Diskuse s uživatelem:Toma737

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Velky-maly-modrak.jpg

Děkujeme za tvé příspěvky do Necyklopedie. Je s nimi jedna potíž: snaž se používat tlačítko Ukázat náhled (bez uložení ti ukáže, jak vypadá článek po tvých úpravách), protože neustálým ukládáním drobných změn zbytečně zanášíš poslední změny a historii článků.

Až si budeš jist, že již nic nevymyslíš, napiš stručně co jsi stvořil do Shrnutí editace a klepni na Uložit změny. Tímto se můžeš vyhnout zbytečným editačním konfliktům a zbytečnému nepořádku.


Jsi potentní, nazdar. --Ervín (diskuse) 19. 7. 2014, 20:21 (UTC)


Ahoy, díval jsem se na to, co píšeš/jsi psal na wikipedii, přišlo mi to velice vtipné a rovněž mě zamrzelo, jak se wikipedisté chovají. Zašel jsem těm lesbičkám něco napsat "pod lípu", kde mě napadlo, že s tvým stylem vyjadřování (který se mi líbí a prosazuji ho) by tě pravděpodobně rádi vzali na Slovinské wikipedii. --JakMel-42 (diskuse) 31. 1. 2016, 10:52 (UTC)

Zdarec, neodpustim malu ješitnost, ano zdá se mi že na vandalství mam talent, viz., viz., viz...., avšak spiš šlo o protest, protože dokud mě nikdo zbytečně neblokoval a nemazal moje editace, tak jsem si to nedovolil, ale když ty kurvači museli všechno konstruktivni co jsem dělal mazat, tak jsem si řekl, že nedudu psát obsah, ale budu se na Wikipedii bavit, stejnak se takovi zkurveny bordel plny převrženych bandasek s vyteklim rozumem neda brat važně, tak si z nich robim prdel. A libi se mi jak zuřej z toho že jsou mi jen pro smich.

Avšak je nutno dodat, že na Wikipedii jsem se necitil dobře ani dřiv ani teď. Byl jsem vždy (a stále jsem) věrny Wikipedista oddany Wikipedii a dělam to nejlepši co pro ni lze udělat, předtim jsem rozšiřoval, pak ji chránil před vandalama, pak zase psal a rozšiřoval, potom jsem vyhlasil válku tyranii která nan ni vládne a teď se vracim kse psaní. Bohužel, Wikipedii vládne sekta tyranů, kteří z ni dělaj virtuální fašistickokomunisticki režim, sešli se tam zkrátka psychopati, a plně se tam vyžívaj ve svych psychopatickich radovankach, mezi něž patři zejmena neuvěřitelna škodolibost a mezi se nikoho, kdo mezi něpasuje nepustěj, včetně mě, podrobně (promiň že jsem Necyklopedii tak trochu zneužil) jsem tamni situaci pospsal na strance Wikipedista, zejmena sekce Jak uspět na Wikipedii je myšlena 100% vážně, bohužel, stejně tak většina toho co jsem tam napsal, snad jen sekce Jak wikipedista vypadá je lehce odlehčená. Tento článek popisuje jaká Wikikomunita fakt a přestože je na Necyklopedii a může obsahovat vtipné fráze, obsah je založen na skytečnych udalostech a všem co jsem tam zažil, mužu ti říct, že působit tam byl horor a fakt bych ti nepřál zažít to co jsem tam zažil já, těžko si dovedeš představit jak mi wikikomunita ubližila, cely měsic po poslednim zablokovani jsem měl stavy, kdy jsem měl tak neovladatelny vztek, že jsem dokazal vandalizovat cele noci, kolikrat jsem z Wikipedie nespal, taku nenavist a vztek jsem leta nezažil, fakt to neni sranda, protože jsme si myslel, že budu asi mjuset jit do blázince, abych se z toho dostal, trvalo mi měsice než jsem z toho vyhrabal, nejhorši je ten pocit, že tě někdo niči a děla to jen pro svoje pobaveni, maže tvoji praci, zbytečně tě blokuje a u toho se směje jaka je to zabava, Wikipedie mě psychicky teměř zničila ale pochopil jsem, že to musim začit brat s humorem a ne se vztekem, protože bych zešilel a šel je brzo povraždit sekyrou na wikisraz, imho by jich škoda nebyla, ale ja bych si tim zkazil život a mimoto Bůh vražděni zakazuje, takže bych Boha nepotěšil, problemove duše se musej učit spravnemu chovani, nikoliv uklizet z mista kere je určeno jejich učeni (NDE - učení ze zažitků blízké smrti), takže jsem se ujal toho, že jim předvedu jak je jejich chovani špatne svym intenzivnim protestem ale bohužel, jsou zabedněny až moc a nepochopili to, jen formu prtotestu jsem si zvolil tak aby mě zaroveň bavila, takže od jiste doby, si z nich misto nadavani dělam prdel, a (ne)funguje to stejně, ale aspoň je to takova vyborna Wikiterapie při kere Wikipedii vnimam jako bordel a ne jako važny věc, ktera mi pomaha se s tamnim zmrdstvem vyrovnat. A mimoto, stale se ujimam rozšiřovani. WIKIPEDISTE CELE CSWIKI, POLIBTE MI PRDEL! KDYŽ UŽ JE WIKIPEDIE TAKOVA ZKURVENA PRDEL, TAK AŤ TAKI VYPADA JAKO PRDEL. MUSIM TO BRAT S HUMOREM, PROTOŽE KDYKOLIV ZAČNU O WIKIPEDIE UVAŽOVAT VAŽNĚ TAK SE MI ZAČNE DĚLAT ZLE.--Šmoula Magor (diskuse) 31. 1. 2016, 23:03 (UTC)

