Mengelevova tabulka prvků
Tento článek se tematicky překrývá s článkem Meresjevova periodická tabulka prvků. To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit. |
Mengelevova tabulka prvků je německá alternativa jinak všeobecně uznávané Periodické tabulky prvků, vytvořená předním árijským vědcem, MUDr. PhDr. Josefem Mengelem. Narozdíl od Periodické tabulky, jsou prvky v Mengelevově tabulce řazeny hlavně podle původu. Obsahuje proto obrovské množství nebezpečných plynů.
Josef Mengele začínal jako obyčejný polní felčar na východní frontě za Druhé světové hádky. Již tehdy začal s vynalézáním plynů, které se staly základem jeho tabulky. Dovedl aplikovat svůj výzkum v praxi a pokrokově používal plyny k vojenským a humanitárním účelům. S příchodem ruské zimy a mohutných protivětrů zaznamenal jisté nezdary, až nakonec prakticky vymřela celá německá 6. armáda. Za to byl Mengele postaven před válečný soud a ihned přeřazen na funkci doktora v prázdninovém koncentračním táboře. Zde již mu nikdo do práce nemluvil. Brzy získal grant na výzkum v oblasti redukce sionistické expanze, který byl nejenom publikován v prestižních vědeckých periodikách, ale i úspěšně uveden do praxe.
Po válce byla Mengelevova tabulka prvků na popud SSSR zakázána. Byl to jeden z mnoha ústupků, které si Stalin vymohl na Jaltské konferenci. Tím fakticky končí celá historie Mengelevovy tabulky. Pokud jde o jejího tvůrce, jeho vědecká dráha pokračovala na přírodovědné expedici do Brazílie. Doposud se z ní nevrátil.