Aspergerův syndrom

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Aspergerův syndrom na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

Pepo, já jsem ti to ve třídě nechtěl říkat, ale tady ti to klidně řeknu. Vím, že jsi spolehlivý a nikomu to neřekneš. Jaký jsem, není náhoda. Netrpím žádnou Klausofobií, Applepsií ani Moribundem, ale mám Aspergerův syndrom, je to typ autismu, té poruchy, jak to má ten Dr. Sheldon Cooper, B.S., M.S., M.A., Ph.D., Sc.D., jen mám více titulů než on.“

- Henryk Lahola o cestou domů z vysoké školy vyzrazuje kamarádovi Pepovi svá tajemství.

Aspergerův syndrom, neboli AS je známý ničitel lidských životů. Syndrom je důsledek nevyvedeného experimentu Radima Uzla, zaměřeného na vytvoření muže odolného vůči ženskému svádění.

Radim Uzel při výzkumu.

Syndrom[edit]

Výzkum Radima Uzla se vyvíjel velmi slibně, testovací subjekty byly schopny odolávat i těm nejkrásnějším ženám. Již jen stačilo odladit nežádoucí efekty experimentální látky, jako jsou všeobecně špatné komunikační schopnosti a nedostatek empatie. V tomto období ale Václav Klaus rozpoutal Chilsko-českou válku, když při státní návštěvě v Chile ukradl pero. Chile začalo bombardovat Čechy, a zasáhlo i Uzlovu podzemní tajnou výzkumnou laboratoř.

Experimentální látka se dostala do zdrojů pitné vody, zavinila Dejvický průjem a začala občany postihovat v té době neznámou chorobou. Jednoho dne ve 14:57 odpoledne si pan Ludvík Asperger při sraní na předním sedadle svého sračkoexpresu uvědomil, že ho náhle ženy fyzicky ani mentálně nepřitahují, spojil si tento jev s dejvickým průjmem a chorobu pojmenoval po své osobě, tj. Aspergerův syndrom.

Symptomy[edit]

Jedince trpící AS se vyznačují těmito schopnostmi:

  • Výborná slovní zásoba a vysoká odbornost jazyka, účinná zbraň proti omezenosti ženského slovníku. Jakmile muž s AS začne ženě vysvětlovat, jak funguje Bezdrátová sprcha, Sférické DVD či Babeta Airbag, žena přestává odborným výrazům rozumět a účinně přestane mít o muže zájem.
  • Problém udržet oční kontakt se ženou, ba i pohled na ženská ňadra je pro jedince velmi nepříjemný.
  • Špatná koordinace horních a dolních končetin, anebo i samotné udržení rovnováhy. Jedinec tedy není schopen sportovat a je u něj zajištěn hluboce podprůměrný fyzický vzhled.
  • Již samotné objímání na rozloučenou nebo polibek na tvář v nich může vzbuzovat paniku. Sex u autistů způsobuje smrt. Autistický matematik Alexander Ivanovič Minusov zemřel, když se snažil nalézt souřadnice bodu G jako důkaz svého matematického tvrzení.
  • Vrcholným úspěchem Radima Uzla je selektivní mutismus, kdy muž nedokáže komunikovat výhradně s ženami.

Život postiženého[edit]

Děti trpící AS se velmi podobají absolventům vysokých škol. Perfektně ukládají teoretické znalosti z určitých oborů, avšak v reálném světě jsou nepoužitelní. Normalní děti si o postiženém myslí že je mentálně zaostalý, a postižený si myslí to samé o ostatních. Kdyby do třídy přišel nějaký běžný člověk jako pozorovatel, tak by dítě s Aspergerovým syndromem nerozeznal od ostatních, protože Aspergerův syndrom nezpůsobuje změnu barvy, tvaru či velikosti postiženého.

Až do puberty jsou jedinou překážkou komunikační problémy. Avšak v pubertě, kdy ostatní děti začínají objevovat svou sexuality, dítě s AS si uvědomí, jak velkou ztrátou času je oplodňování žen. Člověk takto osvobozený od rozmnožovacích pudů často podlehne depresi, když si uvědomí absurditu lidského žití. Poté se dá na Astrologii v naději, že najde planetu, na které se život liší od denních nákupů nejlevnějších rajčat a Vodňánských párků v Tescu. Po neúspěchu se dá na Fyziku v naději, že objeví způsob jak cestovat čtvrtou dimenzí a naleznout tak zmíněný inteligentnější život. Po tomto neúspěchu spojí své znalosti, dá se na astrofyziku a do konce svého života se snaží vynalézt pohon pro cestování nadsvětelnou rychlostí, aby mohl odcestovat co nejdál od Země, i kdyby to znamenalo odcestovat až do prdele.

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaRESETŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsWindows VistaXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRespiraptorRosamunde PilcherRouškaSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti