Dr. Sheldon Cooper, B.S., M.S., M.A., Ph.D., Sc.D.

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Exploding-head.gif Tento článek obsahuje příliš mnoho informací.
Pokud se je budete snažit všechny vstřebat, může se stát, že vám exploduje hlava.
Sheldon cooper.jpg
Sheldon Lee Cooper
Šeldn Lý Kopr
Biografické informace
Pohlaví Muž se vším všudy
Barva očí N/A
Vlasy nevyrazné, hovnová barva
Rodina Maruna Koprová, Jára Cimrman, Bruce Lee, Chuck Norris(hypoteticky)
Národnost Emerika
Povolání Nejchytřejší člověk ve známém vesmíru

Dr. Sheldon Cooper, B.S., M.S., M.A., Ph.D., Sc.D. je genitální teoretický astrofyzik.

Život[edit | edit source]

Málokdo to ví, ale stejně jako Jára Cimrman je to skutečná postava. Je to totiž jeho syn. Ano Jára při své návštěvě USA poznal jistou Marunu Koprovou, se kterou strávil noc. Poté odjel neznámo kam a tak zanechal svobodnou matku na pospas v divokém Texasu. Té se pak ujal známý mistr bojového umění Bruce Lee. Odtud má Šeldn své prostřední jméno. Chuck Norris tvrdí, že i on je syn Járy, to by z Chucka a Šeldna dělalo nevlastní bratry. V této době ještě Maruna nevěděla, že Jára je nejvyznamnější postava v celé historie Země. To se dozvěděla, až později. Přesně čtyři roky po narození Šeldna, protože se u něj rozvinul obrovský smysl pro všechno stejně jako u jeho otce. Již ve 4 letech začal počítat složité integrály a snažil se sestrojit paprsek smrti. Jeho matka se ho snažila vést ke křesťanství. Šeldn křestanství odmítl se slovy Děkuji Bohu, že nejsem věřící. Všechny své akademické tituly získal už jako desetiletý na univerzitě v Plzni, jelikož jeho matka měla hodně peněz z Ačkových filmů Brusičky Lýho.

Další informace[edit | edit source]

Mnoho lidí si myslí, že Šeldn je pouze obyčejný retardér. Tito lidé jsou sami členové organizace Podej ruku blbovi, takže je Sheldon dokáže mistrně přesvědčit, že není, slovy: Nejsem blázen, moje matka mě nechala testovat Každou středu pořádá pařanské Halóó orgie. Má rád také sci-fi, italské, thajské jídlo a Koprovou polévku s vajíčkem. Kopr také dokáže uvařit komukoliv mozek pouze svým pohledem. Viz fotografie.

Odkaz lidstvu[edit | edit source]

Koprův vzorec

a*b*c*d*e*f*g*h*ch*i*j*k*l*m*n*o*p*q*r*s*t*u*v*w*x*y*z*ž=H

Pomocí tohoto jednoduchého vzorce lze naprosto přesně a spolehlivě vypočítat úplně cokoliv na světě. Stačí jen dosadit správné hodnoty za uvedené neznámé. Je mnohem dokonalejší než známá Drakova rovnice. Vědci pomocí této rovnice zjistili hned několik přelomových objevů.

Jen namátkou největší objevy:

  • Vypočítali kolik je na Zemi zrnek písku, bohužel zatím pouze s přesností na 1,8 zrnka.
  • Přesně vypočítali, že průměrný člověk za rok spotřebuje asi 2 kubíky vody na splachování záchodu.
  • Dále přesně vypočítali, že průměrný člověk za rok spotřebuje přibližně 2 km toaletního papíru.
  • Vypočítali, že průměrný člověk za rok vysere přesně 2,71828183 kubíky hoven. (což je Eulerovo číslo)

Odborná veřejnost, ale vede spory jestli, právě výsledek H neznamená hovno (H podle anglického Horseshit). Zatím se to nikomu nepodařilo vyvrátit, a tak Koprova rovnice zůstavá nejdůmyslnějším vynázelem Šeldna Kopra. Pravděpodobně, stejně jako jeho otec, bude jeho dílo plně oceněno a pochopeno, až za několik tisíciletí.

Knihy:[edit | edit source]

Vědecký vícesvazkový cyklus(přesněji čtyřdilná trilogie): Sheldon's Bookshit - do češtiny přeloženo jako Šeldnova Kni-hovna, která obsahuje:

  • O Kopru - úvodní kuchařka
  • Teoretická gastrofyzika v praxi pro malé i velké
  • Receptář prima nápadů feat. Přemek Podlaha (kniha plná užitečných nápadů od sestrojení fotonového děla až po manuál k pohlavnímu styku)
  • Čtvtrý díl aneb závěr trilogie - zatím jeho poslední kniha, která pojednává o tom jaké to je být příbuzný zaroveň s Járou Cimrmanem, Chuckem Norrisem a Brucem Lee.