Pytlíkova cesta tam a zase zpátky

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Pytlíkova cesta tam a zase zpátky je román napsaný jirkou rambem reflexním trubkienem, jenž se proslavil také vidáním díla pán krystalů. Pytlíkova cesta tam a zase zpátky je stručně řečeno kniha. pojednává o příběhu pytlíka z dna pytle, syna pytlova a pytliny. jednoho dne ho navštíví čárifuk gandalf a společně s 13 zahradními trpaslíky se vydávají na dobrodružnou cestu do trpasličího domova předzahrádky který je obsazený zlým drakem mrakem.

Bibliografie[edit]

  • vydavatel: pták albatros
  • spisovatel jiří rambo reflex trubkien
  • nejznámější čtenář JUDr. PhDr. MUDr. RNDr. Mgr. et Mgr., Bc. Henryk Lahola, Th.D., DrSc., multi dr.h.c.
  • rok vydání neví se přesně, ale četl to ještě hitler
  • hodnocení od kritiků 9/10 od publika 10/10 od olafa z frozen 6/10 od JUDr. PhDr. MUDr. RNDr. Mgr. et Mgr., Bc. Henryk Lahola, Th.D., DrSc., multi dr.h.c. 11/10
  • prodaných výtisků 5 074 356 k 30 únoru 2022

Děj[edit]

pytlík je na zahradě a sbírá do sebe odpadky,když najednou ho čárufyk gandalf chytne za ouško a řekne mu že jdou na dobrodružství. a tak šli na dobrodružství (co jste čekali?) a šli s nimi i 13 trpaslíků, vůdce thor, krill a fill, darwin, bral mi, ouin, uoin, auin, euin, fouin, bouin, touin a bobujn. a jaké že byly všichni rasy? gandalf byl čáryfuk, člověk co čaroval foukáním, thor, krill, fill, darwin, bral mi, ouin, uoin, auin, euin, fouin, bouin, touin a bobujn byly zahradní trpaslíci a pytlík byl dávno zapomenutý pytel na odpadky. společně se vydali zabít draka mraka, který přišel s dešťem a obsadil předzahrádku. vyhnal z ní trpaslíky a ti ji jdou dobýt zpátky. najedí se v rokli poblíž jižní strany plotu u ježků, vznešených a elegantních. pak musejí jít strastiplnou cestu do liščí nory kde je najde zlý starý jezevec a málem je sežere. trpaslíci se ale nedají a utečou zpět do zahrady. tam na ně čeká už tlupa sýkorek, odvěkých nepřátel všech ježků, zahradních trpaslíků a mravenců. gandalf se zdrží při boji a trpaslíci se tak dostávají do temné trávy kde je napadnou obří brouci. naštěstí (i na neštěstí) jsou zachráněni zahradními ježky. ti je uvězní ve svých podzemních tunelech ale pytlík se ztratil už v temné trávě. vloupal se do podzemních síní a osvobodil s trpaslíky se kterými utekl se sýkorami v zádech. gandalf je mezitím už čeká před předzahrádkou. trpaslíci se dostanou až k jezírku kde utečou do leknínového města. ukradnou lopatičky a jdou k předzahrádce která je už blízko. tam se potkají s gandalfem a s jeho pomocí porazí bájného draka mraka. ten si to kompenzuje zničením všech leknínů na jezírku a zabitím od bůhví jakého mravence. mravenci se pak spojí s ježky proti trpaslíkům. trpaslíkům ale na pomoc přijdou zahradní trpaslíci z květináčova. pytlík je taky v boji a ukazuje se jak náš hlavní hrdina je neschopný a zachytí se o klacík což ho omráčíá. mezitím už přicházejí sýkorky které jsou nakonec poraženy spojenými silami ježků, trpaslíků a mravenců ale za hroznou cenu, thor, krill a fill byli zobáky sýkorek zničeni a zabiti. pytlík pak bez rozloučení odchází domů.

Děsivý závěr[edit]

Na konci kníhy se ukáže že všechno celou dobu sledoval zlověstný adolf a na konci řekne že si jde pro svůj pytlík.