Diskuse s uživatelem:Prot D

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to searchZdarec. --Ervinpospisil 17:31, 28. 2. 2007 (EST)

Ahoj, díky, jsem rád, že se tu snažíš udělat pořádek, dlouho ho tu nikdo nedělal. Ale myslím si, že Kategorie:Články, které nepatří do žádné kategorie je na nic. Pokud článek žádnou kategorii nemá, znamená to, že ho do ní nikdo nezařadil. To je třeba napravit a vybrat si z existujících kategorií ty, které se hodí. Pokud se to do žádné kategorie nehodí, je to buďto absolutní blbost a navrhne se ke smazání, nebo naopak je to geniální a zaslouží si vytvořit novou kategorii. :-) --Karkos (diskuse) 2. 2. 2015, 01:20 (UTC)
Zdar, jo, tak jsem to vlastně i myslel, že je to úplnej nesmysl a na nic. Klidně může zůstat prázdná. Je to podobný paradox jako "Kategorie:Kategorie, které nejsou členem sebe sama". Když mám nějaký článek, co nepatří do žádné kategorie, tak ho zařazením do "Články, které nepatří do žádné kategorie" už do nějaké kategorie zařadím, takže by tam vlastně neměl být ... Ostatně soupis článků bez kategorie je v Speciální:Nekategorizované_stránky, jak jsem koukal. Prot D (diskuse) 2. 2. 2015, 11:48 (UTC)

smazání/přepsání příspěvku v diskusi[edit]

To se nedělá. --Pykhal (diskuse) 2. 6. 2016, 20:20 (UTC)

Aj, sorry, jinému radím a sám si nevšimnu že asi edituju starou verzi, pardon... Prot D (diskuse) 2. 6. 2016, 20:34 (UTC)
Omluva přijata :) Zdar --Pykhal (diskuse) 2. 6. 2016, 20:38 (UTC)

Reakce[edit]

"Osobní Problémy si Res s rodiči Nebo učitelem, NE na necyklopedii" - To nelze, máma mi řekne, že když nemám kamarády, že jsem debil, tátovi je to jedno a učitel s tím nemá vůbec nic společného. --Necyklopedista asp (diskuse) 8. 1. 2017, 09:14 (UTC)

Hele Necyklopedie je asi úplně nejmíň vhodné místo, kde takové věci řešit. Tady jsme samí zlí cynikové. Že jsou ke spokojenosti potřeba kamarádi, to je sice úplná blbost, ale není vtipná, a proto na Necyklopedii nepatří. Prot D (diskuse) 8. 1. 2017, 10:12 (UTC)
No, blbost to rozhodně není, je to fakt, ale do Wikipedie to nepřijali. --Necyklopedista asp (diskuse) 8. 1. 2017, 10:13 (UTC)
Na wiki tě nechtěli protože "Je fakt, že ke spokojenosti jsou potřeba kamarádi."[zdroj?]­. A osobní zkušenost není platnej zdroj. Tady jsme nechtěli tvůj článek o asp a o pepovi, protože to nebylo vtipný. Všichni ti řekli že to sem nepatří, a ty to začneš dávat do existujících článků. Založ si blog, dělej videa na youtube, najdi lidi co maj podobný problémy, ptej se ve zpovědnici, začni psát básničky o svým utrpení nebo si zkus pořídit konzultace s psychologem kterej už podobný případy zažil. Při nejhorším napíšeš pár filosofickejch knížek, pak se zlázníš a po smrti budeš slavnej, jako Nietzsche.


Jejda u Turecka[edit]

Editační konflikt, máš mou omluvu. Jsem na tabletu, zítra ráno na notebooku zkusím nějak zakomponovat obě naše práce... :/ --)( s pozdravem Triquelito (flamewarpříspěvky) 17. 4. 2017, 21:28 (UTC)

Jasně, zítra to nějak sloučíme... Ostatně pořád lepší dvě (byť konfliktní) editace než žádná. -Prot D (diskuse) 17. 4. 2017, 21:50 (UTC)