EAN-666

From Necyklopedie
(Redirected from Čárový kód)
Jump to navigation Jump to search

EAN 666 je čárový kód hojně využívaný k označování duší, smluv a jiného materiálu. Vzhledem k úspěchům ve zlepšení pekelné logistiky po jeho zavedení bylo rozhodnuto o poskytnutí technologie smrtelníkům žijícím na planetě Zemi. Tam byl představen jako EAN-13 (všimněte si, že 13 je prvočíslo), kde číslo třináct odkazuje na počet duší mučených jeho vývojem (viz níže).

Historie[edit]

Sauron chatující se Satanem‎

O vývoj kódu se postaraly Luciferovy laboratoře v sedmém kruhu pekelném (stejné, které se mimo jiné postaraly i o vývoj linuxové distribuce Gentoo). Od zadání úkolu samotným Satanem až po jeho první komerční nasazení bylo mučeno 13 duší po dobu neuvěřitelných 13 let. Bohužel není známo, zda byly mučeny třináct let v jednom kuse nebo jestli měly přestávky na oběd a svačinu. a státem uznávané svátky jako Vánoce, Velikonoce a den narození Aštara Šerana. Z historického hlediska můžeme rozdělit uvedení do praxe do 3 fází. Jsou to tyto čtyři:

 1. značení nově příchozích duší - během této fáze, trvající přibližně jeden rok, byly vychytány poslední mouchy a vytvořen databázový systém pro katalogizaci a správu položek - Satanův archivační program (zkráceně SAP - byl dodán smrtelníkům společně s technologií EAN-13)
 2. označení duší, které byly přítomny v pekle ještě před zavedením technologie - v průběhu fáze 2 byl podán návrh na vytvoření nového databázového systému. Realizace však byla velkým fiaskem s velkou finanční ztrátou. Aby došlo k alespoň malé náhradě, byl systém odprodán ministerstvu dopravy ČR jako nový registr vozidel.
 3. archivace a utřídění smluv s peklem - všechny smlouvy s peklem byly zařazeny do integrovaného systému. Během označování byla zároveň provedena digitalizace starých smluv, vedených na lidské, zvířecí kůži a kůži multikulturalistů. Nejstarší a nejcennější archiválie byly také zrestaurovány a zakonzervovány nejmodernějšími metodami.
 4. označení všech pekelných předmětů (od brousku na kopyta až po útržky ať už nového, tak i použitého toaletního papíru).
 5. Předání systému do světa smrtelníků pro snadnější identifikaci příchozích hříšníků. Díky této technologii smrtelníci více hřeší, smilní, kradou a vypalují nelegální hudbu a celkově jsou náchylnější k ovládání pánem temnot, všemocným Satanem [1]. Prvním člověkem, který dostal za úkol testovat technologii EAN-666 byl Adolf Hitler. Byl mu sestaven tým testerů v podobě několika milionů židů.

Použití[edit]

Schéma zapojení antény na kódu EAN-666

Použití v pekle je vysvětleno v kapitole týkající se historie EAN-666. Následuje použití ve světě lidských bytostí (v pekle známých jako asfalt). Vše začíná už při výrobě. Pokud se na čárový kód podíváte blíže, uvidíte třikrát se opakující sekvenci dvou prodloužených tenkých čar. Jedna na začátku, druhá uprostřed a poslední na konci. Tyto čáry vyjadřují tři šestky, působící jako anténa, použitelná také pro příjem rádia Satan FM™.

„Anténa – každý čárový kód – je přečtena laserem zhruba 760nm, která několikanásobným přeběhnutím zprava doleva a zpět, přečte hodnoty dané antény. Tímto odečte cenu do pokladny a výrobek ze skladu.Jakmile se ale laser dotkne čárového kódu, vypálí do potraviny či výrobku číslici 666 a energeticky ho velice znehodnotí. Ano jinými slovy řečeno: koupili jste produkt se symboly satana a energeticky velice nízké vibrace, které vkládáte do těla.“

- Aštar Šeran [2]

Důležitá je také průběžná kontrola aparatury, aby nedošlo k nežádoucím reklamacím. Každá čtečka je příslovečným periskopem vedoucím k satanovu oku (neplést se Sauronovým okem, to kontroluje čipy Intelu). Ten osobně prověřuje stav antény, aby byl zaručen bezchybný příjem rádia.

Výhody[edit]

 • vytvoření paniky mezi hříšníky už za života [1][2]
 • transformace pekla na byrokratický moloch podobný státním institucím, aby se hříšné duše cítily jako doma
 • podnícení hněvu Aštara Šerana a Chucka Norrise (zahrávání si s Chuckem Norrisem ukazuje, že Satan je na tomto poli opravdu silný hráč)
 • Michal Kolesa

Nevýhody[edit]

Žádné nejsou. ale pokud nějaké objevíte, Luciferovy laboratoře v sedmém kruhu pekelném vyhlásili soutěž o exkluzivní exkurzi do pekla, což je první cena za objevení neexistující chyby.

Budoucí vývoj[edit]

S rozvojem nových technologií se pouhý přenos zvuku stal nemoderním. V dnešních dobách je modernější obrazová komunikace. Z tohoto důvodu byl vyvinut Luciferovými laboratořemi takzvaný QR kód, který je schopen přenášet i obrazová data. Díky tomu si mohou uživatelé zobrazit svého oblíbeného pekelníka kdykoliv se jim nezachce. Výhoda nového formátu je zejména v tom, že bez příslušného čtecího zařízení zobrazuje přírodopisný dokumentární film “Ze života mravenců”.

Zdroje[edit]

 1. 1,0 1,1 Pravda o čárovém kódu [1]
 2. 2,0 2,1 Skutečný význam čárového kódu [2]