Uživatel:Vandalista

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Narodil jsem se v Severní Koreji blízko hranic s Čínou. Tatínek byl Číňan, matka Korejka. Brzy po vypuknutí korejské války moji rodiče utekli do Číny, matka však zemřela, když jsem měl 2 roky, otec o několik let později, vzpomínám si na dětský domov a nelidské zacházení. V dětském domově se mě ujal vietnamský diplomat, který mě adoptoval, vzal s sebou domů a na své další působení v Československu, kde jsem vyrůstal. Po nešťastné smrti mého adoptivního otce jsem dostal stipendium československé vlády, studoval právo a politologii na Karlově univerzitě, rovněž i v Moskvě, krátce v Pekingu. Pracoval jsem na ministerstvu zahraničí až do roku 1990, kdy jsem z kádrových důvodů musel odstoupit. Nyní se živím jako soudní znalec v oboru vietnamština, sem tam nějaké melouchy. Pracoval jsem též několik let na ústředí komunistické strany v Paříži a v Berlíně, rovněž na československých ambasádách v Alžíru, Káhiře a Pretorii.


Ač se to zdá možná paradoxní, nikdy jsem nebyl komunista. Marxismus-leninismus jsem přeříkaval jako žvýkačku v hubě, mám na tom poli vcelku obrovské znalosti, ale jimi se tu zaobírat nechci, nejsem radikální komunista, jak jsem již řekl...

Jsem trochu buddhista, trochu anarchista, salonní socialista, kdysi jsem si hrál na beatnika. Mám rád poezii (hlavně korejskou, čínskou, japonskou...), občas chodím na ryby (obvykle na Berounce, ale už jsem rybařil snad na všech kontinentech), miluji francouzské sýry, šampaňské, a... zároveň nikdy nepohrdnu jídly v McDonaldu, obzvláště dobře vychlazenou láhev coly s pořádnými kusy ledu.

Manželství neuznávám, žiji svobodně. Mám mejméně deset dětí (z toho čtyři v Egyptě, asi 5 v Alžírsku, a mám pocit, že i jinde... už se to asi nikdy nedovím). Jsem zastáncem radikálního práva na sex vždy, všude a s kýmkoli. Nesouhlasím se zákony ohledně znásilnění, ale nikdy jsem s nimi neměl problém, to zase ne.

Jednou jsem se setkal s tibetským dalajlámou, je to takový dědoušek, co má kolem sebe svatozář, ale jinak je normální, věřte mi. A mezi mé další zážitky patří např. razie francouzské policie, která mě považovala za špiona KGB, pokus o přeplavání kanálu La Manche (vzdal jsem to asi v polovině).

Jinak jsem velký moralista. Domnívám se, že morálka je pro lidstvo nezbytná, jinak se tu povraždíme. Všichi by měli být morální... snad s výjimkou mě, který by měl právo dělat si, co chce :-)

Jo a jsem králem Vandalského království, tedy Vandalistánu.