Diskuse:Jak vyjádřit svůj názor v diskusích

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
 • Tohle nepatří na Necyklopedii, ale na blog. Někdo tu ironii nemusí pochopit (i když je tam ta poznámka). Spíše to v tom, že jsme všichni rasisti, jenom utvrdí. --Svišť 18:27, 30. 4. 2007 (UTC)
 • Když někdo nepochopí tak jasnou ironii, která je jasná hned od začátku článku, nemá na necyklopedii co dělat. Necyklopedie se nepíše pro tupé masy lidí co se smějí baviči Novotnému a jeho trapným vtipům. Je to prostě návod stejný jako ty ostatní. To, že to má spíše takový osobnější náhled (jakoby blog) způsobuje to, že na konci je osobní poznámka, kterou jsem chtěl apelovat na svědomí čtenáře (:D). Proč neupozorňovat na výkyvy společnosti? Proč nejevit zájem o všudypřítomný rasismus anonimních nácků? Příště půjde na jeviště globální oteplování a nezájem lidí o ekologii, která se týká nás všech! S úctou --KluSi 18:37, 30. 4. 2007 (UTC)
 • Já bych kllidně vypustil i tu vysvětlující poznámku, tj. nebál bych se, že to někdo nepochopí (můj oblíbený favorit-diskutér je Major Milda a i když je to debil astrálního kalibru, tak na české nácky nemá ... podívejte se na dnešní fórum radikálních moravanů ... tam se zas jeden kousek vyloupnul). Takže můj závěr: ještě bych přitvrdil. --Trnka 19:50, 30. 4. 2007 (UTC)
 • No dobře, ale diskuse se píšou se s. ;-) --Svišť 19:53, 30. 4. 2007 (UTC)
 • Ty si ale hnilopich! :D --KluSi 20:00, 30. 4. 2007 (UTC)
 • Souhlasím... všude se najde nějaký blbec co napíše nějakou hovadinu mimo mísu, ale na českých diskuzích se jich najde hodně... třeba na britských zpravodajských serverech žádný příspěvky, které někohu uráží neexistují. Nikdo si to totiž nedovolí a lidé, co jsou nejfilmovanější (v Británii je nejvíce kamer v ulicích) si nepřipadají tak anonymní jako v ČR. --KluSi 20:00, 30. 4. 2007 (UTC)
 • Já už raději diskuse (na LN) nečtu, myslím si, že to už nejsou blbci, ale profesionální provokatéři, kteří jsou placeni za rozbíjení diskusích. --Trnka 20:28, 30. 4. 2007 (UTC)
 • Taky mě napadlo, jestli to není provokace nějaké nacionální strany, která dala úkol : "běžte a roznášejte naše názory po diskuzích". Lidé, kteří se chtějí prezentovat, nebo dokonce se snaží dělat propagandu, kterou chtějí vyvolat nějakou vzpouru. Třeba si chtějí jenom připadat důležití. Upřímně se bavím tím, že u těch článků, které by vyvolaly spoustu těchto "smysluplných" názorů, už na idnes není diskuze, ale na Novinkách si vesele bují všichni xenofobové. --KluSi 20:35, 30. 4. 2007 (UTC)
 • Zdá se, že diskuse jsou ve psí úplně všude. --Trnka 20:49, 30. 4. 2007 (UTC)
 • aktualita! všimněte si dole, kde většinou je diskuze[1]--KluSi 21:12, 30. 4. 2007 (UTC)
 • mám pár výhrad k úpravě - proč cenzurovat? to že tam je minimální cenzura je pravda! proč bych se nemohl nasírat do internetového serveru Rudého práva? a taky se mi víc líbilo to drážkování co jsem vyrobil já :D a taky podčlánkvou poznámku jsi mohl trochu zmírnit, ale ne smazat... ještě do toho rýpnu ;) --KluSi 20:42, 30. 4. 2007 (UTC)
 • kudla, já už bych měl jít spát... to minimální cenzura si zcenzuroval protože to je cenzura! kua... sorry... už jsem to dotvořil k obrazu svému a tu cenzuru vrátím --KluSi 20:52, 30. 4. 2007 (UTC)
 • Mně na tomhle článku láká, že by se snad mohl stát odrazovým můstkem pro článek o cikánechm který nám tu zoufale chybí. Přemýšlel jsem už několikrát, jak to uchopit, ale pořád mě nic nenapadá (nic na úrovni necyklopedie! ;-) --Trnka 20:53, 30. 4. 2007 (UTC)
 • bude hodně těžké vytvořit článek, který by neurážel... rozhodně přezdívky našich spoluobčanů by jsme sepsaly lehce, těžší bude napsat něco o nich celkově (například jejich "zaujetí" prací) --KluSi 21:00, 30. 4. 2007 (UTC)
 • Mám nápad... co takhle vytvoři dva protichůdné články - urážející jak bílé-tak, ehm, hnědé a aby to nevypadalo rasisticky, tak i zelené(ne stranu, i když...) --KluSi 21:02, 30. 4. 2007 (UTC)
Je to těžké téma, když jsme tu ale poměrně zdárně zvládli Izrael ... no, teď to čtu a zas taková sláva to taky není. --Trnka 21:19, 30. 4. 2007 (UTC)
přinejhorším můžeme parodovat článekk na Wikipedii - [2] --KluSi 21:29, 30. 4. 2007 (UTC)

Já bych to viděl tak, že základ článku by tvořilo povídání o nadčeších. Chtěl jsem založit článek s fotkou Vlasty Horváta a poznámkou, že podle nadčechů je jeho vítězství v superstar jasným dokladem, že soutěž byla zkorumpována židobošlevickými penězi, ale nepodařilo se mi najít žádnou pořádnou fotku, která by se mi líbila. Taktéž jsem si říkal, že na závěr článku by mohl být uveden seznam podčeských necyklopedistů (sestavený nadčechy z Národní strany, či jak se ten spolek jmenuje), kteří jsou předurčeni k internaci a převýchově. S nemístnou neskromností jsem se tam chtěl připsat. Jalo leitmotiv jsem si představoval, že cikáni, židi, arabové a další podlidé slouží nadčechům k pěstování národnostně-etnické sounáležitosti. Možný by se tam hezky vyjímala i fotka Waldy Matušky s komentářem, že etnické určení cikána může být mnohdy komplikované a proto, že je nutno vytvářet podrobné seznamy rasově podvratných živlů, jako ten již zmíněný seznam necyklopedistů. Jo a taky bych tam rád kromě nadčechů a podčechů viděl pojmy jako nadmoravané, podmoravené, nadšpanělé, podšpanělé a pod. obecně tedy ti nadlidé a podlidé (Francouzi předpokladám by se automaticky všichni řadili k nadlidem, nebo alespoň nadevropanů ... všichni česi by pak bylo podevropany ... takže bychom tam mohli vrazit i něco z matematiky na téma uspořádaní národnostních množin) --Trnka 08:51, 1. 5. 2007 (UTC)

pokračujme na Diskuse:Cikáni