ABYCH SHRNUL WIKIPEDII, TO JEN JEN DEBILNI OPISOVANI FAKT, ZATO NECYKLOPEDIE JE PLNĚ O KREATICVITĚ, A VYMYSLET ČLANEK TAK ABY BYL SOUVISLY + VTIPNY, JE UMĚNI, NAPSAT OSAMĚLY VTIP DOVEDE KAŽDY BLBEC, ALE NAPSAT DESER VTIPU TAK ABY DO SEBE ZAPADALI TA CHCE KURVA KUMŠT. ALE JA TO MAM RÁD!!! PROTO NECYKLOPEDII UPŘEDNOSTŇUJU POSLEDNI DOBOU PŘED KURVOPIČOPEDII. JEBAĆ WIKIPEDISTÓW W DUPY NOŽEM.--Šmoula Magor (diskuse) 31. 1. 2016, 23:17 (UTC)

A JEN (PREVENTIVNĚ) TAKA MALIČKOST, WIKIPEDISTA JE PRO MĚ SPROSTE SLOVA, A NEPŘEJI SI BYT TAK OZNAČOVÁN.--Šmoula Magor (diskuse) 31. 1. 2016, 23:23 (UTC)

Wikipedie je wikipedie a wikipedisti sou wikipedisti. Trochu mě udivuje, že vůbec píšeš na Wiki, protože pro necyklopedii jsi jako stvořený. Myslím, že některé věci, co jsi dal na wiki, by tady mohly být i zarchivovány, třeba v necyleaks. V každým případě o těch nerdech z wiki si myslim svoje a přeju ti pevný nervy, a vzhledem k tomu že nejsi českopedista a máš tedy Penis, tak ti přeju i tohle pevný. Mimochodem, todle je vážně libový. Ještě jednou hodně sil! Označení nepoužiju, pro mě je to slovo taky sprosté. Zdar! --JakMel-42 (diskuse) 1. 2. 2016, 00:24 (UTC)
Jedno ale musim nechat, že ten včerejši vandal Wikipedista napsal toto dokonale:Víte, vy idiote, wikipedie má sloužit k vzdělávání lidí, ne k tomu, aby se nějaký magor měl čím bavit. Líp bych to neřekl ani já, wikipedie má sloužit k vzdělávání, ne k tomu aby se nějaký zmrd bavil neoduvodněnym (rozumnyma argumentama) mazáním a blokováním.--Toma646 (diskuse) 7. 3. 2016, 14:04 (UTC)

