Diskuse:Prdel (vesnice)

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Vygoogloval jsem si (před přečtením) potvrzení o nesmyslnosti článku, ještě před jeho přečtením. A taky jsem se nepodíval na "historii" (authora). Abych nebyl, čistě náhodou, ovlivněn osobními a globálními mechanismy dnešní doby, před případným smazáním. Goooooo.... mně potvrdil nesmyslnost článku. A Historie navíc ukázala, že Tvůrcem je vousatý sumec vydávající se za žabáka čekajícího na princeznu.
Avšak stačilo se začíst. Samotný článek potěšil mou (nyní upocenou) duši nezvyklou poetičností a přívětivostí. Jaksi sem sa rozvykládal, tak mi odpusťte. --Ervín 15. 4. 2011, 21:34 (UTC)

- Jedna zajímavost kinematografická: Nejedná se o příliš známý, ani příliš mladý film, ale nicméně existuje film s názvem Brigadoon (http://www.csfd.cz/film/6750-brigadoon/), vyprávějící o cestovatelích, kteří náhodně objevili vesnici, která se údajně zjevuje na jediný den jednou za sto let. Nechám na Vašem posouzení, zda i toto náhodné zjevení, ve skutečnosti proběhnuvší až ve Skotsku, mohlo býti Prdelí. Pokud ano, máme o tom cenný dokument. [Neuživatel:nějaký_anonym] 11.1.2014