Vejce (teroristická skupina)

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá skoro nic společného s článkem Vejce.

To je dobře, kdyby byly stejné, nebyl by důvod, aby se jmenovaly jinak.

Egg.jpg

Teroristická skupina Vejce se zaměřuje na útoky proti Jiřímu Paroubkovi. Jejím cílem je propagace vajec, čistíren oděvů a samozřejmě protáhlých obličejů předsedy ČSSD a vůdce národa, Jiřího Paroubka.

Pozadí a záměr[edit]

Připraveno. Dvě již letěla v Příbrami.

Členové skupiny Vejce jsou tajní, spekuluje se však, že mají blízko k tzv. Modrým farmám (jejichž politickou příslušnost Necyklopedie odmítá komentovat). Přítomni na všech předvolebních mítincích ČSSD, vyčkávají na okamžik, kdy předseda nedávaje pozor je nucen k hokejovému zákroku hodnému legendárního Dominika Haška. Zatímco ale Hašek střely chytá, Jirka se je snaží pouštět. Česká hokejová reprezentace se proto pokouší prosadit Jiřího Paroubka v národním týmu Ruska nebo Kanady, aby se podařilo zvrátit nevhodnou bilanci národního týmu. Vědecký tým Necyklopedie zatím nedokázal zjistit, jestli byla tato snaha úspěšná, uvidí se ale na příštím šampionátu.

Průběh útoku[edit]

Jaroslav Tvrdík po zásahu vejcem během kampaně do Evropského parlamentu v roce 2009.

Útoky skupiny Vejce jsou vždy nenadálé, probíhají rychle a koordinovaně. Nejmenovaný počet sympatizantů skupiny Vejce (kteří byli již Jirkou odkázáni koupit si zmrzlinu, místo toho ale přinesli plata vajec) se nenápadně promísí s davem. Zatímco Velký Jiří postuluje teze o sociálním státě, likvidaci ODS a regulačních poplatků, členové si svá vejce připravují k hodu. A ve vhodný okamžik... šleh. Situace je napjatá, velký Jiří potupně zasažen. Z bezpečnostních důvodů uvažuje předvolební výbor ČSSD o zavedení detektorů vajec ke vstupům k předvolebním srazům. Budou-li tak u někoho vejce nalezena, budou nejspíše vyloučena. Na jednom z mítinků už velký Jirka demonstroval jasně, jak má celá situace vypadat a jedno plato vajec rozkopl. Z celé předvolební kampaně se tak stává jedna velká vejcárna.

Předseda se zatím směje. Ale brzy se smát nebude, jsou objednána plata vajec

Provokace[edit]

Předvolební štáb ČSSD se rovněž zapletl do potyčky se skupinou oficiálně studentů fakticky ale členů organizace Vejce nedaleko Vejcové u Lounska. Ti zde pořádali celostátní mistrovství v "Hodu vejcem". Předseda Jiří Paroubek se pokoušel celou akci zastavit, zapoměl však na nenápadnou skutečnost, že je v menšině početní jak z hlediska lidí (byl tam sám, pršelo a deštník mu pomáhal držet Jaroslav Tvrdík), tak z hlediska munice. Zcela nepochybně se proto stal Jiří velkým magnetem pro všechna vejce. Jedinou útěchou předsedovi ČSSD byla skutečnost, že pštrosí vejce, která měla být zlatým hřebem celé akce, ještě nedorazila. To by Jirka asi už nerozchodil.

Postoje ostatních politických stran[edit]

ODS jakoukoli spojitost s útoky důrazně odmítla a objednávku 1 000 000 vajec (všimněte si, že to není prvočíslo!) vysvětlila snahou podpořit české zemědělství, sužované diktaturou Evropské unie.

Vaječná střelnice[edit]