Los Angeles Roleplay

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Los Angeles Roleplay[edit]

Státní vlajka LARP

LARP (Latinsky serverosa idiota) je známý, český komunistický Roleplay server v GTA San Andreas Multiplayeru.Tato bolševická ohavnost byla založena v roce 1915 takzvaným Dannym',' většinovou společností známým pod jménem Vladimir Iljič Lenin. LA-RP (ĹA - zkratka vycházejicí z latinského slova labil = labilní), v doslovném vyznění překladu ,,labilní roleplay".LARP se díky mappingu od Radase odehravá na Sibiři, kde lidé (často oslepení kyanidem aby neviděli jak moc dementní LARP je) musí striktně dodržovat pravidla bolševického režimu, nebo budou samozvaným vládcem Golfíkem, většinovou společností známým pod jménem Josif Vissarionovič Stalin, poslání do takzvaného "prisonu" což je samozřejmě krycí název pro Gulag.

Operace Bars[edit]

Po zvětšení útlaku totalitního režimu ze strany Golfíka, byl samozvaný pro-německý separatista Markýz donucen provést tuto vojenskou operaci. Po několikatýdením plánování se společně s Reichskanzlerem Dědkem, Čarodějem Negrodějem a Áčkem rozhodli tuto operaci, která spočívala především v popravách pro-bolševické populace vykonat a díky neschopnosti bolševického režimu byla opravdu úspěšná. Na konci operace bylo poukázáno na nefungující a krutý komunistický režim, přičemž všichni separatisti byli zabanováni. [1]

159px-Bundesarchiv_Bild_146-1971-116-29,_Werner_M%C3%B6lders.jpg -Separatista Markýz

Distribuce Potřenolu[edit]

Jednoho času se na tomto serveru začala distribuovat látka zvaná Potřenol, původně určená jako mazání na koňská kopyta, se z ní stala návyková látka, kterou museli mít všichni. Závislost některých neznala koncí, a proto někteří nejzávislejší začali uctívat autora této látky, samozvaného krále GoRyho I., vládce malého království na severu Sibiře známé jako Kurviště, jako svého boha. Dokonce i samotní vládci tuto látku často užívali a posílali ji dál do oběhu, a tak se rozběhl kšeft s drogou známou jako Potřenol. Na krále GoRyho I. byl však jednoho dne spáchán atentát, když po něm hodili plechovku od legendání Kunda-Koly a proto se rozhodl výrobu této látky ukončit. Dodnes si však lidé připomínají Potřenol klasickým rituálem, kde si vždy jednou za rok pomažou hovno na obličej a poté běhají po městě nazí.

Raizu560 - Banned[edit]

Jednoho času, když se Raizu560 vrátil ke svým starým kořenům narazil na pradávný text, známý též, jako svatý grál. Byl to jeden z nejobsáhlejších textů o komunistickém LA-RP. Po dlouhém rozhodování se Raizu560 rozhodl text uveřejnit. I přes to, že to nikomu nevadilo samozvaný vládce Golfík se rozhodl, že Raizua zabanuje. Po dlouhém rozhovoru ho zabanoval dokonce na TS jenom proto, že mu nechtěl říct info o jeho nepřátelích. Toto je dámy a pánové komunismus.

Volfik88.png -Golfík je také známý rasista.

Návod jak se dostat do staffu[edit]

Vzhledem k bolševické vládě na LARPu si stačí pravidelně kupovat coiny, nebo poslat nějákou tu stovečku Golfíkovi, či mu vykouřit pérko (a předpokladu, že ho najdete). Nebo stačí mít píču a zajít za Dannym. Po důkladné analýze bylo zjištěno, že postavení v LARP staffu je jakýmsi velmi přesným ukazetelem demence.

LARP78.jpg Reklama za účelem oslovení konzumní společnosti zapadního světa.

LARP RP[edit]

Pokud jste na LARP přišli rpit, jste na špatném místě, slovo "Roleplay" totiž na LARPu znamená - Radikální obligace levičácko embryonální partě Leninistů a Yperitu. Samotný "Roleplay" zde obvykle spočívá v metagamingu na TSku, moneyfarmingu, kupování PD povýšení za coiny, rpení gangu za účelem masivní genocidy všeho co se hýbe a samozřejmě také v ohlašování konce na LARPu a opětovném návratu za týden. Vzhledem k totalitnímu režimu zde nemůžete vyjádřit jiný názor, než pozitivní, pokud tak ovšem učiníte a vyjádříte názor n negativním, budete během pár vteřin umlčeni. Ale nebojte, stačí jít na TS a žebrat u Golfíka v roomce, bohužel Vás musím vás upozornit, že Vám přitom může z peněženky zmizet nějaká ta stovečka.

Zde můžete vidět unban frontu lidí, co projevily negativní názor.

Golfík je neschopný autista, rádoby hacker a neumí mazat články. [edit]

GolfíkAutista.png-Jak vidíte Golfík trpí těžkým autismem a syndromem jménem Dementosa La Komunista. F0Y7.png

Maďarský hacker utočí[edit]

HackerMaďar.png Já tebe taky - 77.48.221.2 Scrax.png

LARP "Rovnoprávnost všech"[edit]

LARP staff se cítí být přesně 672x cennější než normální hráč.

Prison za nadávání hráči = 30 min Ban za nadávání staffu = 14 dní

LARP PROPAGANDA[edit]