Ein Kessel Buntes[edit source]

Chválenpajštus, kolego. Mám takovou prosbu. 'Simtě, mohl bys přestat používat v článcích barvičky? Jako na svej jůzpejdž si to dělej jak chceš, nic proti ničemu, ale ty články s tvejma omalovánkama jsou jak noční můra epileptikova a vůbec. Určo to někde bude vypadat pěkně a zcela nepochybně u toho frutariánství je v tom v druhém plánu metaodkaz na smysl života, ezoterii daňového přiznání a rozmanitost ovocných druhů, ale fakt to vypadá, jako když to zfackuje natěrač. 'Simtě. ju? Smutně koukám. Díky.--jitrnitz (diskuse) 28. 2. 2016, 09:32 (UTC)

Vzhledem k mnohem milejši formě žadosti než na Wikipedii (výhružka vs. tvoje prosba), se jí hodlám zabývat, ale odděleni těch jednotlivych diskusnich chci zachovat, protože pak by to vypadalo že je to jeden souvisly text.--Toma646 (diskuse) 28. 2. 2016, 11:25 (UTC)
Vlídné slovo, toť veliký výdobytek lidství. Šikovnej. Hned to vypadá mnohem seriosněji a to my jsme tady všichni takový hodně seriosni. Čili já jsem spokojen. 'Kešén. Necy zdar!--jitrnitz (diskuse) 28. 2. 2016, 13:26 (UTC)

Schrapnell[edit source]

Ave Necy, kolego. Tak jo, už zas prudí ten správec, že jo. No jo no, se nedá nic dělat. Mám opět prosbu - Expresivní výrazivo. Znáš šrapnel vod Cimrmanoj? Nešlo by s tím něco dělat? Třeba Test debility - jako vono to není uplně blbé, páč autorovým záměrem zcela nepochybně bylo, aby se přiblížil k vyrazivu osoby, která tento test koná a tak dále a tak dále, ale nadmíra expresivních výrazů... Nevím. Nešlo by to omezit? Nebudu ti do toho kecat, pokud mne to namíchne, přepíšu to, ale já osobně preferuji, aby články byly tak, jak je zamýšlel autor. Líbí se mi představa, že je necy seriózní, leč potrhlá. Sprosté výrazy ano, ale v šafránovém množství prosím. Díky předem, zadem aji zboku. --jitrnitz (diskuse) 24. 4. 2016, 09:55 (UTC)

Ahoj, máš pravdu že to s vulgaritama občas přepiskavam, ale to je prostě muj styl a s tim asi moc nenadělám, je to moje přirozenost. Mě se zase líbí představa, že článek paroduje encyklopedický styl a tu pravopisnu dokonalost o keru se snazěj na wiki. Nicméně netvrdim, že smíchat do sebe encyklopedicky odborně psany text s něčim co připomína styl Julča z metra by nevypadalo zajímvě, a rád s tim zkusim zaexperimentovat, a pravda, opakovat desetkrat slovo prdel je fakt miň vtipné, než psát stylem: Prdel, řit, zadek, kadidíra, čokodíra... hned je to pestřejší, ale abych přešel úplně do slušnosti a korektonosti, to prosimtě po mě nechtěj, svuj postoj k vulgaritam bych vyjadřil - nezdráhat se je používat, ale nenadužívat. A bokem, všiml jsem si že tě nějak hodně zaujal Náchod, můžiu se zeptat čím to je, jentak mě to zajímá.--Magor Toma646 (diskuse) 24. 4. 2016, 13:07 (UTC)

Nechutné[edit source]

Dovolil jsem si odstranit tuto subjektivní kategorii. --Pykhal (diskuse) 2. 5. 2016, 11:52 (UTC)

Dopravní podnik[edit source]

