Uživatel:Dědek

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Dědek

Jako autor pojednání o Tvrdíku se cítím povinován sdělit něco o sobě.

Narodil jsem se nedaleko Brna, asi tři generace po vzniku rašeliny. Mám tedy již přetočený tachometr, ale přesto, že moje tělesná schránka je již značně zvetšelá, srdcem a duší zůstávám mlád. Proto jsem si na stáří pořídil PC a rychlý internet, novotám se rozhodně nebráním.

Rodiče byli vzdělanci, neznámé národnosti, ale mluvili téměř dokonalou moravštinou s nepatrnými chybami a lehce cizím přízvukem. Narodil jsem se v nešťastnou dobu a do vínku mi bylo osudem určeno budovat socialismus. Přiznám se,že jsem spolu s dospělými hořce oplakával smrt soudruha Stalina, pilně sbíral amerického brouka a páchal další voloviny době poplatné. : S přibývajícím rozumem jsem si přestával vážit autorit,až jsem si jich přestal vážit úplně, za což jsem byl často perzekuován. Studoval jsem lehce, ale s malou a nedostatečnou pílí, a tak jsem nakonec umdlel před branami k vyššímu vzdělání,ale bylo to o chlup. Již v dospělosti mi bylo nabídnuto (přesto že jsem byl poskribován) jedním soudruhem studium VUML, tehdy mě z toho poprvé skoro ranila mrtvice. Naštěstí jsem pak měl od všeho svatý pokoj. Tak jaksi jsem zůstal svůj, náchylný ke každé srandě a recesi.
Necyklopedie mě neskutečně oslovila, tento způsob bádání mi zcela vyhovuje. Neslibuji závazně, ale stanu se občasným přispěvatelem. My lidé širokého záběru

se rádi podělíme o své znalosti s těmi, kdo teprve hledají cestu životem, vzdělanosti není nikdy dosti.

                  Váš dědek
                 badatel amatér