů, aby nám řekli, co je zač číslo 2000.

Při numerologickém výkladu jest ponejprve nutno určiti součet ciferný, máme-li tedy číslo , dostaneme dvojku. Dvojka je přecitlivělá a zranitelná. Pracuje i pro druhé a dokáže se vcítit do druhého. Je družná a drží se v blízkosti rodiny. Je diplomatem. Je romantická a má umělecké sklony. Má jemnou povahu. Řídí se intuicí. Důležitá je pro ni harmonie. Ráda dává i dostává. Vážná rozhodnutí provede až po důkladném promyšlení. Pozor ale na obviňování druhých. Pozor na manipulaci s druhými či závislost na nich. Pozor na malicherné spory. Vyvarovat se nedůvěřivosti, strachu a disharmonie. Chybí jí odvaha a ctižádostivost. Je nerozhodná. Může citově vydírat. Je zahořklá a hádavá. Má sklony k hromadění majetku. Nedokončuje rozpracovanou práci. Pozor na stravování. Pozor na hněv.
      Korekci provedl cenzobot číslo 662.

Podobné články[edit]