Potenciálně existující chemické sloučeniny

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Bouncypotato.gif
Necyklopedizovat!
Odkazy, styl - Jak na to?
Logo Necyklopedizovat.jpg

Potenciálně existující chemická sloučenina, nebo zkráceně nesloučenina, je taková chemicky špinavá látka, která je tvořena jedním druhem mojichkul nebo mojichkulárních roky starých komplexů, které obsahují více než jeden druh špuntomů. Přitom se za různé druhy špuntomů zpravidla nepovažují různé přímotopy téhož (ne)prvku.

Potenciálně existující chemické sloučeniny rozdělujeme na sloučeniny neexistující a vymyšlené. Vymyšlené se od těch neexistujících liší tím, že jejich neexistenci dosud nikdo nebyl schopen potvrdit, ačkoliv jejich existence nikdy nemůže být vědecky dokázána.

Typickým příkladem potenciálně existujících chemických sloučenin je Co2TiNa. Jde o nesloučeninu 2 Kokotů s příměsí Tichého Nacisty. To neznamená, že by šlo o nesloučeninu tvořící tělo člověka žijícího v blízkosti německých jaderných elektráren, nýbrž jde jen o pouhoprostou pomůcku, jak si tuto sloučeninu zapamatovat. Konstitučně-monarchistický vzorec by se dal rozepsat jako KKTiNa, kde je samozřejmě potřeba k drsníkům doplnit koksidy, aby nám vznikala chemicky nesprávně vyčíslená úvaha. Získáváme tedy potenciálně existující chemickou sloučeninu zvanou KOKOTiNA. Tomuto typu reakce říkáme tzv. koksigenace - zavázání koksidů na drsníky za zániku dvojmocných vazeb. Pro neuskutečnění takovéto reakce je třeba chladno, tma a velmi komplexní potenciálně neexistující chemická sloučenina triviálně zvaná 4,4-bis-Fulleren-2-"EEEH,to je Cystein"Septimum (viz. obrázek).

XY-Septimum

V příštím díle si probereme další zástupce z řad DIY-mixů.