Příspěvky" Dopravní podnik", snad když už do aktualit s patřičným odkazem, popřípadě napsat něco vtipného třeba do DP. MHD apod. Nějaká kór "zajímavost" to zas není, aby to tam hnilo.--Nytra (diskuse) 5. 6. 2016, 16:56 (UTC)

Já jsem si to dovolil smazal proto, že to porušovalo nepsané necyklopedické pravidlo, jak má zajímavost (víte, že ...?) vypadat. Ano, i Necyklopedie má svá pravidla. --Pykhal (diskuse) 7. 6. 2016, 06:29 (UTC)
Ta informace asi musí být nejdřív v samotnem článku, chápu to dobře?--Magor Toma646 (diskuse) 7. 6. 2016, 10:26 (UTC)

Jak podvádět ve škole[edit source]

Dobrý den, Váženž Necyklopedisto, mohu se vás zeptat, jak mám článek upravit? --74.82.4.63 16. 11. 2016, 15:37 (UTC)

Abych to vysvětlil jednoduše, vy jste napsal návod, funkční návod, který můžu klidně v praxi použít a celý článek působí tím pádem vážným dojmem, nikde se v něm nevtipkuje, nepřekrucuje, zkrátka je psan stylem jako do Wikipedie, kde by však svym tématem rozhodně neuspěl (viz. Encyklopedická významnost) čtenáře učí jak podvádět ve škole, ale nerozesměje, což je cílem necyklopedie. Na můj vkus prostě působí, jak kdyby byl psán pro Wikipedii. Chce to prostě vtip. Pro pár rad bych doporučil NC:BVNT Ja bý to zkusil napsat třeba takle:--Toma646 (diskuse) 16. 11. 2016, 17:00 (UTC)
No jo, alá já jsem to chtěl napsat co nejvýstižněji. Jinak první způsob je nejefektivnější a nejbezpečnějí. Díky těmto způsobům jsem zajistil někomu, kdo má převážně čtyřky, dvě jedničky (místo pětky a čtyřky), jednu dvojku (Místo trojky nebo čtyřky) a jednu trojku (místo čtyřky). A tak jsem chtěl se tady o tom podělit. Jinak, vítě že wikipedisté jsou proameričtí rusofobové- viz. [1], stránku nakonec zamkli na den. --74.82.4.65 16. 11. 2016, 18:12 (UTC)
Jako návod je to super, a i tvá snaha, jelikož svým napovídáním spolužáky vlastně doučuješ je chválihodná. O článek se neboj, jeden správce ho defacto schválil a i já si myslim, že i když je na můj vkus docela dost off topic, byla by škoda ho smazat, prostě informační hodnota tam je. A k wikipedistum, zmrdama je Wikipedie prolezla bohatě, jim ani tak nejde aby v članku byla pravda, spiš jim jde jen o to, aby se mohli stavět do opozice a pohádat se. S tim mam vlastní zkušenost.--Toma646 (diskuse) 16. 11. 2016, 18:26 (UTC)

Jistě většina z vás někdy podváděla ve škole, ať už pro vlastní dobro, či pro dobro druhých. Podvádění není úplně bezpečné, někteří spolužáci vám mohou radit jen protože je pak strašná prdel, když pak učitel prohlásí, jak jste mohli napsat, že Londýn je hlavní město České republiky, nebo ve fyzyce, že potřebujem sežrat 10 plechovek fazolí, abysme předběhli Usaina Bolta. Také vás může nachytat učitel, což v lepším případě konší pětkou, v tom horším besedou s jednou z jeho horních končetin a v tom nejhorším, i s tou, která je mezi nohama. Tak si zde představíme nejbezpečnější způsoby podvádění, díky nimž můžete snadno získat jedničku, nebo pětku, pokud vás učitel odhalí.

