Diskuse:Lide.cz/Galerie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

77.75.72.226 (Speciální:ProblemReports/21826): Dobrý den, prosím odstranění obsahu těchto stránek [ Lide.cz, Lide.cz/Galerie], neboť poškozují nejen moji osobu, ale i dobré jméno společnosti Seznam.cz, potažmo serveru Lidé.cz

Pane.sponko vy nechápete princip těchto stránek? Asi jste ještě nečetl o čem Necyklopedie je - doporučuji skouknout ;). Berte to humorně a nadsazeně a jestli obsah Lide.cz / Lide.cz galerie shledáte "urážlivý" či ".. mě to poškozuje !! *dětský pláč* tak to koukejte sundat .." tak to bude vypadat, že to co tady rádoby krutopřísně satiruji zřejmě nakonec bude pravda. ;) Mimoto, smazání té jediné stránky s materiály o tom jaké nelegální praktiky vedou Vaši administrátoři na Lidé.cz (mám schované skreny emailů, jak jsem vám psal i s foto důkazy, ale vy jste mě naprosto ignoroval), http://209.85.129.132/search?q=cache:u58r_bcNFCAJ:www.prdelissimo.org/spona+spona+lide.cz&cd=3&hl=cs&ct=clnk&gl=cz - to je Vaše práce? ;) NekdoZWikipedie 10. 5. 2009, 19:22 (UTC)
Mimochodem, proč řešíte -v obecném kontextu- "kraviny"? Nejprve si přečtěte tyto dva tři skrýny a hned pochopíte kde autor (ehm.. osud) vzal inspiraci ;) #1 & #2, #3 - vy jste se tomu všemu děsně (a určitě) kamarádsky smáli, no teď se karta obrátila - oni se budou smát zase pro změnu vám.. samozřejmě že "kamarádsky".., "nic ve zlém". ;))) NekdoZWikipedie 10. 5. 2009, 19:52 (UTC)


V čem je konkrétně problém? Přiznám se, že jsem nezkoumal všechny obrázky v galerii. Pokud se o něčem domníváte, že je to nelegální, sdělte nám to. Jinak snad pochopíte, že Necyklopedie je satirický projekt, kde je prostor pro zesměšnění kohokoliv a čehokoliv. V tom platí u nás zásady podobné jako v jakýchkoli médiích, že veřejně známé osoby (a firmy) mají dost možností se veřejně bránit, takže jim nějaká ta veřejná zmínka neublíží. --Karkos 5. 5. 2009, 14:21 (UTC)

Tady je stránek které poškozují dobrá jména, až hanba...já sám jsem poškodil dobré jméno své vesnice i školy! --Vygoš 5. 5. 2009, 19:03 (UTC)