Diskuse s uživatelem:Svišť

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Odjíždím opět na vysněný týden z dosahu Necyklopedie a všeho souvisejícího se Sítí. Ano, je to pravda. Protože zahádu zařazení sliznatek již vyřešil jakýsi slabomyslný debil, který ani nezná latinský název vážek, musím se spokojit jen s tím, že najdu několik zkamenělin vzácného ryboještěra. Tak se tu mějte a ne že uděláte bordel jako minule. --Svišť 15:16, 27. 7. 2007 (UTC)

AAAAAAAAA![edit]

Svišťu, já si myslím, že článek AAAAAAAAA! o něčem je, můj názor je, že šablona "Článek o ničem" tam nepatří (kazí to krystalickou čistotu původního textu ... a pak ty báječné obrázky, ... už je máme nahrané všechny?). --Trnka 17:04, 23. 4. 2007 (UTC)

... vidím, že mažeš s odvahou ;-) --Trnka 13:28, 29. 4. 2007 (UTC)

Mazání[edit]

Zdar. Nedivoč, zpomal. Nikdo z nás si nemůže dělat Necyklopedii k obrazu svému. (vzhled šablon opod.) Kvůli jednomu slovu fotka --> obrázek si udělal novou šablonu a kategorii. Navíc si smazal zaplněnou kategorii Kategorie:Chybí fotka a vytvořil prázdnou. Před mazáním musíš kontrolovat <Odkazuje sem>. Vrátil jsem to do původního stavu(nechal fotoaparát). Mohl bys zase něco nového napsat.--Ervinpospisil 15:44, 1. 5. 2007 (UTC)

Gratulace[edit]

Gratuluji k maturitě.--Ervinpospisil 13:16, 23. 5. 2007 (UTC)

Asi všechny přítomné zklamu (nebo naštvu), když vám řeknu, že v době, kdy jsem tady nebyl, jsem se neučil na maturitu, ale prostě jsem na Vás kašlal. Do maturity mi zbývá ještě několik let. --Svišť 13:38, 23. 5. 2007 (UTC)
Ty nás určitě taháš za nos. Ale asi za tim bylo něco vážnějšího, nevim jestli by šlo kvůli maturistě se zříct Necyklopedie. Já to naštěstí řešit nemusim, já mám x let po maturitě, a v té době naštěstí nebyla Necyklopedie, o internetu se vědělo jenom to, že existuje. --Karkos 13:50, 23. 5. 2007 (UTC)
Karkošu, třeba Svišťátko nekecá a opravdu ho maturita teprve čeká. protože jinak by věděl, že v té jeho větě se slovo vás píše s malým písmenem ;-) Pokud nekecá, pak se tu máme nač těšit, představ co z něj bude za necyklopedistu až po úspěšné maturitě vystuduje sociologii nebo třeba kvasnou chemii! --Trnka 20:02, 25. 5. 2007 (UTC)

Ad pravda o Svišťovi[edit]

Nazdar, netušil jsem, žes takový mládě; tvůj způsob vyjadřování vypadá celkem dospěle (možná dokonce dospělejc než my ostatní), a ani tématům "mládeži nepřístupným" ses nevyhýbal. Ale co já můžu soudit, o tom co myslíš, když jsem tento věk (naštěstí) prožíval v době předinternetové. Myslim, že to s Necyklopedií po této stránce není tak špatný, sprostejch může být tak 10% článků v Necyklopedii, možná dokonce ještě míň, na druhou stránku se většina z nás asi nechce omezovat tím, že by měla tvořit jenom to, co je přijatelné pro mládež. Samozřejmě jsou na světě důležitější věci, než Necyklopedie, samozřejmě že lidé, a zvlášť v tvém věku, se velmi rychle vyvíjejí. Přesto bych byl rád, kdybys na Necyklopedii nezanevřel, už teďs jí dost ovlivnil....--Karkos 21:13, 21. 6. 2007 (UTC)

Rozcestníková šablona[edit]

Ta šablona je dobrá, musím tě pochválit. Do budoucna mohou tvořit i méně zkušení uživatelé. Staré šablony ale necháme jak jsou, je to zaběhnuté.--Ervinpospisil 17:07, 9. 7. 2007 (UTC)

Necyklopedie a práva správce tamtéž[edit]

Ahoj, Vzhledem k tomu, že na Necyklopedii již delší dobu nejsi aktivní a nevykonáváš žádnou správcovskou činnost, rozhodli jsme se projednat odnětí tvých práv Sysop a Admin. Přijď prosím na [[1]] a vyjádři se.