PS: Na Wikipedii needituj pod IP, vždy si založ účet, správce se nedoví tvoji IP, a tvoje IP schytá maximálně jednodenní autoblok.--Toma646 (diskuse) 16. 11. 2016, 18:03 (UTC)

Julča z metra[edit source]

Dobrý deb, mohl by jste tam prosím nahrát to video z Youtube? Já jsem to zkoušel, ale nešlo to. --Julcazmetra (diskuse) 23. 11. 2016, 16:49 (UTC)

Zdar, použij tudle stránku a vlož URL video, minimálně na Youtube to funguje spolehlivě. A taky bys už mohl nechat toho Pepíčkování, předpokládám že se jmenuješ Pepa, jinak by ti to asi tolik nevadilo, ale pokud chceš sem přispívat, musíš vládnout alespoň minimální schopností, udělat si ze sebe prdel, pro začátek si nemusíš (jako já) osvojovat tituly jako magor či idiot, ale aspoň se zkus takle nepohoršovat, ved nikdo nemyslí nějakého konkrétního Pepu, a pokud ti to tak vadí, v mym článku Sračkoexpres si klidně toho Pepu změň, ale na Leoše, protože mam na mysli Leoše Novotného. A ješče k tvemu poslednimu počinu jménem Julča z metra, v takovym stavu ten článek patří na Wikipedii, ale s necyklopedickym článkem nemá nic společnýho, stačí do něj dát jen pár odkazů na články v novinách, vylepšit způsob zdrojování a trošku upravit formulace, a myslim že bude mít dobru šanci se uchytit na Wikipedii, takže tam dávám UU, nebili urgentně upravit, máš na to 7 dní, takže buď uprav podle NC:BVNT, nebo se ho šoupni do Wikipedie.--Toma646 (diskuse) 23. 11. 2016, 19:57 (UTC)
Dobrý den, ve Sračkoexpresu a IQ test/Odpovědi bych sice rád Pepu přepsal na chlapce, ale nemůžu, protože to Nytra zamknul. Co se týče Pepy, tak já se tak nejmenuji, ale jmenuje se tak můj kamarád. Co se týče Julči, tak jsem podobný text vložil na Wikipedii, ale tam to během okamžiku smazali s tim, že jde o osobní útoky a možné pomluvy. Tady se na to můžete podívat- https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Julie_Kl%C3%ADmov%C3%A1&action=edit. --Julcazmetra (diskuse) 23. 11. 2016, 20:15 (UTC)
Ze zkušenosti, tendle članek patři do kategorie těch, co na Wikipedii nemusej, ale taky můžou projít, jde tu hlavně o to abys splnil kritéria odzrojování a enckylopedické významnosti, Julča by splnila asi 2 - 3 body, takže Julča by podle mě mohla aspoň na 50% projít, ale počítej s tim, že velmi pravděpodobně ščlánek bude i tam navhrhnut k urgentnimu ověřeni, nebo na něj někdo založí diskuzi o smazání a že procpat ho tam, bude stát hodně úsilí, aby tam taky mohl zůstat, měl bys ho upravit do podoby, kerá je taková řekněme, mín hanlivá.--Toma646 (diskuse) 23. 11. 2016, 20:31 (UTC)
Ale já jsem tam uvedl asi patnáct zdrojů a smazali ho během minuty. --Julcazmetra (diskuse) 23. 11. 2016, 20:33 (UTC)
Hekle, zkus mi ten článek, jak si ho napsal do Wikipedie, hodit sem.--Toma646 (diskuse) 23. 11. 2016, 21:39 (UTC)


Dobrý den[edit source]

Nemáte s [2] něco společného? --64.62.175.75 7. 12. 2016, 14:42 (UTC)

