Jak vyjádřit svůj názor v diskusích

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Tak, chcete-li prosazovat svůj názor důrazněji, než je možné normálně, zkuste to v diskusích. Toto je lehký návod, jak to správně provádí spousta špičkových opruzáků...

Disko-hitler.gif
  1. Základ je najít si zpravodajský server. Patrně nejlepší je webová stránka Novinky.cz - minimální cenzura a hlasování "o nejlešpí názor" jako bonus. Tak, jste na Novinkách a chcete vyjádřit svůj názor. Předpokládám že když čtete tento článek, jste pravděpodobně ultrapravičák (nácek) nebo ultralevičák (komouš, popř. anarchista). Takže, dám příklad třeba ultrapravičáka se zaměřením na Romy.
  2. Najdete si třeba článek "Němečtí vojáci si měli představovat střílení na černochy" s obsahem - nějaký německý seržant nařídil, ať si vojáci představují, že jsou uprostřed Brooklynu a kolem nich jsou útoční Afroameričané. Nejdřív začněte dopňovat jiné příspěvky a vyvracet názory té zbylé hrstky lidí, co chtějí normálně diskutovat např. "Náhodou na slově "negr" není nic špatného!" atd.
  3. Je čas na váš vrcholný příspěvek, kterým se pokusíte zaútočit na vrchol nejpodporovanějších příspěvků. Důležité je stisknout tlačítko Caps Lock, abyste psali velkým písmem. Najděte si nějaký hanlivý název pro Romy a něco na jejich adresu. Můžete třeba vytvořit příspěvek - "SPÍŠ SI MĚLI PŘEDSTAVOVAT NAŠE KOFOLY! A NEMĚLI SI TO PŘEDSTAVOVAT - MĚLI TO UDĚLAT... POŘÁDNÝ KULOMETNÝ PÁS" nebo "KOMU BY SE NELÍBIL POHLED NA ŠTÍHLÉ A ZDRAVÉ NĚMECKÉ VOJÁKY JAK STŘÍLÍ DO ZFETOVANÝCH TLUSTÝCH HNĚDOČECHŮ"
  4. Je skoro hotovo. Ještě si naklikejte pár bodů na "dobrý názor"... stačí do začátku třeba 20, další se už jenom posypou. Nebojte, většina lidí co chodí do diskusí má tyto názory, protože normální lidé nemají potřebu takto poplivávat ostatní lidi jenom kvůli jejich národnosti nebo barvě pleti. Jenom xenofobové pod dojmem anonymity se takhle projevují. U konce aktuálnosti článku budete mít minimálně 120 hlasů, k vašemu příspěvku se názorově přidá min. 20 a 5 lidí budou psát že jste debil.