Ústí nad Labem: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 146 bajtů ,  7. 4. 2009
m
nepochopil
m (články se ku...a nepodepisujou.)
m (nepochopil)
{{Qbiu|Abych se přiznal, tak mi to s těmi hokejkami moc střílet nahoru „golfem“ nejde. Spíše mám problém, když střílím švihem, že přestřelím. „Golfem“ mi to většinou lítá po zemi, chtěl jsem to trefit k tyči, ale šlo to gólmanovi mezi nohy a padlo to tam.}}
:''(Přeloženo [[anonym]]ním [[překlad]]atelem po ranní opici)''
 
[[Soubor:Houba.gif|thumb|left|Kapela Houba ve své plné sestavě.... (+ tři děti, které si neplánovaně přivezli po turné po ČR)]]
 
==Hudební scéna==
Mezi nejznámější [[hudba|hudební]] seskupení vzniklé na území Ústí, patří jednoznačně kapela UDG. Tato kapela se zkládá z [[6|šesti]] členů a jak sám frontmen Petr Vrzák říká, hrají převážně českou dechovku. Tomu odpovídá i sám název UDG, který ukrývá celý název ''Ústecká dechovková grupa''. Jejich hudbu tak poslouchají převážně [[Moravstán|moravští]] [[Bakchalář|studenti]], bydlící na ústeckých [[Lehkokolejná dráha|kolejích]].
 
Známá je v Ústí také punková kapela Houba, která svým názvem dává najevo svojí náklonost k pití krabicového [[víno|vína]] s kolou. Právě díky tomu Houba nikdy neuspěla v soutěži [[Coca cola-Cola|Cocacola]] POP star. V té naopak bodovala UDG, která svým názvem nepobouzela k míchání Cocacoly s krabičákem. To sponzor ocenil [[1|prvním]] místem.
 
{{-}}
{{Města a dědiny}}
23 105

editací

Navigační menu