Wikislovník mám už asi tak rok v prdeli, stejně jako Wikipedii, takže proč bych tam lez? Navíc, na mě je ten účet moc slušněj.--Toma737 (diskuse) 7. 12. 2016, 20:53 (UTC)
A kdo myslíte, že to mohl být? --64.62.175.90 8. 12. 2016, 05:59 (UTC)
Vzhledem k přispěvkum, bych řekl někdo náhodný, kterého zaujala tvá činnost a proto si vybral to jméno, pokud něčim upoutáš pozornost, pak se stává, že se tě někdo snaží napodobovat.--Toma737 (diskuse) 8. 12. 2016, 11:34 (UTC)
Pepinos, pokud si asperger, máme si docela co říct, ale jen soukromě. Pokud chceš. Třeba přes wikimail.--Toma737 (diskuse) 11. 12. 2016, 13:57 (UTC)
Vzhledem k některým vašim diskusích na Wikipedii i něčeho na Necyklopedii předpokládám, že mezi námi je jistý věkový rozdíl (minimálně kolem deseti let). --64.62.175.78 11. 12. 2016, 14:18 (UTC)
Tobě je předpokládám 15, že, si to tak nejak vyzradil v článku, já jsem pravda starší, a na školu mam celkem dost vzpomínek.--Toma737 (diskuse) 11. 12. 2016, 14:24 (UTC)
A kde jsem to tak nějak vyzradil? --64.62.175.78 11. 12. 2016, 14:26 (UTC)
Člověk s AS však má nadále problém oslovovat cizí lidi a minimálně do patnácti let (nevím, jak to bude třeba za tři roky) nevidí uspokojení v opačném pohlaví, tak jako ostatní. A ta Julča, poslední odstavec už ok, zkus ten článek podobně překroutit kompletně, zde do Necyklopedie nestačí psát fakta, musíš i překrucovat a hlvně vtipkovat.--Toma737 (diskuse) 11. 12. 2016, 14:30 (UTC)

Upload souborů[edit source]

Zdar, chci Tě požádat, abys znovu nahrál obrázek tento obrázek. Tentokráte ovšem s nějakým smysluplnějším názvem, poslední dobou mi přijde, že se ignoruje ono „pravidlo“ nahrávat obrázky a dávat jim vhodný název. Co třeba „tabulka ohrozeni zivocichu EN.png“. Začíná mě s*rát, že tu jsou samé soubory typu „sdjaflsdgklajsk15adsf.jpg“, pojďme s tím něco udělat. Předem děkuji za chladné vyřízení. -- Triquelito (diskuse) 27. 2. 2017, 13:52 (UTC)

Díky za upozornění, nicméně toto je spíše v kompetenci správců, protože jen oni můžou soubory přejmenovávat a opětovné nahrání nic nevyřeší, aby tu byl jeden obrázek dvakrát.--Toma737 (diskuse) 27. 2. 2017, 13:58 (UTC)

Inkontinence[edit source]

Ahoj, kluku, co s Tebou... :D Většina pacientů na léčbu odmítá, a inkontinenci si naopak užívá. Mně se zrovna ten dodatek líbil, Tys to psal předtím, no ne?

Když vidím některé Tvé články, nevím-nevím, přitom bych řekl, že bys mohl být platný v „glosování“ aktuálních událostí, prostě, chtělo by to humor na aktuality typu Turecký Erdogan, Západní velmoci a jejich humanita, tajný agent Havel, ruští hackeři, al-Jazeera... to přeci sleduješ, ne? A i když spolu nemusíme souhlasit, oba dobře víme, že pravda bývá ne na okrajích, jako spíše někde uprostřed. Mnoho témat od Tebe se mi nelíbí, ale nechci, abys nás opustil, Wikipedii a současnost třeba parodovat, zesměšňovat, satirizovat...--s pozdravem Triquelito (flamewarpříspěvky) 2. 8. 2017, 10:29 (UTC)

Neboj, Necyklopedii sem zatim nekopnul do zadnice tak jako wikipedii, i když třeba toto mě rozhodně nepotěšilo. Zato třeba toto mě včera dobře pobavilo, sorry že sem to video smazal, udělal jsem to protože nechci aby si někdo další prošel tim co já. A k těm tématum, dění ve světě až tak nesleduju, celkově, jelikož jsem se pustil do psaní knihy a všeho toho marasu kolem, jelikož ono to neni jen o tom napsat, tak mi zas nezbývý tak moc času třeba na necyklopedii, což je i důvod, proč jsem se tu tak dlouho neobjevil.--Toma737 (diskuse) 2. 8. 2017, 12:22 (UTC)